Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

jo, dnes sme sa aspon od dna odrazili a konecne som aj ja zabodoval, druhy najlepsi tiper noci :frajer2:
juhu, dnes sme sa dotiahli na 4. miesto, od bodov mame uz len kusok, tak bojujme :oslava:
Joe S. píše:juhu, dnes sme sa dotiahli na 4. miesto, od bodov mame uz len kusok, tak bojujme :oslava:
konecne sme sa odlepili od dna. Aj ked mne sa nedari ale konecne sa chytil aj nas GM. :)
vsak uz bolo na case, ale nechcel som sa chvalit, ze som dnes trafil fullhouse :frajer2: ale netreba to najma zakriknut :oslava:
do boa, teraz som dosiel zo sustredenia,tak dufam, ze dnesna noc bude uspesna.


PS: je mi na p*ču :?
Joe S. píše:do boa, teraz som dosiel zo sustredenia,tak dufam, ze dnesna noc bude uspesna.


PS: je mi na p*ču :?
Si asi moc :oslava: :D . Ale ber to ako trening
no, nebolo to az dako moc, asi 4 a pol deci fernetu + jedno pivo ( :dole: ) ale islo o to, ze som to vypil v kratkom case a potom som bol na kasu, ale takyto trening asi pomohol, uz pravidelnejsie bodujem, aj ked to stale ziadna slava neni
Chlapi kurna robme nieco z nasim tipovanim. Strach a hroza sme na konci pelotonu. Treba zabrat aby sme aspon postupili do PlayOff
tak to vyzera ze velikan ma pomalsi rozbeh do sutaze, v dalsom priebehu sutaze to hadam roztoci :) ale toto kolo musime dobojovat, ide nam o cest a meno :oslava:
tak mam konecne po operaci :clap: a jsem uz doma ,takze to rozjedem :yahoo: ,ta narkoza je hrozna vec :cry:
PURDA píše:tak mam konecne po operaci :clap: a jsem uz doma ,takze to rozjedem :yahoo: ,ta narkoza je hrozna vec :cry:
Dufam ze dopadla dobre. Uz iba par kol tak treba zabrat aby nam PlayOff neuslo.

Pome alkoholici poriadne sa ozerte a zaberte. 8)
ja sa neplanujem ozrat, sice no, v utorok je prvy rocnik v buducnosti slavneho TEQUILLA CUPu, tak sa dovtedy dam do poriadku, inak tento tyzden som len na vinku :oslava:
p.či, ja kus vola, som zabudol natipovat a bol som uplne v tom, ze natipovane mam :thumbsdown:
Joe S. píše:p.či, ja kus vola, som zabudol natipovat a bol som uplne v tom, ze natipovane mam :thumbsdown:
Potom sa necuduj ze sme tak hlboko na dne. A kolko bolo zapasov :bitka3:
do prd...kam jsem to koukal.asi jsem to blbe prepsal,soryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy : :sad2:
dnes to tiez nevyzera dobre, purda a eman po 5 bodov, extreme 4 a ja dalsi šadaut do zbierky :? :thumbsdown:


--------------------------------------------------------------------------------------------


PS: som rozmyslal a vysledok je ten, ze este najblizsie kolo ponecham tu istu zostavu a potom sa uvidi, mozno treba len trochu viac casu, aby sme sa zohrali a bojovali a najvyssie mety :oslava:
ALE V DALSOM KOLE MUSI KAZDY BOJOVAT AKO O ZIVOT, NIKTO NEBUDE MAT MIESTO ISTE :!:
KUA CHLAPI, CO JE, HADAM BOJUJEME, AK NIE, HLAVNY SPONZOR NAM UZ NEUVOLNI ANI BASU PIVA :x
mozno je to aj tym ze nemate poriadne v podpise ani vase timove bannery a tak to skor vyzera ze tipujete kazdi za seba.. aj ta komunikacia je slabsia. tak sa pozbierajte sakra BB nemoze byt na dne tabuliek
s tymi bannermi je to tak, ze som ich pred chvilou pozeral (co urobil wolf ako navrhy) ale najradsej by som bol, keby sa vytiahli stare retro bannery.

Ta komunikacia v poslednom case upada, sice sa snazim, ale nejde to moc :cry:
na nich musis pevnou rukou a nedat im vydychnut :D starat sa ako o deticky, pochvalit aj za drobnosti a obcas pohanit a oni si daju povedat :lol: retro bannery nieje zly napad aj ked neviem ci myslis uplne prve cesko slovenska zastava, len kde ich najst a kto by na ne hodil vase mena
no tie, si na ne spominam zo zaciatku mojho posobenia v time, len ci ich dakto este ma
tu je moj mam vsetky styry ale len purda tam ma svoj original kedze len on zostal v time.
BB- Purda.jpg
BB- Purda.jpg (17.11 KiB) Zobrazeno 31569 x
BB- janik.jpg
BB- janik.jpg (16.62 KiB) Zobrazeno 9391 x
staci niekoho poziadat aby tam urobil zmenu v nicku a mate 4 bannery :)
kto taky by to mohol vediet? :hmm: mohla by sa daka dobra dusa prihlasit :frajer2: aby legenda ozila
ako ste mozno uz zaregistrovali, mame nove / stare zname bannery
BB- ex.jpg
BB- ex.jpg (12.3 KiB) Zobrazeno 11329 x
BB- em.jpg
BB- em.jpg (12.18 KiB) Zobrazeno 12867 x

Přílohy

Takto to dalej asi nejde...Joe S. daj nám nejaké ultimátum,alebo niečo také,lebo je to strašne zlé...
Neviem čo by nám mohlo pomôcť...
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG