Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

stalo sa to prvykrat, pricom u marosa uz 4. raz, vazne zacinam rozmyslat nad vymenou, ak sa tu neukaze

Joe S. píše:ako vidim, nocne zapasy sme tipovali iba dvaja a androj, nemilo si ma prekvapil, vcera sa ma pytas, ci mas zmluvu s BB aj nadalej a ty si nenatipujes :roll: :roll: :roll:
Myslel sem,že sem natipoval fakt sorry-natipuju dopředu... :cry:
A jo já to kontroloval a natipoval sem si na 1. místo 31....to už je jedno.... :?

nabuduce vzdy si skontroluj :wink:

fakt sorry chalani ale nebol som doma a ani om o tom nevedel ze idem prec fakt mi to prepacte uz sa to nestane :)

ok, dobre, ale nabuduce nech sa to nestane, niekedy ked mas pocit, ze daco taketo sa moze stat, radsej natipuj dopredu, lebo mozme stratit tazko vydobyte pozicie, lebo napriklad dnes sme tipovali len dvaja, nastastie aj BA mali slabsi den, takze naskok mame konstantny a vyplatenie premii sa ti obnovi :D ale este raz, uz nastupia sankcie :wink:

Je to zradne... dnes som bol napr. aj ja presvedceny, ze uz mam natipovane, tak ale radsej som si isiel skontrolovat :) a ejhla, nemal som... :angel:

juhu, dneska mi to vyslo, 100%na uspesnost, potesi :D uz mame naskok 5,5 boda a posledne dva dni pred nami, ak to vyrazne nepokazime, vyhrame :cool:

Joe S. píše:juhu, dneska mi to vyslo, 100%na uspesnost, potesi :D uz mame naskok 5,5 boda a posledne dva dni pred nami, ak to vyrazne nepokazime, vyhrame :cool:
A já byl přínos pro tým s 2 bodama.Tys samostatná kapitola máš šanci eště na samost.výhru...
O 5,5 bodu :taptap: Hezky,mohly bysme to udrĹľet tak do toho!!!

dnes sa spolieham na vas, ja sa snazim brutalne zariskovat dnes 8)

Joe S. píše:dnes sa spolieham na vas, ja sa snazim brutalne zariskovat dnes 8)
Já získam 1 bod a budu bodovat pro tým vo co??? :D

Gratulujem Vám k tomuto nečakanemu umiestneniu, kedže ja sám som Vas pred zaciatkom sezony pasoval na posledne miesto :oops: tak ste všetkym tymom hlavne s vysokym rozpoctom ako su DD, a FB vypalili rybnik.
CiĹľe mame 2 kola do konca a podla mna je uĹľ o viĹĄazovi rozhodnute :wink:

ja si myslim ze este nieje rozhodnute lebo si spomente ako mal Kele13 b a arek 10 bodov ked to bude tak aj dnes??? :) takze nic neje rozhodnute

rozhodnute nieje a musite bojovat do konca ale je pravda ze mate tu najlepsiu vychodiskovu poziciu :cool: a ja verim ze FB sa popasuje s DD a doplni to na stupnoch vitazov aj ked mame urcitu stratu.

Janik: ja chcem, aby sa trosku uspokojili chápeš :D a možno tak zažiaria, že si spravia neuveritelny naskok.

Pred sezonou by som bral stupne vitazov vsetkymi desiatimi, teraz uz mame iste druhe miesto sa da povedat a ak to dnes nepokasleme, trufam si povedat, ze vyhrame

PRÉMIE-tak naval prachy :D
HEZKY KLUCI,CHcI PODÄšKOVAT ZA TO,Ĺ˝E SEM SE DOSTAL DO TĂťMU KTEREJ VYHRĂ

dakujem funkcionarom za prejavenu doveru ktoru dufam ze som nesklamal hoci som niekedy nenatipoval `slubujem zlepsenie a som rad ze ostavam v klube.

Mam prislub od sponzorov, ze premie budu vysoke a to aj za umiestnenia do dvatsiatky, bude rozdelenych vela milionov USD

chalani a chcete aj klubovu hymnu? dajte navrhy ak hej

Joe S. píše:chalani a chcete aj klubovu hymnu? dajte navrhy ak hej
Pochybuju,že se trefíme do něčeho,co se bude líbit všem...hmmm.... Modest Mouse.

klubova hymna:Desmod v dolinach :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

Joe S.-grrr.musel sem pro tebe skoro všude hlasovat už mě to štve. :D

androj píše:Joe S.-grrr.musel sem pro tebe skoro všude hlasovat uĹľ mÄ› to štve. :D
tak si mal dat hlas aj inym, to za GM berem, ale dakde si mohol hlasovat aj za inych, ale uz je to tam, tak nic

modlite sa za mna, aby som bol dnes stopercentny, v tom pripade budeme mat double 8)

myslim si,ze ja ostanem zatial aj po tejto sezone jediny,kto ziska double.neviem,moc ti neverim,kedze j0man ma pohodlny naskok :)
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS