Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

No sorcerer uz len ty si nam tu chybal. :lol: (neboj, myslim to v dobrom-asi nebudes vediet kto som vsak? :D :D :D )

kelemantia píše:No sorcerer uz len ty si nam tu chybal. :lol: (neboj, myslim to v dobrom-asi nebudes vediet kto som vsak? :D :D :D )
No, podla fotky bez problemov - Miso Handzus...? :lol: :lol: :lol:

sorcerer píše:
kelemantia píše:No sorcerer uz len ty si nam tu chybal. :lol: (neboj, myslim to v dobrom-asi nebudes vediet kto som vsak? :D :D :D )
No, podla fotky bez problemov - Miso Handzus...? :lol: :lol: :lol:
Sakra, ako si uhadol? A tak som sa snazil maskovat. Ale nie, pozname sa z Hockeyareny. :D

kelemantia píše:
sorcerer píše:
kelemantia píše:No sorcerer uz len ty si nam tu chybal. :lol: (neboj, myslim to v dobrom-asi nebudes vediet kto som vsak? :D :D :D )
No, podla fotky bez problemov - Miso Handzus...? :lol: :lol: :lol:
Sakra, ako si uhadol? A tak som sa snazil maskovat. Ale nie, pozname sa z Hockeyareny. :D
jj, uz sme sa aj skontaktovali... :cool:

Hele juchůůůů,už se nám začíná zas dařit hlavně sorcerer předvádí skvělej výkon!!!A na Černou stranu nám chybí jenom bod na 3.3 body....

tento tyzden to je dobre, zda sa, ze sponzor da mimoriadne premie, ak to dalsie 2 dni nepokazime 8)

Tak, teraz uz su zmluvy podpisane so vsetkymi 4 clenmi, tak mozem zverejnit platove podmienky a podrobnosti zmluv:

Joe S. 3,5 miliona USD rocne (zmluva na tri sezony) + GM priplatok 1 milion USD
androj 3 miliony USD na rok s opciou na dalsie 2 sezony
sorcerer 3 miliony USD na rok s opciou na dalsiu sezonu + klauzula o
moznosti poslania hostovanie alebo na farmu, ak by si to vyzadovali potreby timu.
maros 2,75 miliona USD na rok s opciou na dalsiu sezonu + klauzula o
moznosti poslania hostovanie alebo na farmu, ak by si to vyzadovali potreby timu.

a na to dalsie bonusy, ktore uz boli zverejnene alebo budu mimoriadne udelene

:oops: :oops: :oops: uz som cel vas chlapci zdrbat za dnesny slaby vykon a nakoniec sme sa posunuli uz na :winner3: miesto a na lidra stracame len 2,5 bodu :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

dnes super, 15 bodov, a ja sam 10 :shock: :shock: :shock: :shock: teraz neviem, ci je to tym, ze som este stale naje**ny alebo je to pravda, ale asi oboje :lol: :lol: :lol: :lol:
v tipovacke jednotlivcov som 4. v tesnom zavese a co je najdolezitejsie, v timovej sme :winner2: 2 body za Blue Angels a s naskokom zrejme 3,5 bodu pred Fire Birds, ktory povacsine tvoria stari dobri BB 8)


prerozdelovanie odmien spravim neskor, teraz ma este hlava hrozne boli :oops: :oops: :oops:

EDIT vyhodnotenie tyzdna:

bodovy prinos pre tim za uplynulych 7 dni / celkovo pre tim:
androj 19 bodov / 26 bodov
Joe S. 17 bodov / 30 bodov
maros 6 bodov / 13 bodov
sorcerer 18 bodov / 33 bodov
viaceri naraz 3 body / 6 bodov

Interne poradie 2. tyzdna druheho kola KTL (sutaz o premiu 75 000 USD)

1. Joe S. 28 bodov
2. androj 25 bodov
3. sorcerer 24 bodov
4. maros 23 bodov

na premiach zarobili clenovia timu takto (sponzor Kofola vyjadril spokojnost s ucinkovanim timu v sutazi a udelil kazdemu hracovi specialnu premiu 100 000 USD) :

androj : 20 000 USD + 100 000 USD
Joe S. : 195 000 USD + 100 000 USD (svojej spacialnej premie sa vzdavam pre charitu :D )
sorcerer : 20 000 USD + 100 000 USD
maros : 20 000 USD + 100 000 USD

este na zaver ako to vyzera:

1. Blue Angels - 110b

2. The Best Bibbers - 108b

3. Fire Birds - 104.5b


4.Tippers of the Dark Side - 102.5b
5. Drexel Dragons - 100b
... Steelers - 100b
7. Ice Cats - 97,5b
8. Army men - 96b
9. Evil Insiders -95.5b


Postavenie medzi jednotlivcami:

4. Joe S. - 45b
12. androj - 42b
15. sorcerer - 41b
28. maros - 35,5b

a uplne na zaver jedno upozornenie, byt clenom timu neznamena len tipovat zapasy, ale aj pisat do klubovej temy :!: :!: :!: :!:

ja vam zatial gratulujem k naozaj skvelym vykonom a som hrdy ze BB su tak vysoko a tesim sa este na boje o popredne pozicie :)

janik píše:ja vam zatial gratulujem k naozaj skvelym vykonom a som hrdy ze BB su tak vysoko a tesim sa este na boje o popredne pozicie :)
dakujem, ja sa tiez tesim vysokemu postaveniu najma preto, ze sme tim bez velkych hviezd a nikto s nami neratal. Dufam, ze Fire Birds budu na konci o jednu priecku vyssie, ale az za Best Bibbers :wink: 8)

Joe S. píše:
janik píše:ja vam zatial gratulujem k naozaj skvelym vykonom a som hrdy ze BB su tak vysoko a tesim sa este na boje o popredne pozicie :)
dakujem, ja sa tiez tesim vysokemu postaveniu najma preto, ze sme tim bez velkych hviezd a nikto s nami neratal. Dufam, ze Fire Birds budu na konci o jednu priecku vyssie, ale az za Best Bibbers :wink: 8)
My přece máme hvězdy podívej se na sebe třeba neska-10 bodů!!!!!! :thumbsup2:

ja sa za hviezdu nepovazujem, ved doteraz som ani v jednej z troch predoslych tipovaciek nemal stastie.
tento tyzden mi akurat sadol, ze by signal, ze sa mi obracia zivot k lepsiemu??? :P

SME PRVI :wins: :!: :!: :!: :!: :!: :cool:

no ved jasne, ze som spokojny, aj ked som nemusel byt docasne uvolneny, aj tak to timu vtedy nepomohlo a ja som zacal mat lepsie vysledky. spokojny som aj s tym, ze prakticky vsetci 4 sme vyrovnani, aj ked zmluvu na tretie kolo mam uzavretu len ja, ale pravdepodobne vyuzijem opcie, iba ak by sme spravili daky trejd :lol: :lol: :lol:

Joe S. píše:SME PRVI :wins: :!: :!: :!: :!: :!: :cool:
To nei náhoda sme přece hvězda vedle hvězdy!!! :D
MÄ› by se to lĂ­bilo vyhrát jen vo pĹŻl-bod to by nejvĂ­c potěšilo,Ĺľe máme aspoĹ

najlepsi scenar by bol zisk double v tomto kole, kto z nas ide vyhrat aj individualnu tipovacku??? :P

dnes sme padli na druhe miesto, ale hlavne ze rozdiel medzi nami a Fire Birds je stale konstantny, aj ked dnesneho programu sa obavam, vela zapasov a vsetky blbe a zda sa mi, ze pomaly stracam minulotyzdnovu formu :(

Caute,
stale este nemam doma comp a v praci toho moc nevymyslim... tak ale co narobim, len aby som to do Vianoc stihol, inak sa doma na smrt unudim... :)

Na formu Joe navážeš a kdoĹľe vyhraje tipovaÄŤku???JĂ

jeden z najvacsich outsiderov, podobne ako nas tim a drzime sa sakra vysoko :cool: ale aj outsider moze raz vyhrat, vid cesta Porta LM v sezone 2003/04

Docela pěkně drtíte Fire Birds... gratuluju hoši a novým jestli to mám přát víc vám nebo Blue Angels.... takže se ted budu muset hodně snažit aby vyhráli Tippers

BigPete píše:Docela pÄ›knÄ› drtĂ­te Fire Birds... gratuluju hoši a novĂ˝m jestli to mám přát vĂ­c vám nebo Blue Angels.... takĹľe se ted budu muset hodnÄ› snaĹľit aby vyhráli Tippers
my ich nedrtime, 3 body naskok nic neznamena, mozno pred poslednym kolom by to bol dovod na zliatie sa, ale este je 13 kol, cize este mozeme byt aj posledni :(
hadam drz nam, bol si sucastou timu :!: :wink:

Opäť sme sa vratili na celnu poziciu, teraz uz s 1,5 bodovym naskokom, ale treba povedat, ze to zachranil maros, inak by to bolo biedne, takze by sme sa mu mali vsetci podakovat.
v individualnej som uz 3. a zase som stiahol celo o dva body, akurat kele sa ma drzi ako kliest :)
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG