Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

pivkari nesklamte nas, diabli su silny super ale ak sa nebude darit bostonu tak mate vyhrate kedze cepi tipuje len na nich :D
janik píše:ak sa nebude darit bostonu tak mate vyhrate kedze cepi tipuje len na nich :D
:lol2: nooo sem tam supnem aj 2tipy :D ..dnes nas ale pekne zachranili :cool:
janik píše:pivkari nesklamte nas, diabli su silny super ale ak sa nebude darit bostonu tak mate vyhrate kedze cepi tipuje len na nich :D
ale aj my sme dnes tipovali na boston, teda aspon sorco, ostatni verili skor šaňovi, no ten sklamal :thumbsdown:
pre tych, ktori nevedia kam tipovat, tu je nazorna ukazka

Přílohy

Ved ale zatipovali vsetci tak ako mali,nie?Len skoda,ze dnes sa az tak velmi zadarilo lecimu,inak sme mohli vyhravat my.Ale nevadi,je to len prve vitazstvo,takze dnes TREBA :!: vyhrat :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
nie, to tam boli len tipy purdu a sorca premiestnene. veru skoda leciho, no dnes im to vratime :oslava:
Zdar,tak 1.zápasy vám nevyšly tak s chutí do toho...věřím,že dáte nejmíň finále!!! :cinka:
Vdaka androj,podpora z Ciech sa zide :D
Inak zatial to mame rozohrate viac ako slusne,dufam,ze sa vam (joe a purda) podari v zvysnych zapasoch este nieco trafit,lebo ja uz som out,ale vy zatial slusnych 10 respektive 9 bodov.Skoda sorca :(
kokos,ani druhy najlepsi timovy vykon dna nam nestacil na uchmatnutie bodu :x :x
podme alkoholici, fandim vam!!! My sme na tom rovnako ako vy, ale 0:2 nic nie je!!!
spriateleni tim umelcov :) ...do toho :clap: :clap: :clap:

dnes ste mali smolu, ale musite to este otocit, aby sme sa stretli vo finale :oslava: :box: :clap: :clap: :clap:
Obrázek
ale dnes sme dokazali vsetkym, ze na to mame, takze dnes to uz snad zlomime :bitka3: :box:
Celkom peknych 11bodov,a to este keby Vancouver vyhral po 60 minutach,mame full-16 bodov.Sorco,zobud sa :!: :yahoo:
netreba byt neskromny, staci aj 11 :) som rad, ze dnes to vyslo, snad to bude tak aj pokracovat :frajer2:
No ak by mal super 11+,potom by to asi nestacilo.. :D
Som zvedavy,ako to bude vyzerat dnes(hlavne s nasimi tipmi,lebo ocividne mame najvacsi problem na prechod vlastnej tipovacej temy :( )
vcera jsem tipoval-na ostro!!!!!!!!!!!
Lenze treba tipovat do nasej temy,ktora je presne nad tym napisom "NHL NA OSTRO"
Myslim,ze joe hodil k tomu aj "fotodokumentaciu" :D par prispevkov dozadu
to je ten mensi problem, vacsim je ze sorco je nezvestny
Ako co je to za spoluhrac,ked zanecha svoj tim v tych najdolezitejsich okamihoch celej sezony?Verim,ze ma na to urcite nejaky vazny dovod,ale aj tak ma sklamal :( :?
EDIT:no neviem,ci ten dovod bol az tak vazny,kedze som pozeral,ze sorco bol vcera na stranke
uz Vam natipoval, sice do NHL na ostro, ale tak aspon sa mozeme mrknut na jeho tipy :lol2:
Hlavne je,ze natipoval.A aj tak vam je vidiet tipy jedneho tipera na nic,aj ked viem,ze to bol :lol2: prispevok
Sorco:neboj,mozno to boli tvoje posledne tipy tuto sezonu,potom uz tipovat nebudes musiet
e:hups,asi to vyznelo dost hlupo,myslel som to tak,ze po dalsich dvoch dnoch uz mozme prehravat 4:1.
Joe S. píše:to je ten mensi problem, vacsim je ze sorco je nezvestny

Bol som na chate, a to je vzdy trocha problem s netom... :) v nedelu som sa vratil, a uz som nestihol skoro nic natipovat, lebo sa hralo skor... a vcera zasa som sice pustil PC, ale robil som na druhom do prace este veci a potom uz unaveny som si na chvilu lahol a zobudil sa az rano... tot vsjo...
kajo píše:Hlavne je,ze natipoval.A aj tak vam je vidiet tipy jedneho tipera na nic,aj ked viem,ze to bol :lol2: prispevok
Sorco:neboj,mozno to boli tvoje posledne tipy tuto sezonu,potom uz tipovat nebudes musiet
e:hups,asi to vyznelo dost hlupo,myslel som to tak,ze po dalsich dvoch dnoch uz mozme prehravat 4:1.

Tusim sa chces zbavit konkurencie... :D :D :D
uz sa nasiel tak hor sa do toho !!!
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS