Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Matejko píše:i do not care
ako to ze sa nestaras? alebo ako si to mam prelozit? tak sa vymackni ak chces. ak nie kasleme na to.

Matejko píše:kua chope, ty nevies po americky ci co? ved to znamena mne je to jedno. kua takze ak chces oraganizovat tak organuj, ci co, som to chcel aha, organizuj, do puce, uz ma niekto zastavte, lebo mi bude blbooo
potom dam tvoj nick na skype PURDOVI a dohodneme to aj s komisarom na nejaky vhodny cas a trosku podebatime tak den pred zaciatkom MS v nemecku by to mohlo byt ale to je len daleka buducnost leb neviem ako kto bude mat cas :D to zistime.

Matejko píše:kupil som si termix a je mi dobre :D
no vidim ze ty si toho vcera fakto dost popil :lol: a termix pomaha? :o to bude taky tip pre ostatnych :hufi:

Matejko píše:kupil som si termix a je mi dobre :D
matejko: :offtopic: :D

kajo píše:
Matejko píše:kupil som si termix a je mi dobre :D
matejko: :offtopic: :D
no kajo ale je to nasa timova tema a je clen timu takze ja to beriem ako konverzaciu v ramci timu :D

ale ja som len chcel matejka aspon raz takto zviezt,ked on to robi pravidelne :lol: .inac mato dobru chut :cool:

Ako GM timu musim Openovi vyslovit podakovanie a pozvanie na jedno pivko (podrobnosti upresnime neskor :wink: ) su naozaj super :cool:

Diky... ale nz 8)

takze o dva dni to zacina. natipujte aj dopredu pre istotu ved ked budete tu a budete chciet zmenit vase tipy nieje aj tak problem takze potrebujeme tipovat pravidelne nie ako sa nam to obcas stava ze niekto nezatipuje. budem to tvrdo trestat :wink: :D

janik píše:takze o dva dni to zacina. natipujte aj dopredu pre istotu ved ked budete tu a budete chciet zmenit vase tipy nieje aj tak problem takze potrebujeme tipovat pravidelne nie ako sa nam to obcas stava ze niekto nezatipuje. budem to tvrdo trestat :wink: :D
takyto pristup sa mi lĂşbi :lol: je vidno, Äľe si ten spravny VyVolenĂ˝ GM :haha: tohto tymu!

proste treba zaviest tvrdu ruku v tomto pijanskom time :lol: :lol:
1.kolo(9.6.):1.-4.Matejko -1b,janik -1b,PURDA -1b,komisarmulen -1b
2.kolo(10.6.):1.-2.PURDA,komisarmulen 2b,3.janik 1,5b,4.Matejko 1b
3.kolo(11.6.):1.janik 3b,2.komisarmulen 2b,3.-4.PURDA,Matejko 1b
4.kolo(12.6.):1.PURDA 2b,2.-3.janik,Matejko 1b,4.komisarmulen n.

pre tim:

2x Matejko 2b
3x janik 5b
3x PURDA 5b
3x komisarmulen 5b

Timy: po 4.kole (12.6.)


1.Blue Angels 19b.
2.FF Debils 18b.
..Evil Insiders 18b.
..DREXEL DRAGONS 18b.
5.ICE Tigers 17b.
6.Profutbal Stars: 16,5b
7.M.U.S.S. ZiMa Brothers 15b.
8.The Best Bibbers 14b.
9.Ice Cats 13b.

individualne hodnotenie(po 12.6.):

18.Janik(The Best Bibbers)-6,5b
29.komisarmulen(The Best Bibbers)-5b
25.Purda(The Best Bibbers)-6b
31.Matejko(The Best Bibbers)-4b

Matejko píše:Mam taky takticky dotaz na GM, preco vsetci tipovali rovnako ;)
nie uplne rovnako ale kazdi ma volnost nejake dohody planujem az ked to bude potrebne. spolieham sa na to ze kazdi ma svoj rozum. aj ked ak treba tak vam vzdy napisem ako asi zatipujete ale to uz nieje zabava.

treba zabrat chlapi. lebo od zaciatku naberame stratu. treba to zastavit a zabodovat naplno.

tak urobil som zmenu. komisaramulena nahradi BigPete minimalne na MS v Nemecku. tak ta u nas vitam BigPete a verim ze budes podavat take vykony ako doteraz individualne aj v nasom time :wink: daj si do podpisu aj nas nazov hadam ten banner vyriesim s kamosom co najskor

tak vitam tu nahradnika za matejka na MS v Nemecku miraa :D

Ahoj, jojo sem slovak :)
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS