Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

miraa píše:Ahoj, jojo sem slovak :)
aj ja to potvrdzujem :D

matejko: to co ze??? si nas kupil??? a budes este aj hravat ci nas uz budes len komandovat a mna dzubat ako GM timu za zle vysledky? :lol: :lol: :hufi: :hufi:

tak teraz sme zabrali paradna. dva dni za sebou vitazi kola a aj individual sme mali kazdi den hraca na 1. mieste. a perfektne postavenie BigPete v individualnom celkovom hodnoteni. ak takto budeme slapat do konca sutaze mozme sa este dostat do prvej patky co by po nevydarenom vstupe do sutaze bolo pekne umiestnenie. GO Bibbers GO :super: :clap: :pivo: :pivo2:

tak skoncila nam sezona MS. s umiestnenim som relativne spokojny tim sa stale dotvara a stale nema stalu podobu ale to doriesime pocas prestavky. ale gratulujem BigPetovi k peknemu umiestneniu v individualnom hodnoteni a chcem sa podakovat aj mirovi ktory sa na moju ziadost zaradil do timu a tiez vyrazne pomohol k jeho pozdvihnutiu k 5. priecke.

Tak co, přejali ste mě?

vd kam sa ponahlas, momentalne sa este netipuje, ved vyckaj casu

tak chysta sa tipovacka asi LM , ale matejko tu nieje purda tiez minimalne takze navrhujem zatial nasadit do timu JoeS a cheatar ktory su tu pravidelne potom na NHL sa uz tym posklada podla inych kriterii a hadam sa podari vytvorit ten druhy tim co chceme a nejak sa dohodne kto v ktorom time bude a tie timy budu spolupracovat potom ale The Best Bibbers by mal byt ako ten hlavny silnejsi tim tak kto bude mat lepsiu formu sa presunie tam a naopak. tak ak zatial JoeS a cheatar suhlasia tak nech mi to tu potvrdia nech viem ci nas mozem na tu tipovacku prihlasit

a nechcete byt vy farmou Blue Angels? :lol:

janik píše:tak chysta sa tipovacka asi LM , ale matejko tu nieje purda tiez minimalne takze navrhujem zatial nasadit do timu JoeS a cheatar ktory su tu pravidelne potom na NHL sa uz tym posklada podla inych kriterii a hadam sa podari vytvorit ten druhy tim co chceme a nejak sa dohodne kto v ktorom time bude a tie timy budu spolupracovat potom ale The Best Bibbers by mal byt ako ten hlavny silnejsi tim tak kto bude mat lepsiu formu sa presunie tam a naopak. tak ak zatial JoeS a cheatar suhlasia tak nech mi to tu potvrdia nech viem ci nas mozem na tu tipovacku prihlasit
ja berem :lol:

arek píše:a nechcete byt vy farmou Blue Angels? :lol:
neprovokuj uvidime kto sa bude smiat po sezone v NHL co je hlavne 8)

arek píše:a nechcete byt vy farmou Blue Angels? :lol:
vĂ­Ä… to nejde, aby byla farma lepÄ…Ă­ neÄľ hlavnĂ­ klub

BigPete píše:
arek píše:a nechcete byt vy farmou Blue Angels? :lol:
vĂ­Ä… to nejde, aby byla farma lepÄ…Ă­ neÄľ hlavnĂ­ klub
co ty vies, aby ta rezerva nezaskocila

Joe S. píše:
BigPete píše:
arek píše:a nechcete byt vy farmou Blue Angels? :lol:
vĂ­Ä… to nejde, aby byla farma lepÄ…Ă­ neÄľ hlavnĂ­ klub
co ty vies, aby ta rezerva nezaskocila
No nejspíą by zaskočila, protoľe oni byli naposledy první, ale ted s tebou se to snad změní - náą Gold team bude první a Silver druhej - pak bys moľná dostal i plat - 1$ na rok a já bych byl generální sponzor :D

ee, chcem 10 euro mesacne

Joe S. píše:ee, chcem 10 euro mesacne
To si moc frahý, ale pokud mě Janik dá jako GM silver týmu plat aspon 15 EORO/MĚSÍC, tak jo, ale kdo potom bude platit Janika, ľe by Blue Angels - Kele by něco mohl donýst z banky 8)

tak po prve ak odpovie kladne cheatar na LM tipovacku tak ideme do toho
po druhe som rad ze mame majitela Matejka a uz aj generalneho sponzora BigPeta ako Gm timu ma to nesmierne tesi to budu odmeny :lol: :lol: :lol:

BigPete píše:
Joe S. píše:ee, chcem 10 euro mesacne
To si moc frahý, ale pokud mě Janik dá jako GM silver týmu plat aspon 15 EORO/MĚSÍC, tak jo, ale kdo potom bude platit Janika, ľe by Blue Angels - Kele by něco mohl donýst z banky 8)
kele vytuneluj banku :lol: :lol:

jano: potom mi napis SS aby som vedel kolko a ake mam urobit bannery :roll:

Kele, pokud se ti to podaří, tak budem klidně vaąí farmou a klidně si dám do podpisu, ľe jsem ubohý prase

BigPete píše:si dám do podpisu, Äľe jsem ubohĂ˝ prase
zbytocnost, aj tak to o tebe kazdy vie :lol:

tak som uz prijaty v time :wink:

ale pojdem iba ak ma nevykopnete

budeme mat aj dake podpisy?
zislo by sa s motivom LM, teda bud tie hviezdicky alebo usaty pohar, co vy na to?

Joe S. píše:budeme mat aj dake podpisy?
zislo by sa s motivom LM, teda bud tie hviezdicky alebo usaty pohar, co vy na to?
no robi to open a nema cas na taketo hrajkanie sa bannery zostanu zrejme viac menej rovnake meni sa akurat toto vyzera ze LM budeme uz tipovat s dvoma timami takze The Best Bibbers Gold - zlozenie na LM janik,PURDA,BigPete,JoeS. a druhy tim The Best Bibbers Silver zlozenie pre LM zatial neoficialne - cheatar,canesman,Idefix, a mozno Projekt X ( ci ako bigpetov kamos)

reserve squad tvori pozostatok timu ProfutbalStars?
No som rad, ze to vyslo uz teraz a nielen na NHL :cool:


edit: alebo ze by to becko nebolo zatial oficialne?

prepisat mena nieje problem ale kedze mate uz dva tĂ­my tak netusim ako to poriesim :?
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES