Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

janik píše:no my nemame ani jeden x napriklad a dufam ze ani nebude aj ked z 3-0 je to uz 3-2 :D
jaaj, to sa da uz priebezne sledovat :D
ale ta remiza by bola fajnova, trosku sa dotiahnut na timy vpredu
ziadna remiza :P
ej nie, uz je 3-3, snad to neotocia ti bazmeci newyorkski
pokojne aj otocit mozu len nech ma nese.u a nech to nieje x :o
janik píše:pokojne aj otocit mozu len nech ma nese.u a nech to nieje x :o
nech je, najma nech neni dvojka. Ale najviac sa musia za ixu modlit v DW, ti dali vsetci X :lol3:
nj taktika na vysokej urovni :D
janik píše:nj taktika na vysokej urovni :D
to hej ale ini konkurenti a to trasherovci a horneti tiey biedne, 2 resp 3 nenatipovali :lol:
ehm :D nj co uz. neni to ono asi
asi nie, vidno ze kvantita neni vsetko :)
Joe S. píše:
janik píše:nj taktika na vysokej urovni :D
to hej ale ini konkurenti a to trasherovci a horneti tiey biedne, 2 resp 3 nenatipovali :lol:
pre nich tipovat jediny zapas je poduroven :lol3: :lol3:
asi tak, ale dnes pribudne umelcov, som zvedavy norvic ci ma predbehnes :frajer2:
zle je, uz je 3:4, zeby styria umelci z BB?
Mame za sebou dalsi den KTL, kde nas cakal len 1 zapas a tim Best Bibbers sa ukazal ako kolektiv, predviedli sme velmi pekny kolektivny vykon: The Best Bibbers - 0b
Joe S. - 0b
PURDA - 0b
kajo - 0b
sorcerer - 0b

:clap: :clap: :clap: :clap:

skoda, ze sa to prihodilo nam a nie Blue Angels, ktorym som to prorokoval :thumbsdown:


Ale treba to brat z tej lepsej stranky, poodskocil som norvicovi v tabulke o UMELCA KOLA :thumbsup: :oslava:

Normalne by to chcelo daku priebeznu tabulku, asi ju spravit musim :D
j0man podla mna v novembri ani len netusil, ze bude povodcom tolkej srandy :D

mame novych lidrov v tabulke o umelca kola.....po styri nuly maju: mt-svk, Joe S :lol3: :lol3:, harrry1 a Yogy
norvic píše:j0man podla mna v novembri ani len netusil, ze bude povodcom tolkej srandy :D

mame novych lidrov v tabulke o umelca kola.....po styri nuly maju: mt-svk, Joe S :lol3: :lol3:, harrry1 a Yogy
neprezradzaj, sa s tym babrem uz hodinu a takto skazis prekvapko :(
Joe S. píše:Mame za sebou dalsi den KTL, kde nas cakal len 1 zapas a tim Best Bibbers sa ukazal ako kolektiv, predviedli sme velmi pekny kolektivny vykon: The Best Bibbers - 0b
Joe S. - 0b
PURDA - 0b
kajo - 0b
sorcerer - 0b

:clap: :clap: :clap: :clap:

skoda, ze sa to prihodilo nam a nie Blue Angels, ktorym som to prorokoval :thumbsdown:
:lol: :lol: :lol: čo dodať...
neboj, nám sa to podarí keď sa bude hrať viac zápasov, to bude už iná šupa :lol3:
prepac :oops: ...som nevedel, ze robis taku univerzalnu tabulku :thumbsup:

vidim, ze si si vytycil ciele lahsie dosiahnutelne, ako vitazstvo v individualnej tabulke :D ....ale z tej tabulky aspon vidis, ze v BA ani nemas taku velku konkurenciu aku z nej robis :P :roll:
norvic píše:prepac :oops: ...som nevedel, ze robis taku univerzalnu tabulku :thumbsup:

vidim, ze si si vytycil ciele lahsie dosiahnutelne, ako vitazstvo v individualnej tabulke :D ....ale z tej tabulky aspon vidis, ze v BA ani nemas taku velku konkurenciu aku z nej robis :P :roll:
ked som videl, ako na tom ste zle, bol som sklamany, ale stale su DW pred nami.
Snad sa ale na cele individualu odtrhnem :clap:
to co? snad dnes netipujeme len dvaja
Joe S. píše:to co? snad dnes netipujeme len dvaja

Nastastie nie... :)
vidim, ze ste sa tu na tych 0-lach pekne zabavali... :) a ja zasa som kaslal na teamovu taktiku, lebo som myslel, ze sa mi to aj tak neuzna... :)
sorcerer píše:vidim, ze ste sa tu na tych 0-lach pekne zabavali... :) a ja zasa som kaslal na teamovu taktiku, lebo som myslel, ze sa mi to aj tak neuzna... :)
no vidis, esteze existuje aj tolerancia a riadna zabava z toho bola, vsak som hodinu a pol robil tu umelecku tabulku :frajer2:
Dnes sme padli az na uplne dno, aj ked timy hore pripisali nuly :( Snad sa este aspon trochu posunieme vyssie. No co je horsie, je ze to upada tu v teme :bitka3:
Joe S. x-menovi píše:.... a neucili ta, ze do mrtvol sa nekope?
toto je uz kriza kriz, ked sa alkoholici snazia pouzivat metafory :D :lol: :lol:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES