Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Joe S. píše:Chcel by som v time privitat noveho clena a stava sa nim debil :)
dalej okrem mna budu tipovat v najblizsej sezone sorcerer, ak bude suhlasit a 4. clen, no este rozmyslam
Znamená to muj knoec vtýmu,nebo dočasně Joe a kdy se dyž tak rozhodneš???Mam si hledat novje tým do budoucí sezóny?

debil píše:Zdravim moj tim. Na uvod som sa hned uviedol plnym zasahom 0 bodov. :D Mozno to bolo tou nervozitou, to viete prvy zapas v novom time.

:D

androj píše:
Joe S. píše:Chcel by som v time privitat noveho clena a stava sa nim debil :)
dalej okrem mna budu tipovat v najblizsej sezone sorcerer, ak bude suhlasit a 4. clen, no este rozmyslam
Znamená to muj knoec vtýmu,nebo dočasně Joe a kdy se dyž tak rozhodneš???Mam si hledat novje tým do budoucí sezóny?
zatial este neviem, momentalne som ta zaradil na supisku, a ak sa mi jeden tiper neozve, budes pokracovat v time, no zatial si docasne, dufam, ze ta to nestve :wink:

debil píše:Zdravim moj tim. Na uvod som sa hned uviedol plnym zasahom 0 bodov. :D Mozno to bolo tou nervozitou, to viete prvy zapas v novom time.
nevadi, no odporucam ti, nesnaz sa byt na tom horsie ako GM :D
teraz si na tom rovnako :)

ale oddnes bodovat :wink: :!:

Joe S. píše:
androj píše:
Joe S. píše:Chcel by som v time privitat noveho clena a stava sa nim debil :)
dalej okrem mna budu tipovat v najblizsej sezone sorcerer, ak bude suhlasit a 4. clen, no este rozmyslam
Znamená to muj knoec vtýmu,nebo dočasně Joe a kdy se dyž tak rozhodneš???Mam si hledat novje tým do budoucí sezóny?
zatial este neviem, momentalne som ta zaradil na supisku, a ak sa mi jeden tiper neozve, budes pokracovat v time, no zatial si docasne, dufam, ze ta to nestve :wink:
Ale jo v poho...,trochu to chápu,no uvidíme teď vlastně soupeřím s Marosem ne?

nie, oznamujem ti, ze si 4. clen timu, ten transfer nevysiel :? :(

chalani, dnesna noc vyborne a aj Ăşphlad na tabulky je superovy, vedenie v oboch, ale je to len zaciatok, no treba sa udrzat hore :)

Konečně sem udělal něco pro tým :D s Debilem neska skvělý!
Hele já vedu!!!Tak stejně na konci sezóny a budu spokojenej :) .
Hele a po 3.kole 4.před Fire Birds,klesli sme ale ne vo moc.

Nova sutaz sa nam zacina a teda je tu cas na prihovor GM timu k jeho ostatnym clenom:

Po predchadzajucej neuspesnej sezone sa vedenie timu rozhodlo nepredlzit spolupracu s jednym z bezovskej mafie, s marosom a na jeho miesto bol angazovany debil, ktory sa dnesnu noc blysol Ă´smymi bodmi a dufam, ze sa mu bude darit tak aj nadalej :cool:

Tuto sezonu sa opat budu vyplacat premie za uspesne vysledky a to stanovenym klucom, ktory sa mal pouzivat uz pri predoslom KTL kole.
Podrobnosti zmluv budu zverejnene po ich prijati hracmi.

Ciele stanovovat moc nechcem, len dufam, ze budeme v tabulke vsetci vidiet na vrchnych poziciach, tak v individualnej, ako aj v timovej tabulke, cize aspon jedno miesto do desiatky a ostatni na bodoch :)

Este na zaver jeden postreh na formu GM v jednotlivych castiach KTL NHL, v prvom dvojkole ssom bol na tom zle, dokonca som bol poslany na farmu, v druhom som skoncil :winner2: a Best Bibbers dokonca vyhralo, v tretom som skoncil zasa dolu a kedze mame parne kolo, mozno budem opat vysoko 8)


vyhodnotenie poslednej sezony radsej ani nespravim, hadam sa nikto nenahneva
:) :oops:

Joe ak si pamatam to som ta na tu farmu poslal ja a asi ti pomohlo starat sa o tu zahradku :lol: :lol: relaxoval si a bolo to vidiet tak ak chces tak ta poslem aj v zime na jahody :D lebo zahradka este pokryta blatom :lol:

janik píše:Joe ak si pamatam to som ta na tu farmu poslal ja a asi ti pomohlo starat sa o tu zahradku :lol: :lol: relaxoval si a bolo to vidiet tak ak chces tak ta poslem aj v zime na jahody :D lebo zahradka este pokryta blatom :lol:
praveze potom, ked ma nahradil Wild som zacal dosahovat lepsie vysledky :D
teraz netreba, iba ak sa mi nebude darit, no zatial sme pred vami, aj ked len o bod :P
mnam, ale take jahody by som si dal, alebo aspon hrozno, no na to musim este tyzden pockat :? :P

vidis ja na nic cakat nemusim a aj teraz hned si mozem dat hrozno :D :P no wild sa nam tiez vratil tak mozno aj to ti pomoze :D som si dnes dokonca vsimol ze dal asi rovnake tipy ako ja tak nech sa mu dnes poriadne dari :lol: :lol:

janik píše:vidis ja na nic cakat nemusim a aj teraz hned si mozem dat hrozno :D :P no wild sa nam tiez vratil tak mozno aj to ti pomoze :D som si dnes dokonca vsimol ze dal asi rovnake tipy ako ja tak nech sa mu dnes poriadne dari :lol: :lol:
ja si pockam na tokajske hrozne a zapijat ho "Mikulasovou vodou" :P 8)

:D tak cakaj ja asi zbehnem na hawai, s takym rozpoctom a zmluvou si to mozem dovolit :lol: a tam si dam nieco lepsie ako hrozno 8)

janik píše::D tak cakaj ja asi zbehnem na hawai, s takym rozpoctom a zmluvou si to mozem dovolit :lol: a tam si dam nieco lepsie ako hrozno 8)
ale je velmi dobre, uz som skusal ho pred skuskou :D kamoska donesie :P

inak je zaujimave, ze kazde kolo, ci je uspesne, alebo nie, posudzujem podla vykonu Fire Birds

ta si mal rovno povedat ze kamoska donesie, dufam ze v KE tak to asi dobehnem ta pozriet, teda skor tu kamosku :D
no jasne ze posudzujes podla FB ved polka tvojho stareho timu je tam a samozrejme ja to beriem tiez na inej urovni spolu s DD proste jeden z najuspesnejsich timov a moj byvaly tim takze to inak ani nejde :) zatial je to 1-1 aj ked vam sa podarilo vyhrat kolo KTL a nam zatial nie ale to pride :) vyzera ze toto kolo moze byt opat nas velky suboj

moze, len aby zas FB ako v poslednych dvoch kolach neodpadlo na polceste a mas smolu, to mame v nedelu sukromnu party, hadam sa nic nezmeni :P



btw. kto tu bude drzat pracovnu moralku, ked budem v skole? :? :(

ts takze sukromna party tak to si zapamatam ved pockaj ked raz budeme v jednom time a budem tvoj GM :P :lol:

no hej musime zlepsit kondicku aby sme vydrzali tahat cele kolo a nie len nejaku cast ale ak sa nam to podari tak nebudete mat sancu, ved ste videli co dokazeme minulu sezonu niekolko hracich dni vyhratych za sebov a niekolko bodovy naskok zial potom sme zavahali a na konci sutaze sme na DD vyrazne stratili ked sa nam prestalo vyraznejsie darit ale je to vsetko aj tym ze kastan ma pracu (neviem ci nie aj skolu), mato skusky v skole, ja tiez a kajo ma toho tiez dost a prekonal aj chorobu a to vsetko ubera koncentraciu a samozrejme chce to aj trosku stastia ale mne staci ak vyhram PO kolo 8)

no neni to az tak zle ako prepady Blue Angels, ti 5 kol pred koncom idu uz tradicne rapidne dolu.

ved aj ja som mal "skuskove" a aj zdravotne som na tom bol na figu a po psychickej stranke este horsie :(

Joe S. píše:no neni to az tak zle ako prepady Blue Angels, ti 5 kol pred koncom idu uz tradicne rapidne dolu.

ved aj ja som mal "skuskove" a aj zdravotne som na tom bol na figu a po psychickej stranke este horsie :(
mali by ste si zohnat timoveho psychologa :lol: aj nam by sa mozno nejaky zisiel ale to necham na noveho GM nech nam nejakeho zozenie a aj nejaky ten fanklub :lol:

netreba psychologa, staci chlast :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

mas pravdu to je asi aj lacnejsie :lol: :lol: aj ked taka dobra psychologicka s chlastom by nebola tiez na zahodenie :D :lol: :lol:

janik píše:mas pravdu to je asi aj lacnejsie :lol: :lol: aj ked taka dobra psychologicka s chlastom by nebola tiez na zahodenie :D :lol: :lol:
dobra myslis vo svojom odbore alebo vzhladom? :lol: :lol: :lol: :lol:

Joe S. píše:
janik píše:mas pravdu to je asi aj lacnejsie :lol: :lol: aj ked taka dobra psychologicka s chlastom by nebola tiez na zahodenie :D :lol: :lol:
dobra myslis vo svojom odbore alebo vzhladom? :lol: :lol: :lol: :lol:
tak komnplet nech pomoze ako sa len da, aj ked ak bude aj chlast tak vtedy sa vacsina uz o rozum nestara :D tak ale je to na kazdom individualne :D

janik píše:tak komnplet nech pomoze ako sa len da, aj ked ak bude aj chlast tak vtedy sa vacsina uz o rozum nestara :D tak ale je to na kazdom individualne :D
:cool: premyslene :D
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS