Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

tak ludia ja sa na dva na tri dni odpíšem od diskusie kedže idem na vylet do osviečimu zo školy ... idem si to zrovna natipovať dopredu snad sa t už ustaly na vynikajucu lebo raz mam vydarený den raz nie... tak sa hoši zatial majte a vela šťastia v tipovačke... verím že o tri dni prídem a budeme prvý v divizii :cool:
Hannu píše:tak ludia ja sa na dva na tri dni odpíšem od diskusie kedže idem na vylet do osviečimu zo školy ... idem si to zrovna natipovať dopredu snad sa t už ustaly na vynikajucu lebo raz mam vydarený den raz nie... tak sa hoši zatial majte a vela šťastia v tipovačke... verím že o tri dni prídem a budeme prvý v divizii :cool:
v divizii sme prvi, len v konferencii nam este na ceste za uspechom vadi jeden tim
ale ale chlapci - ved byt druhi hned za uradujucimi sampionmi by mala byt pre vas cest a pocta - a vy furt ste nejaky nespokojni... :D :D :D
trochu skromnosti by vam neuskodilo :lol:
petrik píše:ale ale chlapci - ved byt druhi hned za uradujucimi sampionmi by mala byt pre vas cest a pocta - a vy furt ste nejaky nespokojni... :D :D :D
trochu skromnosti by vam neuskodilo :lol:
tu nejde o skromnost, treba udrziavat bojoveho ducha, to je hlavne :!: :wink:
no dnesna noc v nasom podani vyzera takto:
kajo - 2 body
Hannu - 2 body
ja - 4 body :D
PURDA - 6 bodov :thumbsup:

osklbane vrabce maju tiez vraj 10 bodov :)
a este kontrola ci nas nestiahnu ti vzadu:
draci 12 - cize dva bodiky dali na nas
a ostatni su moc vzadu :D
Heute:
kajo 4
hannu 4
purda 4
ja 5
vyzera to zle, asi prideme o vsetok naskok a osklbane vrabce nam odskocia :?
Nic to, treba znovu zabrat :!:
hehe, tymi "osklbanymi vrabcami" si riesis nejake komplexy? :lol: :lol: :lol:
Neboj sa,ti nam daleko neuletia.Ale je pravda,ze posledne kola nie su v nasom podani najvacsia slava. :?
Hadam nam to dnes "padne" ,a naopak vrabce :lol: by mohli tiez padnut..
tak chlapci,nejak jsme povolili :( dame stihacku, vrabcaci nejsou tak dobry :D meliby jsme jim trosku podkourit :o
lubi sa mi jak nas vsetci podcenuju a utesuju sa tym ze je len otazkou casu kedy sa nam prestane darit lebo vrabce predsa nemozu byt take dobre... ved nie su ani zakladatelskym teamom KTL, nemaju v teame ziadnu "hviezdu", dala ich dokopy len nahoda, az na jedneho clena to len odtipuju a o nic ine sa nestaraju... a vobec - celu minulu sezonu mali len sproste stastie ktore sa ich zatial drzi aj zo zaciatku tejto novej, to vsak predsa nemoze trvat naveky a urcite uz kazdu chvilu padnu na hubu :!:

:lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

prijemne cakanie vam vsetkym zelam, dufam ze vam nechyba trpezlivost :wink: :D
petrik píše:hehe, tymi "osklbanymi vrabcami" si riesis nejake komplexy? :lol: :lol: :lol:
nie nie, len sa snazim trosku rozputat rivalitu vo vychodnej konferencii :D
good :cool: , ja som sa uz pustil aj do zapadnej :D
petrik píše:good :cool: , ja som sa uz pustil aj do zapadnej :D
a vidim, ze zapad odvratil uder :lol: :lol2: :lol:
petrik,to aby jsme ti zacali kupovat pivo :lol2: za predpokladu ze se ti to povede :wink: na sklade mame toho dost :biglol:
podme pivkari, snad sa vam podari poprehanat konkurentov v konferencii a budete hajit nase farby s hrdostou :)
janik píše:podme pivkari, snad sa vam podari poprehanat konkurentov v konferencii a budete hajit nase farby s hrdostou :)
no vsak zabojujeme, vsak 7 bodov je :ho*no: to sa snad do konca kola podari, len by ti, co su pod nami, tam ostali :bitka3:
Joe S. píše:no vsak zabojujeme, vsak 7 bodov je :ho*no: to sa snad do konca kola podari
velmi dobre uvazujes - dnes napr. bolo len 5 zapasov a DD na vas stiahli 8 bodov :roll: :doh: takze tych 5 co im na vas este zostalo by uz mala byt do konca kola malina 8)
:x :x :x
a za toto vyhlasujem premie, cim skor tie drze vrabce predbehneme, tym viac penezi da sponzor na odmenach :!: :oslava:
dnes:
kajo 6
hannu 4
ja 8
purda 2

Kua, podla petrikovych vysledkov to vyzera s nami zle, musime zabrat :!: :box:
uz nas tim zospodu dobehli resp. predbehli :thumbsdown:
No nejako nam odisla aka-taka forma,ktoru sme mali.Aspon ty to nejako drzis,ale dnes by sme mohli (poriadne) zabodovat aj my ostatni..lebo inak :bitka3: :box:
toť v rici toto... dovolenka si vyžiadala ako vidím dan... už som najmenej užitočný čerta... a za dva dni sa vratim a zistím že som o približne 15 miest padol... no musím sa prebrať... ako vidím asi ani nie som sam ked sa naskok vtačikov zvyšuje
kajo píše:No nejako nam odisla aka-taka forma,ktoru sme mali.Aspon ty to nejako drzis,ale dnes by sme mohli (poriadne) zabodovat aj my ostatni..lebo inak :bitka3: :box:
no snazim sa ist prikladom, aj ked aj moje vysledky by mohli byt lepsie, uz by som konecne chcel uspiet aj v individualnej aj v timov tipovacke :D
dnes ocakavam od nas super vykon :!: :oslava:
hannu 6 bodov
PURDA 10 :yahoo:
ja 4 :x
kajo 6

cize dokopy 16

konkurenti:
DD 15
vrabce 11 :lol:
letci 17
kovosrot B 13

Tabulka po dnesnej noci:

letci 145
vrabce 142
BEST BIBBERS 141
draci 139
kovosrot b 137

S dnesnou nocou spokojnost najma s purdom, mne to nevyslo vobec, ale vdaka aj za to, ze vrabce su len bod pred nami a prve miesto len 4 body vzdialene, tak hrrrr na nich :hit: :fan:

PS: dnes sa zacinju zpasy uz o 8ej, tak si to treba ustrazit :wink:
ano jasne tka ja som to dnes vsadil všetko na remízy... kedže moje bodove zisky su slabe a to hlavne ked je na programe plno zapasov tak sa mi to asi aj oplatí... však raz to musím skusiť nie? aj tak som šetri lv celej sezone remízami...
PURDA... si to riadne včera rozpalil gratulujem nenapadne ideš hore v štatistikach len tak dalej :good:
to vis mame co dohanet :evil: jeste jsme nedostali :box:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG