Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

androj, chyba ti jeden zapas, tento: TAM - WAS , tak si to oprav, s nadpisom OPRAVA a vsetky zapasy

Dnesny den vyhlasujem za den smutku Best Bibbers, takuto hanbu utrzit :( a to este ja s velmi priemernym vykonom 3 a pol bodu som bol z nas suverenne najlepsi :? :(

Stane sa, len skoda ze sme zhodou okolnosti az traja uhrali velmi slaby vysledok.

no, preto som v timovej tabulke nas dal pre dnesok ciernym, este ze sa DD a FB nedarilo viac, ale uz aj RD mame tesne za sebou :?

Vcerajsie zapasy dopadli vcelku prekvapivo. Ak by som pouzil tabulkovu strategiu, cize dat toho kto je v tabulke vyssie, tiez by to prinieslo iba 2 body. Boli az tri remizy.

kua, keby bolo Colorado a Anaheim naopak, ze tam kriz a kaceri dvojka :?

Omluva za ten zápas já natipoval a pak už sem nebyl na netu,ale ten výsledek mě hodně štve...

aj mna, takto to nevyhras :x :x :x :x

Joe S. píše:Dnesny den vyhlasujem za den smutku Best Bibbers, takuto hanbu utrzit :( a to este ja s velmi priemernym vykonom 3 a pol bodu som bol z nas suverenne najlepsi :? :(
Hroza, katastrofa, des... to ma napadlo po vzhliadnuti dnesnych vysledkov... takze odteraz sa bude vraviet, nie ze cierny piatok ale cierny stvrtok... :-)

asi tak, ale teraz treba sa vratit na celo, treba sa dostat pred horiacich vtakov :!: 8)

Joe S. píše:asi tak, ale teraz treba sa vratit na celo, treba sa dostat pred horiacich vtakov :!: 8)
heh ale ved na prvom mieste sme dva timy :D pred nas sa dostat nemozete lebo od teraz ideme na plno a uvidite ze na nas nikto nema sorry ale ani vy 8)

ale skoncit pred vami je vec prestize :wink:

janik píše:
Joe S. píše:asi tak, ale teraz treba sa vratit na celo, treba sa dostat pred horiacich vtakov :!: 8)
heh ale ved na prvom mieste sme dva timy :D pred nas sa dostat nemozete lebo od teraz ideme na plno a uvidite ze na nas nikto nema sorry ale ani vy 8)
Ako keby sme my isli naprazdno... :D

my ideme zatial na pol plynu, aby bolo to zaujimave :P :D

Joe S. píše:asi tak, ale teraz treba sa vratit na celo, treba sa dostat pred horiacich vtakov :!: 8)
Fuuu, nechcel by som strkat ftaka do ohna. :D

debil píše:
Joe S. píše:asi tak, ale teraz treba sa vratit na celo, treba sa dostat pred horiacich vtakov :!: 8)
Fuuu, nechcel by som strkat ftaka do ohna. :D
aj ja som na to myslel, ked som to pisal, ze to asi nemusi byt prijemna cinnost :lol: :lol: :lol: :lol: mat horiaceho vtaka :lol: :lol: :lol:

juuuuuuuuuj, chlapi a androj, od dnes ideme na plny plyn, netreba vacsi naskok superom nechat uz :D

To ste to dneska vyvedli to můžu bejt s 2 bodama spokojenej,no jo,už se těšim na prachy-doufam,že i s prémiema... :D

Ja som mal za cely tyzden jedno pivo. To bude vo veci. Ked som bol chlastat minulu sobotu tak som dal osem bodov.

je tu cas na prve vyhodnotenie v novom kole :)


Ako sme na tom s bodovym prinosom pre tĂ­m:
androj - 16 bodov
debil - 12 bodov
Joe S. - 4,5 bodu :oops:
sorcerer - 10 bodov
viaceri naraz - 7 bodov

Tu su financne premie za individualne a timove vitazstva v 1. osmych kolach (ako tim sme triumfovali 10. a 12.2. , z jednotlivcov sorcerer 9.2. ; ja 12.2. a androj 14.2. - ten ziskava aj premiu za najlepsie tipujuceho clena timu za dany tyzden)
androj - 250 000 USD
sorcerer - 150 000 USD
Joe S. - 150 000 USD
debil - 50 000 USD


Tak, v dalsom tyzdni chcem nas vidiet uz opäť na cele, tak na zdravie :pivo2: a CHLASTU ZDAR 8)

INAK AK CHCETE, MOZETE SA ZAPOJIT AJ DO INDIVIDUALNEJ TIPOVACKY LIGY MAJSTROV :wink:

Joe S. píše:je tu cas na prve vyhodnotenie v novom kole :)


Ako sme na tom s bodovym prinosom pre tĂ­m:
androj - 16 bodov
debil - 12 bodov
Joe S. - 4,5 bodu :oops:
sorcerer - 10 bodov
viaceri naraz - 7 bodov

Tu su financne premie za individualne a timove vitazstva v 1. osmych kolach (ako tim sme triumfovali 10. a 12.2. , z jednotlivcov sorcerer 9.2. ; ja 12.2. a androj 14.2. - ten ziskava aj premiu za najlepsie tipujuceho clena timu za dany tyzden)
androj - 250 000 USD
sorcerer - 150 000 USD
Joe S. - 150 000 USD
debil - 50 000 USD


Tak, v dalsom tyzdni chcem nas vidiet uz opäť na cele, tak na zdravie :pivo2: a CHLASTU ZDAR 8)
Dík,už sem finanční podporu potřeboval,po těch neuspěších.

dnes spokojnost tak na pol, dvaja tiperi :cool: a dvaja :thumbsdown: z konkurentov sme stratili len bod na FB, ale kontakt drzime, DD mame ako pred dnesnou nocou a RD sme dostali dokonca pod seba a ziskali na nich este aj 1,5 bodu :P

Dufam, ze aj tento tyzden sa budete snazit a bez mojej pritomnosti to tu neupadne :? Pokusim sa cez tyzden dostat na net, ale nic neslubujem :roll: :roll: :roll:

Neska já s debilem dobrý,ale Joe...0,5 bodu.
Nod doufam,že se nám tak povede dále 8 bodů na den je slušný.

androj píše:Neska já s debilem dobrĂ˝,ale Joe...0,5 bodu.
Nod doufam,že se nám tak povede dále 8 bodů na den je slušný.
Tak dik, ze si ma vynechal... :D
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG