Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

s hrozou a desom som pozeral na nase dnesne vysledky, len 19 bodov :(

da sa skonstatovat, ze toto kolo je v piczi, ale aspon daky ten bodik za 6. miesto musime vybojovat
mno, veru tak ziadna slava :P :angel:
nemusis pripominat, v takychto chvilach mam chut seknut s poziciou GM
neboj Joe, nie si jediny biedny GM :lol: . Ved nemusi sa darit stale a je to len zabava :)
arek píše:neboj Joe, nie si jediny biedny GM :lol: . Ved nemusi sa darit stale a je to len zabava :)
tu nejde o moje vysledky, tie boli az na tri kola, co som vo funkcii biedne, ale teraz sa nedari nikomu, naposledy som mal chut s tym skoncit po dodrbanom PO vlani, no rozchodil som to, ale teraz, ak nahodou by nam PO uslo, zrieknem sa pozicie GM v Best Bibbers :(
Joe S. píše: tu nejde o moje vysledky, tie boli az na tri kola, co som vo funkcii biedne, ale teraz sa nedari nikomu, naposledy som mal chut s tym skoncit po dodrbanom PO vlani, no rozchodil som to, ale teraz, ak nahodou by nam PO uslo, zrieknem sa pozicie GM v Best Bibbers :(
no ale za to ak vam ujde PO nahodou aj teraz za to sa nemusis odvolat z funkcie GM ved to by nebola len tvoja vyna to je normalne ak hocijakemu teamu ujde PO je tu velka kunkurencia karty su poriadne zamiesane keby to mal kazdy GM napisal ze sa odvola zo svojej funcie ak ich team nepostupi do PO tak by tu nabuducu seznonu bolo vela zmien :D takze nevyhutuj :) GM teamu BB ostanes aj nadalej :wink: si v tom dobry a neber vsetko bremeno len na seba pre mna si tu na fore velka osobnost a neviem si to ani predstavit ze by si uz nebol buducu sezonu GM teamu BB takze len pekne zotrvaj aj nadalej vo svojej funkcii GM :wink:
Joe nemozes sa vzdavat ;) aj keby vam PO nahodou uslo tak treba zabojovat o rok. :box:
janik píše:Joe nemozes sa vzdavat ;) aj keby vam PO nahodou uslo tak treba zabojovat o rok. :box:
ale ved sam vies ake to je, ked sa nedari, kolkokrat si chcel aj ty tuto sezonu skoncit? Treba len dufat, ze tento doterajsi neuspech je sposobeny tym, ze ide o neparne kolo, a v tych sa nam nedari
Joe S. píše:
janik píše:Joe nemozes sa vzdavat ;) aj keby vam PO nahodou uslo tak treba zabojovat o rok. :box:
ale ved sam vies ake to je, ked sa nedari, kolkokrat si chcel aj ty tuto sezonu skoncit? Treba len dufat, ze tento doterajsi neuspech je sposobeny tym, ze ide o neparne kolo, a v tych sa nam nedari

A mozno je to v suhrne kolo 13. :) hlavne hlavu hore, vzdy musi byt aj niekto posledny, ako sa vravi a holt, obcas to musi predas vyjst i na nas... :)
jo Joe ale z inych dovodov som chcel skoncit ;) a ked aj tak si neber priklad v tom zlom :|
nech sa deje co sa deje, nic nepomaha, ani pauza ani nic :(
k*rva,uz ma to sere,tie vysledky.vzdy ke ddam vacsinu tipov 1,padaju x a 2,ked davam blbosti ako 2 ci x,su skoro same 1.fakt uz neviem,sorry joe :oops:
neospravedlnuj sa, stale nemas na mna, ked tri dni za sebou som to mal za 0 :lol3:
tahame ako tim, tak sa nam ako tim dari a aj nedari.
Ale posledny den sme moc nestratili, to je aspon jedna potesitelna sprava a tiez dufam ze ALL STARS GAME spravne namotivuje mna aj PURDU v dalsich bojoch a ty sa k nam pridas :thumbsup: .
Dnes konecne aspon ciastocna spokojnost, kedze sme predviedli jeden z tych lepsich vykonov, aj ked to mohlo byt este lepsie, ale PURDA sa dnes blysol. Este nas caka 10 kol, strata na bodovanu 6. priecku je dost velka, ale 11 bodov sa da spravit aj v priebehu jednej noci, tak bojujeme :box:
hej vyhodnocovatel....
vtakom ohnivakom rozdavas stovky bodov a BA davas len nuly??? :a_von: :penalty:

takto si ma nekupis na AllStar Game :lol: ....tych 50 melonov co si mi ponukal, ak dam nulu 2.2. mi je nanic....hups, to malo asi ostat interne :hanba:
:eek2: ale tu nulu si si zasluzil, aj ked to mala byt moja prva cenna trofej, este o nu bude asi tuhy boj :bitka3:
sakra, sorco este nenatipoval, hadam o stihne, lebo tipovanie v trojici nevyslo zatial ani raz toto kolo
Joe S. píše:sakra, sorco este nenatipoval, hadam o stihne, lebo tipovanie v trojici nevyslo zatial ani raz toto kolo
no zatial tiez v nasom teame nenatipoval androj tak hadam to stihne no ale ako ho poznam tak nenatipuje :x no tipovanie v trojici neni moc dobre :( a casto sa to nevyplaca :?
casto nevyplaca, ale Best Bibbers skoncili minule kolo v trojici druhi :oslava:
no tak to bol potom ten lepsi pripad ked ste skoncili na 2 mieste :) ja uz ani neviem kolky ste to skoncili :oops: este dobre ze si to spomenul :)
Joe S. píše:sakra, sorco este nenatipoval, hadam o stihne, lebo tipovanie v trojici nevyslo zatial ani raz toto kolo

Nestihol... :( aj dopredu som mal natipovane, a potom sa nakopilo a... a to je jedno, kludne mi naloz hubovej polievky... :oops:
nemohol si dat aspon dvojku? :lol: :lol: :lol:
hrozi, ze budeme vsetci za umelcov :oops:
nemohol ved tam je jednotka ista 8)
janik píše:nemohol ved tam je jednotka ista 8)
dufam, lebo ostatne ostatne mame dvojito poistene
no my nemame ani jeden x napriklad a dufam ze ani nebude aj ked z 3-0 je to uz 3-2 :D
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS