Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Hoąi, já nic shánět nebudu - budu zatím volnej hráč a počkám podle toho jak mně to půjde - aspon zase neoslabým něčí tým v případě banu

BigPete píše:HoÄ…i, já nic shánÄ›t nebudu - budu zatĂ­m volnej hráč a poÄŤkám podle toho jak mnÄ› to pĹŻjde - aspon zase neoslabĂ˝m něčí tĂ˝m v případÄ› banu
Ty chces znova BAN? :lol: Uz ma to nebavi Vas banovat tak neblbni

eman22 píše:
BigPete píše:HoÄ…i, já nic shánÄ›t nebudu - budu zatĂ­m volnej hráč a poÄŤkám podle toho jak mnÄ› to pĹŻjde - aspon zase neoslabĂ˝m něčí tĂ˝m v případÄ› banu
Ty chces znova BAN? :lol: Uz ma to nebavi Vas banovat tak neblbni
Big Pete: ja ti dávam dozivotny zakaz co i len mrknu» do temy futbal, lebo to zle dopadne :lol:
Na ostatne temy máą vstup povoleny :D
Eman: :lol: :lol: :lol: len tolko k tomu

BigPete píše:HoÄ…i, já nic shánÄ›t nebudu - budu zatĂ­m volnej hráč a poÄŤkám podle toho jak mnÄ› to pĹŻjde - aspon zase neoslabĂ˝m něčí tĂ˝m v případÄ› banu
takze neprijimas miesto v time?

janik píše:
BigPete píše:HoÄ…i, já nic shánÄ›t nebudu - budu zatĂ­m volnej hráč a poÄŤkám podle toho jak mnÄ› to pĹŻjde - aspon zase neoslabĂ˝m něčí tĂ˝m v případÄ› banu
takze neprijimas miesto v time?
Hej příjímám, jestli je, ale pokud není tak někde do béčka se cpát nebudu...

BigPete píše:
janik píše:
BigPete píše:HoÄ…i, já nic shánÄ›t nebudu - budu zatĂ­m volnej hráč a poÄŤkám podle toho jak mnÄ› to pĹŻjde - aspon zase neoslabĂ˝m něčí tĂ˝m v případÄ› banu
takze neprijimas miesto v time?
Hej příjímám, jestli je, ale pokud není tak někde do béčka se cpát nebudu...
ja ti davam moje miesto.
Matejko píše:
janik píše:takze beriem k nam BigPeta ak bude suhlasit ja budem tipovat akurat individualne budem nehrajuci GM, lebo canesman ide k Ice Cats.
Mozes mi povedat, co s prepacenim vymyslas za chujoviny? Dakujem
ale nic ty si sef ked nechce bigpeta ale mna tak ok uz to neriesime.

VaÄ…a supiska je uÄľ riadne zaregistrovana na katastri :haha: :haha: :haha:

a u BA neni este flek?

Matejko píše:bigpete moznosti: pirates, blue angels, novy tim ... Ale nakolko sme uz oznamili timovu supisku oficialne, uz to menit nebudeme
Beru Blue angels, vÄ…emi desĂ­ti

Pokud pudes te Blue Angels vemou...tak nevim, esli se to bude pocitat uz do tohohle kola KTL, protoze vyhodnoceni uz je hotovy...ale kazdopadne...Andelum by se to hodilo... :wink:

Senátor Palpatine píše:Pokud pudes te Blue Angels vemou...tak nevim, esli se to bude pocitat uz do tohohle kola KTL, protoze vyhodnoceni uz je hotovy...ale kazdopadne...Andelum by se to hodilo... :wink:
Nie nebude sa to pocita» do ich tymu ale body dostane iba Big Pete medzi jednotlivcami!
Musi odsuhlasi» GM Keke pretoľe nahlasili supisku zatial iba z tromi hracmi!

Adios Best bibbers a přeju vám krásný druhý místo :)

dnesny ciel je ziskat aspon 22b takze sa snazte. :idea:

prosim kazdeho clena timu aby sa zapojil aj do testu stranky ktora je uvedena v teme KTL aby ste si zvykli na to tipovanie. :!: :!:

a chcel by som niekoho poziadat ak ma cas ci by nerobil timove statistiky kedze to bolo v nasom time vzdy. viem ze to zaberie nejaky cas ale ak niekto moze tak by to mohol robit. take percentualne hodnotenie co treba uz aj pocitat netreba robit :)

janik píše:...take percentualne hodnotenie co treba uz aj pocitat netreba robit :)
hlavne je sa nepretrhnut od toho vela ratania :D
v exceli si to dokazes vytvorit sam za par minut, aby ti to vsetko vypocitalo :)
alebo ak chcete mozem vam to poslat, aby ste sa nemuseli trapit ani tym ake vzorce pouzit :P :lol: :)

norvic píše:
janik píše:...take percentualne hodnotenie co treba uz aj pocitat netreba robit :)
hlavne je sa nepretrhnut od toho vela ratania :D
v exceli si to dokazes vytvorit sam za par minut, aby ti to vsetko vypocitalo :)
alebo ak chcete mozem vam to poslat, aby ste sa nemuseli trapit ani tym ake vzorce pouzit :P :lol: :)
si nejaky ochotny a co tak na to robit ty? :lol: :lol: ja na to nemam tolko casu a ked mam volno nejake tak ho zase nechcem zabit len tu okolo hf a myslim ze predtym som to uz dost robil a ako GM mam ine povinnosti :P

V rámci dobrých vztahov(dufam ze na nieco pozve :D :D ) s Majitelom BB som Vam urobil nove bannery:

Ak sa Vám nebudu pacit je to len a len Vasa chyba :lol: :lol: :lol:

janik:

http://www.hokejforum.com/images/KTL/BB/janik.jpg

cheatar:

http://www.hokejforum.com/images/KTL/BB/cheatar.jpg

Joe S. :

http://www.hokejforum.com/images/KTL/BB/JoeS.jpg


Cheatar v tvojom bannery nieje ř ale r no snad som ti tým nezranil tvoje ego :D :D ale proste nevedel som to tam dat a stale mi tam nieco druhe vyhadzovalo keby sa s tym chcel niekto pohrat tak vam poslem png-čko.

Open dobre bannery :super:

super bannery :lol: :lol:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS