Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

dobre vsetci, okrem mna :oops: stale sme 4. , no tym EAGLES ani zaboha odskocit :?

pochvalu ma najma sorcerer, dnes je zase viac zapasov, hadam sa na podari co najviac bodov ziskat :)

a v pondelok je na programe len jeden zapas, tak dbajte aj na taktiku, aby sme nemali ako tim NULU, ja som dal dvojku

Joe S. píše:dobre vsetci, okrem mna :oops: stale sme 4. , no tym EAGLES ani zaboha odskocit :?

pochvalu ma najma sorcerer, dnes je zase viac zapasov, hadam sa na podari co najviac bodov ziskat :)

a v pondelok je na programe len jeden zapas, tak dbajte aj na taktiku, aby sme nemali ako tim NULU, ja som dal dvojku
Nie je zly napad... :D vecer zanalyzujem a mozno si opravim tip, ak bude treba - predsa vsetko pre teamove vitazstvo... :D

meli bychom trosku vic zabrat,porad nam to utika o7-8b.ze by dneska bylo terno? :o

mohlo by to vyjst, kiezby :modlenie:

len treba skoncit najhorsie 4. , aj za to je bod, ktory sa v nadstavbe hodi

na tretie miesto uz asi mozeme zabudnut, no musime udrzat EAGLES pod sebou :!:

dnes dako malo bodov v porovnani s DD, ktori nam mrzko odskocili :(

Joe S. píše:na tretie miesto uz asi mozeme zabudnut, no musime udrzat EAGLES pod sebou :!:

dnes dako malo bodov v porovnani s DD, ktori nam mrzko odskocili :(
Ani sa necudujem, ked vitazi boli ti, co dali vsade X... :fnuk:

Cawte pivkari :D .Uz sme pred vami :D ale uz vas pred seba nepustime :cool: :cool:

Durza píše:Cawte pivkari :D .Uz sme pred vami :D ale uz vas pred seba nepustime :cool: :cool:

Jedno mudre prislovie vravi: Nechval den pred vecerom... :P :D

No konecne to muselo prist. Po tych priemernych az slabych vykonoch. Super. Ja som myslel ze mam slusnych 7 ale ste ma predbehli co som velmi rad. Sme sa priblizili drakom.

debil píše:No konecne to muselo prist. Po tych priemernych az slabych vykonoch. Super. Ja som myslel ze mam slusnych 7 ale ste ma predbehli co som velmi rad. Sme sa priblizili drakom.
Mna hneva predvcerom ze som tipoval hned tesne po Tebe, lebo som chcel dat X-ku... ale mal si ju Ty, tak v ramci taktiky som dal nieco ine, aby sme urcite bodovali a nevyslo... :(

Sme mohli mat este +2 body dnes... :roll:

jo ty wole, vcera nam to pekne sadlo, aj ked dnes to mohlo byt bodovo lepsie, mame este 3 kola, na DD stracame 8 bodov, co nie je najhorsie, ale Eagles stracaju len 2,5 bodu.

idem pozret na moje tipy teraz a eventualne daco zmenit ( k lepsiemu dufam :modlenie: )

Joe S. píše:jo ty wole, vcera nam to pekne sadlo, aj ked dnes to mohlo byt bodovo lepsie, mame este 3 kola, na DD stracame 8 bodov, co nie je najhorsie, ale Eagles stracaju len 2,5 bodu.

idem pozret na moje tipy teraz a eventualne daco zmenit ( k lepsiemu dufam :modlenie: )
No jo, snad k lepsiemu... len som zvedavy na tie debilove X-ky, co z toho bude... :-)

som aj ja zvedavy, 4 by mohli byt, tie co mam aj ja :D
kiezby som sa dostal aj v individuale na body, no najma nech je tam tim :!:

ojojoj, Eagles su uz len polbod za nami, treba zabrat a dnes natipoval aj PURDA, cize to bol asi len mensi vypadok z jeho strany

dalsia tabulka o bodovom prinose pre tim z celkoveho zisku 208 bodov

androj - 36 bodov
sorcerer - 53 bodov (18 v poslednom tyzdni)
debil - 39 bodov (5 v poslednom tyzdni)
Joe S. - 50 bodov (20 v poslednom tyzdni)
viaceri naraz - 30 bodov (16 v poslednom tyzdni)
PURDA sa zatial podielal iba na bodoch v riadku viaceri naraz, ale dobre nam to zaistuje

do kelu, debil nema zatial natipovane, dufam, ze stihne do tej 1:10 natipovat

Ja sa velmi ospravedlnujem ale mne vcera vecer doma necakane klekol komp. Prave teraz som to rozchodil. Sorry ale nedalo sa stym nic robit.

nevadi, poznam tu bezradnost, ked sa neda nic robit, no dnes "musis" trafit vsetko :D :wink:

Tak nam to nevyslo. Zostali sme tesne pod bodovanymi miestami skoda. Ale som rad ze som mohol absolvovat svoju novacikovsku sezonu (kolo) v tomto charakteristickom time. Som si ho celkom oblubil.


Na zdravie :pivo2:

takze dalsie kolo KTL nam skoncilo a skoncilo opatovnym neuspechom a preto prichadza k zmene aj v time, aj co sa bannerov tyka. Mnohi z vas uz zaregistrovali, ze sucastou time sa stane Hugo Boss, ktory dufa, ze uz konecne nasiel ten spravny tim, medzi Alkoholikmi nahradi debila, s ktorym bola velka spokojnost vo vedeni timu, ale spolupraca bola dohodnuta len na jedno kolo a teraz odchadza do jedneho konkurencneho timu, co sa tyka boja o titul v PO, tak nech sa mu dari nadalej aj v novom posobisku. Taktiez dufam, ze eman bude pokracovat v nastavenom trende a latku svojich vykonov da este vyssie a nebude sa ju snazit podliezat. Dalsimi tipermi do partie su spolahlivy sorcerer a legendarny PURDA, sa pokusi nadviazat na svoju slavnu minulost, kedze v poslednom kole sa len rozohraval po dlhodobom zraneni. Funkciu GM budem plnit nadalej ja, pricom budem dufat, ze ta hroza z posledneho obdobia sa nebude opakovat.

Este na okraj financne zalezitosti, sponzormi timu ostali aj nadalej firmy St. Nicolaus, Kofola a Mondi SCP BP, no a najnovsie bola uzavreta zmluva o sponzorstve s PlzeĹ

Wow aky decentny banner. Po krcmovom bannery taky luxusnejsi styl. :)

Tak dakujem Vam chlapci za privitanie a som rad ze som skoncil v tomto time. Dufame ze budem prinosom pre Vas tim a sponzori ako St. nicolaus a Plzen sa mi pozdavaju viac. V Red Devils sa mi za svoje vykony odvdacili kadejakymi sra*ka mi z Hainekenu. Takze nas ciel je jasny Vyhrat. Posledne dve sezony som bol clen vytazneho timu a nehodlam to teraz nejak menit.!!!
PS: Este k platu. CO ako uz mam s tymi prachmi robit. Asi zacnem ich prikladat do krbu, celkom pekne horia. Nedavno som si kupil malu rafinersku spolocnost a stal sa vacsinovym majitelom, a zrazu naozaj neviem co s prasulkami. Ale co uz prezijem to. :D

eman, to je tym, ze Heineken prisiel za mnou s ponukou, ale ked som ochutnal tu ich vodu na mocenie zubnych protez, som ju vyhodil cez zavrete okno :D

peniaze daj na charitu alebo si kup daky priemernejsi klub NHL :wink:

debil píše:Wow aky decentny banner. Po krcmovom bannery taky luxusnejsi styl. :)
Tak holt, dobre zarabame, tak aj zivotna uroven nam rastie... :D

[quote="Joe S."]takze dalsie kolo KTL nam skoncilo a skoncilo opatovnym neuspechom a preto prichadza k zmene aj v time, aj co sa bannerov tyka. Mnohi z vas uz zaregistrovali, ze sucastou time sa stane Hugo Boss, ktory dufa, ze uz konecne nasiel ten spravny tim, medzi Alkoholikmi nahradi debila, s ktorym bola velka spokojnost vo vedeni timu, ale spolupraca bola dohodnuta len na jedno kolo a teraz odchadza do jedneho konkurencneho timu, co sa tyka boja o titul v PO, tak nech sa mu dari nadalej aj v novom posobisku. Taktiez dufam, ze eman bude pokracovat v nastavenom trende a latku svojich vykonov da este vyssie a nebude sa ju snazit podliezat. Dalsimi tipermi do partie su spolahlivy sorcerer a legendarny PURDA, sa pokusi nadviazat na svoju slavnu minulost, kedze v poslednom kole sa len rozohraval po dlhodobom zraneni. Funkciu GM budem plnit nadalej ja, pricom budem dufat, ze ta hroza z posledneho obdobia sa nebude opakovat.

Este na okraj financne zalezitosti, sponzormi timu ostali aj nadalej firmy St. Nicolaus, Kofola a Mondi SCP BP, no a najnovsie bola uzavreta zmluva o sponzorstve s PlzeĹ
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS