Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

OpenFire píše:ano janik je uz raz taky, vsak janci :lol:
pssst :lol:

dakujeeeem ale chyba mi tu stale jeden hlas. musime sa nad tym zamysliet

btw.. mohli by ste si urobit nejaky banner :cool: Janik ty mas casu habadej tak skus nieco vymysleit 8)

OpenFire píše:btw.. mohli by ste si urobit nejaky banner :cool: Janik ty mas casu habadej tak skus nieco vymysleit 8)
nevidis aky ma matejko? a take by sme mali mat aj mi ja na to nemam nejak program v com by som to vedel urobit :( a matejko ma zapoctovky tak az buduci tyzden. a casu habadej no zajtra idem do brna v piatok prijimacky a v sobotu idem spat. takze asi tak som na tom s casom momentalne

takze ked uz sme pri tom tak tu nebudem velmi casto az do soboty idem na "sustredenie" GM v Brne a kut pikle s Matejkom aby sme tipovanie MS vyhrali lebo The Best Bibbers su proste the best :champions: tak dalsi clenovia posluchajte a tipujte poctivo a ked bude treba nieco prediskutovat tak sa ozvite matejkovi alebo to napiste jednoducho sem a vyriesime to :D
tak vsetci fadiiiiiime :clap: :clap: :clap: :clap: :pivo:


p.s: toto je skusobne obdobie timu a uvidime ako nam to spolu bude fungovat a tak isto to mozme predlzit aj na MS v Nemecku ale uvidime ako sa situacia vyvinie a ked pojde vsetko dobre podpiseme zmluvy. ak nejaky clen nebude spokojny moze po dohode a oznameni s urcitym predstihom opustit tim.
ak bude mat niekto vyhrady k GM cize mne a dohodne sa este aspon s jednym clenom nasho timu tak mozu dat hlasovanie o dovere a zaroven mozu dat navrh na noveho GM.
tymto by som chcel este podakovat Matejkovi ktory navrhol nazov a logo timu a pravdepodobne sa postara aj o bannery( to sa este prediskutuje na zjazde).
dalsi info u mna a samozrejme kazdy navrh fungovania timu mozete napisat do nasej diskusie a ked sa schvali nadpolovicnou vacsinou pri 4 clenoch aspon dvoma clenmi timu tak sa to zaradi do nasich stanov. toto je len na uvod aby sme mali urcte pravidla samozrejme pocas sutaze sa moze uskutocnit v termine ktory bude vyhovovat vsetkym clenom kompletne znenie vnutornych pravidiel timu :D
fu ale som sa rozpisal. tak sa tu zatial majte pekne :D

tak poprosim vas aby ste si do podpisu teda okrem matejka ktory uz ma banner dali toto aby mal eman lahsiu pracu. vopred dakujem

Obrázek




PURDA a Komisar (PURDA ak mozes tak odkaz komisarovi a nech sa nam ozve ze ako dalej ci budeme po MS hladat niekoho kto bude mat viac volneho casu alebo uz Komisar bude mat moznost a chut zapajat sa aj do diskusie aby sme na novu sezonu NHL boli kompletne pripraveny)

tak poprosim vas aby ste si do podpisu teda okrem matejka ktory uz ma banner dali toto aby mal eman lahsiu pracu. vopred dakujem


Obrázek

len nezabudnite dat uplne spolu Obrázek bez medzeri za [img] co som dal



PURDA a Komisar (PURDA ak mozes tak odkaz komisarovi a nech sa nam ozve ze ako dalej ci budeme po MS hladat niekoho kto bude mat viac volneho casu alebo uz Komisar bude mat moznost a chut zapajat sa aj do diskusie aby sme na novu sezonu NHL boli kompletne pripraveny)

tak jsem to tam dal

Purda ja z teba nemozem :lol: :lol: :lol:

KLUCI,VY ME NEMIT TAK SE ANI NEZASMEJETE :D :shock: :shock: :P

PURDA píše:KLUCI,VY ME NEMIT TAK SE ANI NEZASMEJETE :D :shock: :shock: :P
\ved tak dobre si to napisal :lol: :lol:

Matejko píše:co tak nejake vyhodnotenia ...
to si myslim teraz momentalne nieje potrebne. nejak v tom nemam velky prehlad teraz. :oops: :matika:
ale ak je to vyslovne zelanie tak ok.
vysledky z
5.5.:1.janik 5b,2.PURDA 3b,3.Matejko 1,5b,4.komisarmulen netip.
6.5.:1.-3.janik,PURDA,komisarmulen 3b,4.Matejko 1b
7.5.:1.komisarmulen 4b,2.janik 3b,3.-4.PURDA,Matejko netip.
8.5.:1.PURDA 4b,2.komisarmulen 3,5b,3.-4.janik,Matejko 3b
9.5.:1.Matejko 3b,2.komisarmulen 2b,3.-4.janik,PURDA 1b
10.5.:1.-4.PURDA,komisarmulen,Matejko,janik 2b ,the B.B. 4b
11.5.:1.-2.janik,komisarmulen 2b,3.matejko 1b,4.PURDA 0b
12.5.:1.komisarmulen 5b,2.PURDA 4b,3.janik 2b,4.Matejko n.
13.5.:1.komisarmulen 3b,2.janik 1b,3.-4.PURDA,Matejko n.
14.5.:1.PURDA 3b,2.janik 2,5b,3.-4.Matejko,komisarmulen n.
15.5.:1.janik 3,5b,2.komisarmulen 1,5b,3.PURDA 0b,4.Matejko n.
16.5.:1.janik 2,5b,2.-3.Matejko,PURDA 2b,4.komisarmulen 1b
17.5.:1.komisarmulen 2b,2.-3.PURDA,Matejko 1b,4.janik 0b
18.5.:1.-2.janik,komisarmulen 1b,3.Matejko 0b,4.PURDA n. (?.)
20.5.:1.Matejko 2b,2.-4.janik,PURDA,komisarmulen 0b Matejko pekny vykon gratulujem
21.5.:1.janik 1b,2.-4.Matejko,PURDA,komisarmulen 0b

na pocitanom mieste: bodov pre tim

11x janik 26,5b
11x komisarmulen 29b
8x PURDA 22b
5x Matejko 10b


konecne poradie

1. Drexel Dragons 88b
2.Blue Angels 84b
3.Ice Cats 83,5b
4. Evil Insiders 79b
5. Best Bibbers 77,5b
6. Ice Tigers 65,5b


individualne hodnotenie: konecne poradie MS
11.Janik 32,5b
14.komisarmullen 30b
19.Purda 23b
22.Matejko 16,5b

z umiestnenia som sklamany. musime zabrat viac ako tim inak to na ostro dopadne rovnako tak trenujte chlapi :?

dufam ze uz si spokojny Matejko :modlenie:

nejsme natom tak spatne :wink: chce to trosku vic zabrat a jsme tam :lol:

ospravedlnujem sa opat za nedoplnenie statistik ale nejak nebolo kedy :lol: tak mozno zajtra. alebo kto chce sa toho ujat ja mu branit nebudem :wink:

uz som to obnovil. uz sa nebranim :pivo2:

Ku*va,skoda ze mi nevysly ty X ,mohly jsme je dohonit :x :evil:

mas pravdu ale mozme dakovat matejkovi ze nas podrzal a udrzal nam nas 0,5b naskok na 4. mieste.

hodnotenie MS v Rige-tipovanie:s vykonmi nemozeme byt spokojny urcite to kazdi potvrdi. mali sme aj velmi pekne momenty ale kolisavost vykonov a obcasne absencie sposobili slabe celkove umiestnenie. :? musime poriadne zabrat. dalsia sutaz by mala byt ak dobre viem MS vo futbale tak tam musime nacvicot niektore herne situacie. po MS v Nemecku sa dohodneme ci zostaneme po kope alebo sa poobhliadnem po nejakej posile. pochvala smeruje komisarovimulenovi, ktory timu priniesol najviac bodov a to je len novacik (samozrejme u nas).vidim v nom naozaj velku buducnost. PURDA ma trosku sklamal aj ked nemozem povedat ze by neudrzal standard ale ma na viac tak verim ze nam to este vsetkym ukaze. Matejko. nebolo to zle najma ked mohol tipovat, cakal som trosku viac bodov aj ked vidim tam potencial a viem ze sa v nom skryva ovela viac a ze timu naozaj pomoze ked bude treba. :D no a svoj vykon zhodnotim ale mozete ho zhodnotit aj vy a samozrejme aj vykony vsetkych ostatnych. takze nie som so sebou spokojny. ako GM by som mal tim tahat aj ked sa ostatnim clenom timu nezadari ale mal som aj ja velke vypadky takze naozaj nemozem byt spokojny. budem na sebe pracovat aby sa stale zlepsoval a ako GM sa budem snazit zlepsovat aj cely tim. tot vcio :lol:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES