Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

PURDA píše:kluciiiiii,to byl,ale tah co? :roll: :lol:

Nazvime to z nasej strany, ze bezny standard... :cinka: :groupwave: :D :D :D
norvic píše::shock: :shock: :shock:
to bolo dnes dobreee od vas :cool:

zjavne sa purda so sorcom chceli odvdacit za predlzenie zmluvy :)

zjavne dosli meskajuce peniaze za predchadzajucu zmluvu :lol2: :lol2: :lol2:
Joe S. píše:asi, a ak bude tak bude slapat aj 4. clen timu, ktoreho coskoro predstavim, tak parada :clap:

Zdielam tvoju radost, ale tak nezvykal by som si na taketo vysledky... ved to bola z hladiska statistiky anomalia - cize nieco, co nie je normalne... slubujem, ze sa polepsim a zacnem zasa horsie tipovat :good:
dnes purda 6 a sorco 4 body, obstojne :thumbsup: akurat BF pisu, ze maju bodov 12
Joe S. píše:dnes purda 6 a sorco 4 body, obstojne :thumbsup: akurat BF pisu, ze maju bodov 12

njn, skoda... ale tak pri mensom pocte zapasov sa viac taktizuje... uvidime dnes, dal som zopar prekvapeni, tak hadam neostanem neprijemne prekvapeny ja zajtra... :D
dufam, ze nase prijemne pokracovanie bude pokracovat az do konca kola, sme stvrti, o body nas pripravi len velka smola a realne sme v hre o tretie miesto, je to dobreee :thumbsup: , len skoda tej jednej noci, kde sme predviedli ohromny vybuch :thumbsdown:
dnes paradne vykony pokracuju, aj ked mohli byt este dake bodiky navyse, no netreba byt neskromny, 3. miesto berieme vsetkymi desiatimi, len aby sme nas ciel dosiahli, treba este dva dni vydrzat :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava:
banner pre kaja

(za jeho vyhotovenie vdaka wolfovi, ako aj za vsetky ostatne a tiez vdaka petrikovi za logo :thumbsup: )

Přílohy

Prave som prisiel domov, takze uz asi nestiham natipovat... :(
dnes natipuj skor, zacinaju sa skor zapasy, aby sme neprisli o dolezite body
Joe S. píše:dnes natipuj skor, zacinaju sa skor zapasy, aby sme neprisli o dolezite body
jasne, idem hned... dik za upozornenie :)
:thumbsup: dobra praca, hadam to dnes dako udrzime, mame 9 bodov naskok, proste pecka :cool: kde su tie casy spred tyzdna, kde by som bol rad za 5. miesto. No ale takyto finiš som necakal, a ani to, ze draci sa tak utrapili. Dalsie kolo nam to v stvorke pojde hadam este lepsie :frajer2:
fuha, tak toto bol zaver hodny majstrov, na skoda ze som neposluchal srce, ktore mi aj pri zapase LAK-DAL sepkalo remizu. Skoncili sme len jeden bod za Blue Flyers, co som necakal, ze pedbehneme kosicanov, ale ten rozdiel jedneho bodu ma bude mozno trochu stvat :|
V dalsom kole musim skoncit prinajhorsom tak ako teraz, alebo byt este lepsi :frajer2:
Hadam nam nova posila pomoze k velkemu triumfu :oslava:

a este k individualnej tabulke, vyzera to, ze sme dvaja v prvej desiatke, to sa stava pocas mojho posobenia prvykrat :thumbsup: PURDA by mal byt okolo 9 priecky (bez zaruky) a ja dokonca by som mal obhajit stvrte miesto, na ktorom by som mal skoncit spolu s TA a Alexom, ked predo mnou su len Baffy, Kopecky a SVAKO. Samozrejme som sa mohol seknut, ale aj toto dokumentuje aktualnu silu a formu Best Bibbers, timu, ktory v tomto kole tipoval len v trojici a dosiahol necakane skvele vysledky a to pred tyzdnom sme boli na odpis :D
:D Joe, 2 miesto musis brat vsetkymi 10timi..ved nie je tomu tak davno, keby si bol vdacny aj za to 5 bodovane..s prakticky 3 tipermi si vitazom..

a Tvoja dnesna 19tka, ehm, musel si v noci riadne sosat :oslava: gratulujem :frajer2:
danke, no tych 19 bolo malo :wink: ale nie, netreba byt neskormny, len ked po 25 dnoch, rozhoduje jeden bod, to trosku sklame. No uz aj v priebeznych tabulkach ideme hore, a moje ocakavania su take, ze po tychto prestupoch pojdu Blue Flyers trosku vykonostne dole, tak do prvej trojky po zakladnej casti sa dostat, by mohlo byt realne.

Nesosal som moc, ale od nervozity som ani spat nechcel, lebo som sa bal ze pohorime :oops:
inak s tymi 19 bodmi, zda sa mi, ze aj minule kolo som poslednu noc dako takto zahviezdil, a tiez to bol skok zdola na 4. miesto (aj ked teraz ho este nemam potvrdene) :frajer2:
Joe S. píše:inak s tymi 19 bodmi, zda sa mi, ze aj minule kolo som poslednu noc dako takto zahviezdil, a tiez to bol skok zdola na 4. miesto (aj ked teraz ho este nemam potvrdene) :frajer2:

Joe, klobukom dolu... :cool:
sorco, aj pred tebou, si jeden z ocenenych v kategorii UMELEC 4. kola :lol3: :lol3: :lol3:

toto mi uz ale nerob :wink:
No tak ste to teda pekne vytiahli,skoda toho 1bodu :doh:
Inak dik za banner,dufam,ze sa mi teda bude darit v novom time,ak nie mozte ma :bitka3:
kajo, na uvod si pekne zabral, :thumbsup: aj ked divizni rivali RD a Falcons zacali kolo este lepsie
no len aby som aspon v takychto vykonoch aj pokracoval.. :frajer2:
musis :D
tak teda KAJO vitaj, :clap: doufam ze jim tedka ukazeme jak umime pit, :yahoo: tipovat, :frajer2: spolupracovat a dobre si popovidat mezi s sebou :box:



:cool: :cool: :cool:
Vdaka purda,ja len dufam,ze na "povidani" budem mat cas.Zatial to vyzera slubne :good:
tak ak budes mat cas, je to dobre, budes sa moct venovat NHL, budes moct tipovat uspesne, bude zivo v klubovej teme, parada :thumbsup:
tak kajo nech sa ti dari a nielen v KTL
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES