Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

No presne o to ide.CAS.Ak bude,verim,ze aj vysledky sa dostavia,kedze doteraz som ho nemal vela,a FB som to len kazil,cize som rad,ze ma vyhodili.V novom time mam vacsiu motivaciu :oslava: :yahoo:
Takze zhrnutie dnesnych tipov, PURDA a kajo dali 1, ja X, tak dufam, ze sorco da takticky 2
Joe S. píše:sorco, aj pred tebou, si jeden z ocenenych v kategorii UMELEC 4. kola :lol3: :lol3: :lol3:

toto mi uz ale nerob :wink:

:hanba:
poslednu noc o nic neslo, ale dotiahli sme devilov, dnes by sme mohli sa im vzdialit a minimalne dotiahnut falconov.
V uvode kola postihla obhajcov daka kriza, asi to prehnali :oslava: tak by sme sa im mali odputat co to len da
Este by som mal oboznamit tiperov s cielmi pre nasledujuce 2 kola:
ako ste citali, do PO postupuje prvych sest timov, cize musime skoncit do 6. priecky, no najradsej by som bol, keby sme skoncili prinajhorsom treti :frajer2:
to znamena co najviac bodovat, najma ked podla mojich prepoctov boduje na vychode sest timov a tym padom za vyhru v kole je bodov 12, ak sa mylim, nech ma niekto opravi
dnes to bolo velmi ale velmi zle. Purda ani nenatipoval, co sa to deje? takto sa do PO nedostaneme
Byli jsme 4 kamosi,pohreb,zustali jsme 3,tezka ozravacka,sorry :evil:
PURDA píše:Byli jsme 4 kamosi,pohreb,zustali jsme 3,tezka ozravacka,sorry :evil:
jaaj, v pohode :?
to co sa deje bolo myslene na cely tim, dako nam odchadza forma
No,hadam sa vrati co najrychlejsie.Inak aspon mas jeden bod do kategorie "umelec" :lol2: :frajer2:
kajo píše:No,hadam sa vrati co najrychlejsie.Inak aspon mas jeden bod do kategorie "umelec" :lol2: :frajer2:
tak toto bola podpasovka :( asi potrebujem mensiu pauzu, potom ako posledne 2 kola som bol lider timu, no hadam dnes uz oddych konci :oslava:
kajo píše:...Inak aspon mas jeden bod do kategorie "umelec" :lol2: :frajer2:
kritika z vlastnych radov :lol3: :lol3:

inac, Joe ma toto kolo uz dve nuly zo styroch kol....zatial je lidrom tejto tabulky v tomto kole...spolu s dalsimi aspon 5mi ludmi :D :roll:
norvic, kolki su z BA? :D nebojte sa vsetci, moj cas este pride, vcera som pil po dlhom case, cize dnes podaval som s cistou myslou, takze musia byt body :thumbsup:
Joe S. píše:tak toto bola podpasovka :( asi potrebujem mensiu pauzu, potom ako posledne 2 kola som bol lider timu, no hadam dnes uz oddych konci :oslava:
Podpasovka? :beee:
To bol len chaby pokus o motivaciu,vidim,ze nepomohol :sad2:
jasne, ze aj motivacia, ale nestacilo mi, ze som si sam pripomenul, ze som umelec vo vyhodnoteni? :lol3:
hadam sa mi to uz nestane :bitka3: :box:
kajco som rad, ze si sa ujal pozicie timovej jednotky, preto som ta angazoval :thumbsup:
Ved som sa rano hned pozeral,ze kto robi vyhodnotenie a ked som videl,ze ty,bolo mi to divne :12: no ale tak aspn si sebakriticky :moj:
aj ja som rad,ze som zatim jednotka,dufam,ze budem pomahat timu aj nadalej :rocker:
kritiku prijimem najlahsie od seba, to preto som tam dal :oops:

ale uz by sa mal spamatat aj sorco, za ten plat :eek2:
ked som robil vyhodnotenie, neveril som vlastnym ociam :cry:

uz sme tam, kde sme kazde neparne kolo, na dne :thumbsdown: musime dako zabrat, takato kriza ja neskutocna
Joeik v poho..viem ze sa stym trapis kazfy den..cenniime si to...a ze sem tam nejaka chybicka..nevadi... :)
konec prestavky, :| nezapomente se odrazit od toho dna :biglol: :biglol: :biglol:
Ku*va,ked som videl tie vysledky,bol som v klidku.Ale ked som videl ako dopadli ine timy :ee: :v_hajzli:
treba sa prebrat :idea:
Neviem,ale sere ma,ze timu,z ktoreho som odisiel sa dari a do ktoreho som prisiel,vobec :ee: a pritom individualne to nie je az tak zle,ako ked som bol vo FB.(janik,a ini clenovia FB,nevysvetlujte si to tak,ze ma hneva,ze sa dari vam.Tak som ten prispevok nemyslel)
jasne to je v pohode. je to zvlastne ale tak nam akoby ta zmna pomohla :D sme ta mohli mozno poslat do nejakeho timu zo zapadu aby sa im nedarilo :cosi: ale nie ved este je len zaciatok a hadam sa aj vy preberiete. a nam dufam forma vydrzi zase az do konca. nema to spolocne nic s tym ze niekto niekam odisiel, preto clovek nezacne lepsie aleo horsie tipovat. je to len o stasti :)
Jasne,ze je to o stasti,ale aj tak to dokaze cloveka poriadne vytocit.No,nic,ja verim,ze umelec sa preberie a zacne opat tahat BB :good:
umelec sa snazi ale co narobim, ked nejde tak nejde :thumbsdown:

asi nechcem nechat tuto prestiznu cenu umeleckemu timu BA :yahoo:


ale nie teraz vazne, uz sa musim prebrat a aj vy zvysit bodove konto, lebo inak nebude ziadny :oslava:
zhrnutie po troch zapasoch, zo 7 bodov to vyzera takto:
kajo - 5
PURDA - 5
sorco - 2
umelec - skuste hadat :lol3: :oops: :cry: :thumbsdown: :x
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES