Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

ano samozrejme na to si ešte dosť pamatam... nakolko však zas sme prehrali o tri zapasy myslim si že to bolo na rovnakej urovni zhruba...
Hannu pěkné zhrnutí
No jsem rád že jsem se poprve mohl zúčastnit teto tipovací ligy. Ze začátku jsem se spíše rozkoukával a díval jak to chodí apod. ale pak mě to chytlo a bavilo mě to.
Tak v příští sezoně snad dojdeme trochu dál borci :)
:wink2: :wink2: :wave:
tak sezona pomaličky klope na dvere , prihlaška zaslana ... teraz už len prebudiť tiperov z blazniveho leta :D
skoda dalsieho timu klasickej starej KTL
Tak a od 3 kola vstupuje do hry opäť aj THE BEST BIBBERS v zložení,ja ako GM,Leslie ,Warty,kladivo.Takže kombinácia 2 žien a 2 chlapov tipérov,ideálny mix :-D :wink: ....Už sa tešíme na 1 spoločné kolečko.
Welcome back :klobuk:
TT1905 píše:Welcome back :klobuk:
Thank you :klobuk: :wink:
Kedže ste tínajvačší pi či tak by ste každému tímu mali zaplatiť rundu... mne môžete obvzlášť dve :D
medik911 píše:Kedže ste tínajvačší pi či tak by ste každému tímu mali zaplatiť rundu... mne môžete obvzlášť dve :D
no ak vyhráme titul tak niečo zaujímavé na oslavu vymyslíme. :oslava: :wink:
2 duely-2 výhry a 6 bodov.No úvod do nášho 1 kola je velmi pekný,dúfam,že sa nám na to podarí nadviazať aj v dalších dueloch. :wink:
Tak dnes je posledný deň nášho 1 kola.Už je isté,že neskončíme horšie ako 3 a to je celkom pekný výsledok pre nováčikov.. :)Viedli ste si dobre kolegovia a som s vami velmi spokojná. Ale skúsme ešte zabojovať aj o to 2 miesto :wink:
Škoda niektorých zápasov, ale inač celkom slušný výsledok...snaď v 4. kole dopadneme aspoň tak dobre ako teraz. :)
:oslava:
Tak toto kolo nevyšlo ani zdaleka tak,ako to 3,ale tak není každý den nedela a aspon sme sa vyhli poslednému miestu.Máme na ovela viac,som presvedčená,že ešte o sebe dáme vedieť v pozitívnom svetle vo zvyšných 2 kolách ZC.Takže toto nepodarené kolo hodme rýchlo za hlavu ,odpočinte si kolegovia počas prestávky a od utorka znovu skúsime zabojovať o pekný výsledok. :)

Kladivo gratulka k parádnemu umiestneniu v individuálke,si šikovný tipér a mám z toho výsledku radosť. :wink: A vám chalani dakujem tiež za nasadenie verím,že teraz už budeme mať viac dôvodov na úsmev a kožu lacno nepredáme. :oslava:
šalene vysledky dnes boli :D :D :D
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS