Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Tento tÄ,­m mozme spokojne oznacit ako Ă"«eskÄ,Ë» :D

dik za hlas Matejko to si vazim :D
open: skor ceko moravsky a plus aj vela slovenskeho :cool:

skusim pozriet ci sa nieco take ako podpis da urobit v tom co mam ale pochybujem ale myslm ze vydrzime a ked tam budem tak preberieme navrhy :wink:

zatial neviem komu dat hlas a sam sebe zatial nedam :P uvidime nazory ostatnych hracov

no aby si vdel aj v inom time som dal hlas PURDOVI takze neviem ale ak ma budete posluchat a nebudete mat nejake protesty :wink: tak si dam hlas :lol: :lol:

si strasny dnes asi bola tazka pisomka :lol:


Janik

pekny podpis matejko mas pochvalu akurat mi tam chyba cisielko aky stupen ma pivko :lol:

Matejko píše:Ospravedlnujem sa, ze som dnes(vcera) netipoval, ale bol som doobedu v praci, poobede som sem sice zacal pisat, ale nedokoncil som a zaspal :( ...
v poho. a aku pracicku si nasiel? a daj nam odkazy na podpisy ak mas nejake hotove.

davam hlas pro janika :cool:

Matejko píše:No suline, uz mas 3 hlasy :D
Nemam ziadne ine podpisy, zatial... bol som zaskocit Koviho na leseni, riadna makacka. A este dazd, nuz ale stihli sme za 2,5 hodky postavit 7 poschodi co je asi novy rekord :D :lol:
ty si bol vzdy sikovny chlapcek :lol:

no a kedze mam tri hlasy mam sa menovat do funkcie sam alebo ma niekto z vas aj menuje :D

aha sakra hadam ma neodhalil :lol: ... ehmm nic som nepovedal :roll:

Poveruji Janika na GM pred rozvinutou zastavou(CESKOSLOVENSKOU) :lol:

PURDA píše:Poveruji Janika na GM pred rozvinutou zastavou(CESKOSLOVENSKOU) :lol:
ta to uz ano ked pred zastavou este aj hymny hrali :cool:
tak ako GM si prosim aby ste napisali svoju predstavu ako by mal podl avas fungovat tento tim.

janik píše: tak ako GM si prosim aby ste napisali svoju predstavu ako by mal podl avas fungovat tento tim.
skvely GM :lol: :lol: :lol: ...typu "dejte mi lidi a ja to udelam"... :cool:

norvic píše:
janik píše: tak ako GM si prosim aby ste napisali svoju predstavu ako by mal podl avas fungovat tento tim.
skvely GM :lol: :lol: :lol: ...typu "dejte mi lidi a ja to udelam"... :cool:
no tak ja nie som diktator vypocujem si naozry a navrhy a urcim spravnu taktiku :evil:

a jasne ze to nebudeme pisat tu kde si kazdi nasu taktku precita :x
ved vas porazime a budete plakat :lol:

ano janik je uz raz taky, vsak janci :lol:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS