Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

No ako vidim tých novych tiperov Androja, marosa a Joe, posledni bude coskoro doplneny, mi je hned jasne o co islo už teraz silnemu timu Fire Birds, je to jasne vytvoriť dalsi tim a dať sancu tiperom, ktori sa nevedia poskladať a vytvoriť spolu novy tym!
Vsetko to organizuje tim Fire Birds, podla mna tym Best Bibbers bude farmou tĂ­mu Fire Birds :D
Ako samozrejme nic proti timto tiperom ale ked vidim zostavu Fire Birds hned mi je jasne kde to bije :D

to mi je dopredu jasne, ale bude tam tá nálepka s oznacenim ked nie farma, to je jasne su zakázane, tak družba minimalne :D

Hele matějko,je ti jasný,že sme teď konkurenti a ne "farmáři"- :wink:

No já bych řekl, že to spíš byl JAnikův geniální nápad jak vytvořit BB "A" a BB "B"

Matejko píše:farmy a B-timy su zakazane. chceli sme si zalozit novy tim a zaroven sme chceli aby nezanikol povodny, preto sme sa posnazili ako len slo nech maju moznost aj novy beztimov tiperi. som rad, ze sa to podarilo a od novej sezony je BB uplne slobodny tim s tym, ze aj gm si budu volit ako budu chciet :)
Naprosto souhlas,je dobře,že nenechal zaniknout "svoje" BB a teď sme konkurenti.

No jsou zakázaný, ale Janik je právě hlava chytrá tak to obešel, ale samozřejmě mu to nezazlívám - právě naopak - aspon můžou získat zkušenosti nový tipeři

ja chcem uvitat sorcerera :) dufam ze sa ti bude darit a snaz sa aj komunikovat s timom nech tu nieje nuda :cool: inak vsetci on rad rype alelen v dobrom tak si zvyknite :lol:

Matejko píše:ako mozes napisat uvytat s y :o :shock: :o
:hufi: :hufi: :hufi: :lol: Dalsi Medik zeby.

co sa smejete ved som bol totalne k.o uz som v noci naspal tri aj pol hodiny cely den na nohach, telesna, tu take vymeny. sa necudujte :lol:

janik píše:co sa smejete ved som bol totalne k.o uz som v noci naspal tri aj pol hodiny cely den na nohach, telesna, tu take vymeny. sa necudujte :lol:

a ťa to totalne skolilo :D že tu take vymeny, ja nemožem :lol: janik sa do toho totalne vžil a to je správne :cool:

fuj,včera sem měl BAN za Slovakia,ale kdo reda bude GM,už se to blíží.

ako este stale GM BB vam odporucam Joe-a

Tak zahajujem hlasování-nesmíte sebe jen my 4.

dobre, budem kandidovat na GM, ale mam teraz vyrazne obmedzenie k pristupu na net, ale pred sviatkami to tu roztocim.

pekne, ze ste nenechali zaniknut tim, postupom casu tu prezentujem svoje vizie, ale teraz predsa, uz sa musim ist ucit na intrak :(

Joe S. píše:dobre, budem kandidovat na GM, ale mam teraz vyrazne obmedzenie k pristupu na net, ale pred sviatkami to tu roztocim.

pekne, ze ste nenechali zaniknut tim, postupom casu tu prezentujem svoje vizie, ale teraz predsa, uz sa musim ist ucit na intrak :(
Vypadá to,že o hlasování neni zájem,jak chceš,podle mně i ostatních na fóru bys to měl bejt ty....,hele kdy dostaneme bannery???
No nic,esli budeš tipovat tak pohoda...

Nerad řikám, že sem to řikal, ale já vám to řikal, že vás porazíme :cool:

tak male zhodnotenie najprv. sezona nam nevysla ako som dufal a bodovy odstup od dalsich timov je naozaj giganticky. dufam vsak ze v dalsej sezone bude BB bojovat o lepsie pozicie aj ked uz ako moj super. od dnes uz nie som GM timu BB a zelam JoeS uspechy na tomto poste.

Senátor Palpatine píše:Nerad Ĺ™ikám, Ĺľe sem to Ĺ™ikal, ale já vám to Ĺ™ikal, Ĺľe vás porazĂ­me :cool:
na to ti mozem napisat len jedno, fak jĂş :!:

Joe S. píše:
Senátor Palpatine píše:Nerad Ĺ™ikám, Ĺľe sem to Ĺ™ikal, ale já vám to Ĺ™ikal, Ĺľe vás porazĂ­me :cool:
na to ti mozem napisat len jedno, fak jĂş :!:
Go Fucks Yourself :D :D :D
Podobnou reakci sem cekal...zvlast od tebe Joe :wink:

fak jĂş again a nespammuj v teme BB, ked nemas nic plnohodnotne napisat :!: :x :x

A tamto tvoje bylo plnohodnotny? :lol: :lol:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO