Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

jasne na spekulacie som odbornik 8) :D

Ja som vcera ako spravny Bibber tiez zachlastal a ejha hned je tam osem bodov.

debil píše:Ja som vcera ako spravny Bibber tiez zachlastal a ejha hned je tam osem bodov.
no ved to je zaklad v tomto time. asi aj nejaky manual by mal byt vydany pre novacikov v time :lol:

debil píše:Ja som vcera ako spravny Bibber tiez zachlastal a ejha hned je tam osem bodov.
no vidis, neni sporu, ze zapadnes do timu :thumbsup: ale s mierou, aby som nemusel riesit stratu tipera :wink:

janik píše:
debil píše:Ja som vcera ako spravny Bibber tiez zachlastal a ejha hned je tam osem bodov.
no ved to je zaklad v tomto time. asi aj nejaky manual by mal byt vydany pre novacikov v time :lol:
To hej, mal by byt vydany... lebo az teraz som zistil, ze preco mi to v 3. kole neslo... :D :D :D

sorcerer píše: To hej, mal by byt vydany... lebo az teraz som zistil, ze preco mi to v 3. kole neslo... :D :D :D
no a sme doma, ja som pre zmenu na svoje pomery prechlastal a v januari nic, to bude asi tym :oops: :oops: :oops:

No, ved nove zmluvy su na svete, tak sa moze ist nakupovit ÄŤuÄŤo do TESCA... :lol:

sorcerer píše:No, ved nove zmluvy su na svete, tak sa moze ist nakupovit ÄŤuÄŤo do TESCA... :lol:
za taky peniaz mozes kupovat aj omnoho drahsie veci :lol:

ako vidim, vzali ste si moj prihovor GM k srdcu, vsetci okrem mna ste zatial na bodoch, uz len 27 kol tam vydrzat :cool:

Joe S. píše:
sorcerer píše:No, ved nove zmluvy su na svete, tak sa moze ist nakupovit ÄŤuÄŤo do TESCA... :lol:
za taky peniaz mozes kupovat aj omnoho drahsie veci :lol:

ako vidim, vzali ste si moj prihovor GM k srdcu, vsetci okrem mna ste zatial na bodoch, uz len 27 kol tam vydrzat :cool:
No neviem-neviem, ci aj drahsie, ked toho chcem hlavne nakupit straaaasne vela... :D

a co si povereny opit celu revucku mafiu ci co? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ach jo vedu a neska 1 bod.

dnes super, vysiel mi bod za tip na prekvapenie :thumbsup: ostatni sice za nula, ale mamil sme tym poistene aj dalsie pripadne vysledky, cize by sme nevysli naprazdno :)
inak sme na cele celej sutaze a uz sami, kedze dnes futbalisti neziskali ani bod, len keby sme tam ostali az do konca sutaze :cool:

Len tak dalej tiperi-spoluhraci

Hmm teda ten detroit co to stvaral, mal si pravdu, ako skuseny tiper.

smrst 5:0 v poslednej stvrtine :o :shock: co dodat, ja som cakal ale tesnejsiu vyhru, no neva, kazdy bodik potesi, uz som sa priblizil aj ja bodovanej 25-ke, mozno sa mi podari do nej dostat

Tu su platy clenov BB:

Joe S. - 6,5 miliona (doba neurcita)
sorcerer - 4,5 miliona (2 kola KTL)
debil - 3,5 miliona (kolo KTL)
androj - 3,5 miliona (kolo KTL)

Joe S. píše: androj - 3,5 miliona (kolo KTL)
Žádam,ale brzký zvýšení :D ,výkony na to vypadaj ne??? :D :D :D

androj píše:
Joe S. píše: androj - 3,5 miliona (kolo KTL)
Žádam,ale brzký zvýšení :D ,výkony na to vypadaj ne??? :D :D :D
mame za sebou 4 kola a teraz si nebodoval, uvidime casom :D :wink:

To si nemusel takto verejne... teraz aby som sa vypalnikov zacal bat... :D

dnes sme trochu sratili, ale stale vedieme konferenciu (spolu s DD) a aj celu KTL (este s dvoma timami zo zapadu). Dnes sa mozeme podakovat sorcererovi za jeho 5 bodov, ja a debil priemer a androj dako nedokaze udrzat latku prvych dvoch noci a prepada sa pomaly tabulkou dole :?

Dnes treba zabodovat a preto na zdravie
:pivo2:

Joe S. píše:dnes sme trochu sratili, ale stale vedieme konferenciu (spolu s DD) a aj celu KTL (este s dvoma timami zo zapadu). Dnes sa mozeme podakovat sorcererovi za jeho 5 bodov, ja a debil priemer a androj dako nedokaze udrzat latku prvych dvoch noci a prepada sa pomaly tabulkou dole :?
Dnes treba zabodovat a preto na zdravie
:pivo2:
No to jo,ale to bylo těma po...X-kama...

Dnes u mna skoda Pittsburgu ktory mal Chicago na lopate, viedol o dva goly v druhej tretine a aj herne bol lepsi. Toto malo vyjst, bol by o bodik naviac. Zas mozno niekto iny od nas by mal menej.

Inac co sa tyka timu treba hlavne podavat vyrovnane vykony. Dneska androj potiahol tim vybornymi 6 bodmi :cool: takze sme urobili nejaky ten bodik na ine timy.

keby Pittsburg vyhral, mali by vsetci o bod viac, ale to sa da povedat aj o nasich konkurentoch.

Neviem, co sa to so mnou deje, uz som na konci stvrtej desiatky :? (hadam zaexcelujem aspon dve noci, ako posledne kolo KTL a vratim sa do hry )ale ostatni dobre, ako pozeram, risk s androjom mi vysiel a zatial je najepsi z nas :cool:

A co je este lepsie, na vsetkych prenasledovatelov v konferencii sme ziskali minimalne bod, na Fire birds dokonca dva, len tak dalej 8)

Urcite pride tvoj cas v dolezitych chvilach ked sa ostatnym nezadari.

Vcera som takmer nestihol natipovat. 0:51 tomu sa hovori LTT.

no ved to som pozeram, ze dako natesno, este ze vsetko zacinalo najskor o jednej :wink:

Joe S. píše:no ved to som pozeram, ze dako natesno, este ze vsetko zacinalo najskor o jednej :wink:
Neska skvělý vítěz kola a 4.místo,i týmový body docela v poho...
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO