Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

takže dnes sa podarilo prekonať 100 bodov niektorym tímom a som velice rad že sa to aj nam podarilo ... sme v dobrom tempe vykony v dnoch su vyrovnane ... včera to bolo horšie no dnes to bolo znova obstojne a držime krok s prvymi tímami takže len tak dalej .. dama a pani dobru pracu odvadzate :cool:
dnes sme sa prehupli do druhej polovice prveho kola a to ne moc dobrym vykonom nakolko bolo celkom dosť zapasov sem len 16 bodov nahrali niektorym sa podarilo prekonať aj 20 bodov a naši konkurenti warriors a hornets si pripisali viac bodov ako my takže dneska to nevyšlo optimalne.. na programe su dnes zaujímave zapasy takže budu sa dať uhrať podla mna body... take lahšie tipovatelne zapasy dneska budu no netreba podceniť nhlku kera je nevyspytatelna... všetky kluby maju istu kvalitu... až na toronto :D
takže dnes som bol na zapase cely den preto neskoro davam rozbor včerajšieho vykonu... celkom dobreho vykonu čo sa tyka bodoveho zisku akurat škoda že martin nezatipoval pretože posledne dni sa naše vykony onho opierali a nebol na tom zle s formou ale rinne nas drži hore čo ta predvadza... stale je na druhom mieste... sice vravi že sama nevie ako skromnosť nadovšetko heh... organizacia TBB je na nu hrda :D :cool:
dnes sa nam aj prostrednictvom vykonu martina a držitelke prvenstva zatial v jednotlivcoch rinne podarilo udržať krok s najlepšimi a na hornets stracame 5 bodikov a na warriors len 1 ešte je stale o čo bodovať a stale je čo stratiť čas sa krati preto treba využiť všetko :cool:
ako som si všimol v dnoch kedy je malo zapasov mame velice slabe vysledky a zaostavame... posledne dva dni tomu aj tak bolo a aj predtym si dobre pamatam...
do prčic :cry: :cry: :cry: :cry: spravil som chybu v tipoch vancouver toronto som zle napisal všetky tipy mi to posunulo... dodrbalo mi to všetky tipy :-( takto som nechcel končiť prve kolo... martin ani nenatipoval... otrasny den...
neuveritelne ste to prehajdakali :eek2:
ts.. 2 body skončiť pred bodovanymi priečkami.. dobre sa to zesralo... cele kolo skoro bojujeme o prve miesto a jeden den musim pokaziť tipovanie , naša najlepšia tiperka len 4 body a jeden ani nezatipuje... v dni ktory z celeho kola mal rozhodnuť najviac kvoli tomu že bol predposledny den pred uzavierkou kola a 15 zapsov... ani v najhoršom sne by som si to takto nepredstavil... nuž treba dať hlavy hore a taketo už nedopustiť... aj tak myslim že sme celkom boli prekvapenim viacery to hovorili doplnali sme sa a držali sme to tam až na ten včerajšok.. na tíme zostavu meniť nechcem podla mna sme stale kvalitny tím akurat Martin 27 dvakrat nenatipoval to ma trocha mrzi ktovie ako by to unho dopadlo včera ked bolo tak plno zapasov..
dufam že sa to nikomu nebudee stavať že nenatipuje to su zbytočne stratene body...
kluci omlouvám se že jsem netipoval psal sem is o tom i s Hannuem na icq...neměl jsem vůbec ty 2 dny jak se tipovalo čass
samozrejme že je odpustene... jeden ten den sice toho vela nariešil ale tie ostatne boli v podani každeho z nas perfektne sme dobrym tímom takže nič nechcem na zostave meniť...
akurat sa toto kolo prejde na system duelov medzi tímami čo nebolo našou silnou strankou v minulosti no mame teraz novu zostavu TBB no a bude tam snaha pobiť sa o pozicie popredne...
kluci pročítal jsem si tady to forum .... a díky moc jak ste mě uvítali do týmu celkem mě to překvapilo a vážím si toho.... tak snad vám pomůžu k dobrým výsledkům :)
som zvedavy na dnesnu noc, co moj byvaly tim pripravi na nas vo vyhecovanom derby :oslava:
Rinne podala skvelý výkon, spolu s Hannuom a o ten 1 bod ste nás porazili.Šťastie stálo na vašej strane ,čo ale neznižuje váš výkon.Gratulujem k výhre nad nami.Nech sa darí. :thumbsup:
dakujeme... fakt to bolo len o chlpok.. mali sme dokonca umelca čiže fakt to bolo všelijake... Rinne zatipuje aj za nas všetkych takže som rad že možeme mať na našej strane tuto skvelu tiperku dufam že jej tato forma vydrži čo najdlhšie...
ale tak vo vcerajsom zapase si tu formu mohla odpustit :verysad:

sice na druhu stranu som ostal po zapase zivy :lol2:
no však ono ked sa zobere Rinne zatial okrem jedneho toho prekliateho večera tak vyrazne ani nezachybovala je velice užitočna k našmu timu... adept na hart trophy :d
dnes sa nam podarilo poraziť warriors čomu som velice rad lebo su velice silny tento rok a prvy dvaja tiperi su momentlane v prvej trojke v jednotlivcoch... takže sa nam ich podarilo predbehnuť a momentalne a obsadili sme prvu poziciu no veru udržať to bude velice ťažka vec nakolko jeden večer može všetko zmeniť ako sme sa presvedčili už..
Zdarec chlapci a divko! Tak jsem az ted zjisti ze ted se prechazi na duely mezi tymy tak to je docela zajimave a jsem zvedav. Doufam ze i me se zacne vic darit a jeste vice prispeju, ted nejak stagnuju, ale dnes to i slo doufam ze je to odrazovy mustek k lepsim dnum. Jsem casto pryc ale snazim se vzdy tipovat treba par dni dopredu když vim že nebudu v PC. Zdat a lets go Bibbers
no tak relativne ti to šlo dobre dnes na to ake boli priblbe vysledky a polka zapasov skončila remizami... fakt naročne kolo podla mojich predbežnych vypočtov ja s rinne sme asik veru umelci no a martinovia 83-ka 8 bodov a 27 tuším 6 tak nakoniec dobry vykon vystane ..
pokušal som sa spočitať body aj u našho dnešneho supera Evil insiders no a vystane nam vyhra 14:10 ... su to ale neoficialne vysledky takže možem tam byť nejaka chyba ale pozorne som sledoval...
Hannu - 0
Martin 27 - 6
martin83 - 8
Rinne - 0

a u supera-
eman - 2
androj - 6
a bender - 2
7raula som nevidel natipovať
tak dneska jsme poprvé prohráli ....škoda bylo to těsně
jasne 3 body nie je vela nakolko bolo relativne dosť zapasov v tabulke to narobilo svoje ta jedna prehra kedže red devils sa ukazuju v skvelej forme a dobre stoja aj army men kery nemaju ešte prehru maju zapas k dobru ... treba držať krok prave s tymito dvoma tímami... pevne verim že sa nam to podari lebo sme nemali zly začiatok vyhry tesne ale boli to vyhry
fuuu dneska znova dalšia tesna vyhra 10:8 nad blue flyers som jej rad velmi... nakolko boli znova blbe vysledky podržal nas hlavne martin83 a tak sme usadení stale na tretej pozicii... hlavne je aby horšie nebolo...
tk znova sa nam podarilo vyhrať tentokrat však po najazdoch no a moc som tomu nechapal no nakolko sme vyhrali ani to velmi neriešim... som tu velmi malo nakolko prerabame byt no a nemožem sa velmi venovať netu takže som rad že dokažeme vyhrať nejaky ten zapas a tešilo ma zatial pozeranie vysledkov...
škoda že si Hannu tedka nenatipoval jinak bysme vyhráli
Po čase opět zdravim členy týmu! Lidi jedem a držme se! :clap:
Gratulujem k výhre nad nami. Si to martin83 zachránil.
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG