Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

dodatocna gratulacia k ozranom :oslava: Joei, ak neprestanes navstevovat ten pivny domcek si ma nezelaj :bitka3: :D
cepi píše:dodatocna gratulacia k ozranom :oslava: Joei, ak neprestanes navstevovat ten pivny domcek si ma nezelaj :bitka3: :D
preco? :D pokial nezdvihnu ceny, tak budeme tam chodit, i ked v pondelok nas nasrali :verysad: :evil: :x :x :x

vsak aj dnes som tam bol na velkom a malom MAESTRE
ta lebo Tvojmu timu bars ide a hladam za tym kadeco :D
cepi píše:ta lebo Tvojmu timu bars ide a hladam za tym kadeco :D
tak tam chodievaj aj ty :D
Joe S. píše:
cepi píše:ta lebo Tvojmu timu bars ide a hladam za tym kadeco :D
tak tam chodievaj aj ty :D
uz zajtra mam na plane :D tak na vitazstvo chorche´s :oslava:
Familia Corleone 0 - 9 Best Bibbers

Prvy den noveho kola sme zvladli, ked sme dominovali v priebehu cceleho zapasu, vysledkom coho bol rozdiel troch tried v skore :D
Domaci sa nezmohli na ziadny odpor a fanusikovia hosti sa dokonca dozadovali, aby proti ich milacikom nastupil nejaky super :frajer2:
panečku... hned prvý zapas hned prvý shutout v sezone... :D skvele... new Jersey mi zariadili remizu to mi dalo jediny trafený tip... vidieť že im fandím tak mi to aj pekne vracaju :D
Nazdar pani,konecne som pri nete.V skole nemam pristup a pravdupovediac ani cas,kedze:
pondelok:pilo sa na izbe(na intraku)
utorok:najprv hokej (Bystrica-Skalica,inak super match :good: ),nejake to pivko,vecer zabava,nejaka ta hruska
streda:dalsia zabava,dalsia hruska+vodka-RB a samozrejme ako spravny "Bibber" aj pivko.
Popritom mam skolu,od stvrtka som uz oficialne doma.
Ako som si vsimol,vyhrali sme konferenciu,skoda,ze sa nas H5N1 drzali,toto kolo uz idu dole.
A vsimol som si aj to,ze som bol vyhlaseny za jednu z hviezd tyzdna,za co si dodatocne gratulujem :D :razzi:
kajo píše:Nazdar pani,konecne som pri nete.V skole nemam pristup a pravdupovediac ani cas,kedze:
pondelok:pilo sa na izbe(na intraku)
utorok:najprv hokej (Bystrica-Skalica,inak super match :good: ),nejake to pivko,vecer zabava,nejaka ta hruska
streda:dalsia zabava,dalsia hruska+vodka-RB a samozrejme ako spravny "Bibber" aj pivko.
Popritom mam skolu,od stvrtka som uz oficialne doma.
Ako som si vsimol,vyhrali sme konferenciu,skoda,ze sa nas H5N1 drzali,toto kolo uz idu dole.
A vsimol som si aj to,ze som bol vyhlaseny za jednu z hviezd tyzdna,za co si dodatocne gratulujem :D :razzi:
ides v Lebronovych slapajach :D
Toto by mohla byt vase hymna :lol:

Selly8 píše:Toto by mohla byt vase hymna :lol:

do prdele, pivny domcek dnes padol :verysad: a ked som zbadal toto video inu chut som dostal :roll: :verysad:

dobryyyy klip, super slova :lol3:

:?: vie ju niekto stiahnut? cez youtube som to neriesil..ta skladba by sa mi hodila na chatu a tak :cool:
kajo píše:Nazdar pani,konecne som pri nete.V skole nemam pristup a pravdupovediac ani cas,kedze:
pondelok:pilo sa na izbe(na intraku)
utorok:najprv hokej (Bystrica-Skalica,inak super match :good: ),nejake to pivko,vecer zabava,nejaka ta hruska
streda:dalsia zabava,dalsia hruska+vodka-RB a samozrejme ako spravny "Bibber" aj pivko.
Popritom mam skolu,od stvrtka som uz oficialne doma.
Ako som si vsimol,vyhrali sme konferenciu,skoda,ze sa nas H5N1 drzali,toto kolo uz idu dole.
A vsimol som si aj to,ze som bol vyhlaseny za jednu z hviezd tyzdna,za co si dodatocne gratulujem :D :razzi:
pozeram, ze tam kde GM prestal srebat a pije len decentne :pivo3: , prisiel kajo a pokracuje v mojich slapajach :frajer2:

Tym sa vysvetluje aj tvoj nahly narast formy :cinka: :oslava:

A H5N1 :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Selly8 píše:Toto by mohla byt vase hymna :lol:

ake su tam slova, doma mi nejde zvuk na pc :x
stacia Ti 2: chlast a devky :lol:
Joe S. píše:pozeram, ze tam kde GM prestal srebat a pije len decentne :pivo3: , prisiel kajo a pokracuje v mojich slapajach :frajer2:

Tym sa vysvetluje aj tvoj nahly narast formy :cinka: :oslava:

A H5N1 :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
predsa nemozem nechat svojho GM v stichu :prines_pivo:
a co sa tyka tej formy:dalsie 4dni som sa rozhodol byt na suchu,takze podla toho budu vyzerat aj moje tipovacie vykony :v_hajzli:
hadam to zvladnete :rocker:
kajo píše: a co sa tyka tej formy:dalsie 4dni som sa rozhodol byt na suchu
vysokoskolsky rezim??? cez tyzden sa srebe, cez vikend triezvie :?: :lol2:
Asi tak.Este dobre,ze mam skolu len 3 dni.5dni tahat by uz bolo hadam moc :sleep2:
Dnes nam dali radsej volno,aby sme neboli zas prvi.Inak si to vysvetlit :ja_neviem:
Vrabce maju asi silny lobing :razzi:
ha ha HA

s tymi dnesnymi 22 bodmi by ste sa na prvych (btw to sme dnes boli my) pozerali z uctivej sedembodovej vzdialenosti :lol2:

ak tu niekto mal dnes na lobing dovod tak vy luckeri, keby ste namiesto volna boli hrali s nami tak mate tie stvrdnute pecenky pekne natrhnute :D
kajo píše: dalsie 4dni som sa rozhodol byt na suchu,takze podla toho budu vyzerat aj moje tipovacie vykony :v_hajzli:
kajo mal by si pit pravidelne lebo ti stvrdne pecen
takze ahoj,prave jsem se vratil muceni :verysad: koukam ze 2,kolo zaciname docela dobre :cry: ze zdola se jde lip nahoru,jinak 1.kolo super,musim vas :clap: pochvalit,mezitim si muzeme dat zopar poldeci :wink: aby se nam dobre slo nahoru :good:

heslo dne.SLABI ODPADAJ :thumbsdown:
petrik píše:ha ha HA

s tymi dnesnymi 22 bodmi by ste sa na prvych (btw to sme dnes boli my) pozerali z uctivej sedembodovej vzdialenosti :lol2:

ak tu niekto mal dnes na lobing dovod tak vy luckeri, keby ste namiesto volna boli hrali s nami tak mate tie stvrdnute pecenky pekne natrhnute :D
No nemal som to prezradzat,ale co uz.Kedze sme posledne kolo hrali o "fazulky" ,vsetci clenovia timu sme sa dohodli,ze sa budeme snazit tipovat ako najhorsie vieme.Cize preto tych 22 bodov :smile03:
Keby hrame naplno,vas "skvely" 29 bodovy zapis mozte rovno :v_hajzli: :razzi:
arek píše:kajo mal by si pit pravidelne lebo ti stvrdne pecen
Neboj sa ,kazdemu clenovi timu BB povinne kontroluju vsetky zivotu potrebne organy,a hlavne ten jeden :yes: o ktory sa aj patricne staraju :oslava: :yahoo:
vodca maleho krdla vrabcov postihnutych H5N1 sa boji, ze v suboji s nimi si vytrieme :butt: tak pre istotu teraz tvrdi aki su skveli, no vsak pride na psa mraz, resp. na vrabca vtacia chripka :fucker:
VŠETCI POZOR, už zajtra tu je veľký šláger Východu, keď proti sebe narazia 2 legendárne tímy, ktoré pôsobia v súťaži od jej počiatkov :!:

Obrázek The Best Bibbers - Drexel Dragons Obrázek

Začíname už od 9-ej večer :oslava:


Zostáva nám už len menej ako 24 hodín, kým to celé vypukne, mesto je v očakávaní toho, čo nastane, dokonca sám primátor vydal nariadenie, ktorým sa zakazuje predaj alkoholu v celom meste od soboty 15:00 do nedele 10ej hodiny rannej, aby sa predišlo prípadným konfliktom pred, počas alebo po zápase.
Samotný zápas je už beznádejne vypredaný a priamo v hale ho bude sledovať 17 591 divákov, z toho 4 000 bude fandiť "hosťom", teda DRAKOM.
Celé dianie okolo bude sledovať externý zamestnanec Alkoholikov Jožo Stálezjebaný a bude sa hlásiť v nepravidelných vstupoch, snáď sa mu podarí získať aj vyjadrenia všetkých zainteresovaných (vtedy, keď mu dôjde :oslava: )


A na záver, o 17:00 sa uskutoční večera pre všetkých členov oboch tímov, snáď Draci príjmu naše pozvanie.
Menu bude pozostávať zo:
- zeleninovej polievky s mäsom zo sokolíka
a hlavného jedla, pričom bude na výber:
1. pečený vrabec so zemiakovou kašou
2. grilované krídielka z vrabcov
3. vyprážané bravčové rezne so syrom a hranolkami
K jedlu sa budú podávať:
- čapované pivá Maestro a Pilsner
- kofola
- a alkohol podľa ponuky: vodka, čerešňa, hruška, malina a broskyňa
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS