Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

dík za infošku.. takže na systeme zaradenia sa nič nezmenilo patrime pod tu istu konferenciu a tuším aj diviziu...
proste to tak vychadza, co je dobre
baner a logo zverejnene teraz je na čase si predstaviť predbežnu supisku TBB...
jedna sa o celkom novy prebudovany lepšie povedane však obnoveny tím ...
učasť na kempe prislubili :

martin83
Wanic

štvrte miesto je zatial ponechane vzhladom na to že ktl začina od dneska a bude prebiehať prve kolo zhruba mesiac bude času prekukať si či nejaky novy tipujuci pribudnu alebo nie... v každom pripade je to za moj ciel aby som do začiatku druheho kola zaobstaral aj štvrteho tipera popri uživani si v hrani za moj najoblubenejši tím mighty bulls keremu pomožem ako sa len da ... maro ešte raz diky moc za ponuku hrať za tvoj tím :cool: ...
teraz s5 k TBB ... zatial som pritiahol do našho tímu novačikov v ktl pokial dobre viem... na poste gm som aj ja novačik pre oboch tiperov mam naplanovane zmluvy na jedno kolo po ktorom sa zhodnoti ich praca a od nej sa odrazi aj ich buducnosť :)
tak v hodine dvanastej sa nam podarilo zapisať sa do suťaže takže nova sezona nam je otvorena od prveho kola
:cool: :cool: :cool: :clap: :clap: :clap:
do sezony sa nastupuje v zostave
Hannu
martin83
Rinne


k zostave tolko poviem že obaja dostali zmluvu na jedno kolo no planuje sa v ich zotrvanim aspon dve kola ked tak dopredu uvažujem a počas prveho kola tam bude snaha ziskať aj 4teho do partie ako som to už naznačoval... do sezony vstupujeme ako doslova novačikovia.. ja na čele gm som novačik, ostatní dvaja tiperi su dokonca celkovo v time novy... bohužila skuseneho tipera je ťažke zohnať ked timov je vela takže kvalitny sa nachadzaju v timoch...
čo sa tyka cielov... samozrejme nikto si z nas troch nepripusti byť poslednym to v žiadnom pripade... každy z nas troch chce byť čo najvyššie a to sa mi pači ...
takže jedeme do toho pivkari... :oslava: :oslava: :oslava:
Hannu 3
martin83 11
Rinne 7


takže mame za sebou zahajovaci den , a veru nedopadol najlepšie ale ani najhoršie chvalabohu narozdiel od golden knights kery uvod totalne pokazili sme od nich boli o 4body lepši takže začiatky su veru ťažke ... ja som na pestrosť vysledkov poriadne doplatil velmi slabym trojbodovym vykonom naopak hned na uvod ma prekvapil martin kereho chvalim no a Rinne podala štandartny vykon... pravda treba dohliadnuť na to že je začiatok sezony to tipovanie je najťažšie prave v tejto faze čiže z tolkych zapasov čo bolo v noci by nebol s bodovym vykonom spokojny gm vo vačšine klubov ... uvidime ako to bude prebiehať... dnes su na programe len tri zapasy a mame natipovane celkom takticky čiže bude to dnes v noci zaujímave :cool: go bibbers
Zdravim
Zobrali by ste do vásho tímu vytaza11(kamos) ktorý by chcel tiez tipovat na tomto hokejforume.Viem ze sa to tazsie vybavuje,ale mohlo by to byt i po prvom kole keby sa to uz na toto kolo neda vybavit....
Dnes sa mu zadarilo a mal tusim 15b najviac za prvý tipovaci den
Minnesota1 píše:Zdravim
Zobrali by ste do vásho tímu vytaza11(kamos) ktorý by chcel tiez tipovat na tomto hokejforume.Viem ze sa to tazsie vybavuje,ale mohlo by to byt i po prvom kole keby sa to uz na toto kolo neda vybavit....
Dnes sa mu zadarilo a mal tusim 15b najviac za prvý tipovaci den
dá sa to aj na toto kolo, ak bude GM suhlasiť a dá mu zmluvu. :wink: Po podpise zmluvy 1 deň trvá kým bude uznaná zmluva a stane sa právoplatným členom tímu.Dnes sú len 2 zápasy to nič veľké sa neudeje a sobotnajšie zápasy už môže tipovať za Bibbers. :smile03: Je to na Hannuovi ale verím,že mu zmluvu dá.Bude to len na prospech tímu ,ked budú tipovať v kompletnej zostave. :wink:
pravda no ťažke rozhodnutie fakt vyťaz dnes ukazal pekny vykon... mam už jednu zmluvu podanu čakam na odpoved... od lea... mal by mi dnes napisať že čo s tym bude a ked nič tak samozrejme že vyťaz je v zostave :thumbsup: tolko k tomu zatial...
ak chces pripraveny je aj Martin#27..
na lea by som nespoliehal..
veru .. ani mi neodpisal zatial mi povedal že do piatku bude vedieť ale tak ked chce tipovať tak to mal vedieť rovno povedať takže tiež sa prestavam spoliehať na to že by bol schopny... ale dik za spolupracu na to že sme konkurenčne tímy nečakal som že budete chcieť takto pomocť... diky velke.. :good:
Hannu píše:veru .. ani mi neodpisal zatial mi povedal že do piatku bude vedieť ale tak ked chce tipovať tak to mal vedieť rovno povedať takže tiež sa prestavam spoliehať na to že by bol schopny... ale dik za spolupracu na to že sme konkurenčne tímy nečakal som že budete chcieť takto pomocť... diky velke.. :good:
Nejdu do toho srry :)
Hannu maro není tvoja priama konkurencia,je z inej konferencie a stretnuť sa v zápase ked o niečo pôjde,môžte tak maximálne vo finále KTL. :D Ale na snahe pomôcť to nič nemení. :thumbsup: Ja by som leovi moc neveril,on vždy len slubuje a žiadny viditeľný výsledok. :? Keby do toho chcel ísť, urobil by to hned.To skôr tomu Martinovi ,či vytazovi by som veril.Najmä Martin sa v KD osvedčíl,je to šikovný a spolahlivý chlapík :wink: No som zvedavý ,koho si nakoniec do tímu vyberieš.Som rád,že po tých komplikáciach pri prihláške tímu do KTL, ked si licenci dostal na poslednú chvíľu tým,že si si priviedol na HF kolegyni z pokecu, budeš mať kompletný tím. :good:
jo bolo to dosť tesne.. čo sa tyka toho štvrteho tipera som rad že nanho prišlo takto skoro že sa našlo zopar uchadzačov... toho martina ziskať to by bola pre naš tim velka vyhra už sa o tom rokuje ... no martin bude tento vikend odcestovaný aspon si to poriadne aj rozmysli :good:
rad by som ho mal v time ... jerseyovskeho parťaka..
Hannu 0
martin83 4
Rinne 2


dokopy nam dava dnešny vykon slušnych 6 bodov z 8 možnych ziskatelnych takže slušny vykon ako som naznačoval natipovali sme takticky tak to aj vyzera že ja čo som dal remizy mam 0 bodov čiže ziskavam bod umelca... shutout... proste nezapriem brankara :D ale ne ... no mal by som fakt so sebou niečo robiť mam katastrofalny uvod napravi sa to snad.... martin zopakoval kvalitu vykonu z prveho dna a ziskal plny počet bodov čiže chala silna a rinne ziskala 2 body čo je tiež na dva zapasy slušne ... teraz si už len počkať na body ostatnych tímov :)
Hannu 10
martin83 16
Rinne 16



takže aj dnes som si pripravil predbežne hodnotenie ... body neviem či som dobre zratal nakolko sa mi to naprd počita no vyzera velice nadejne pre nas dnešny den pretože dokopy by sme mali ziskať 32 bodov čo je pekny bodovy zisk... uvidime ako dopadnu oficialne vysledky nakolko som ledva vstal je tam ista pravdepodobvnosť že som spravil nejaku chybičku... no ak by to takto dopadlo ol by som velmi spokojny konečne sa už aj mne podarilo bodovať ako tak ale stale nestačim na našich zatial perfektnych novačikov v suťaži dovolim si tvrdiť že martin ma asi najlepši nabeh na novačika mesiaca pokial sa bude robiť niečo takeho ako aneta...
Tak zatim to neni špatny jen se nezaseknout. Ale jak říkám je to tymova hra a mě zajima jak se daří tymu, ne jen jednotlivcům. A chtěl bych taky tady pozdravit spoluhráčku Rinne, zaslechl jsem, že se jmenuje Aneta, tak Aneto ahoj a jedem dal. A samozřejmě taky zdravim šefá tymu tak zdar Hannko. Dnes obtižny dva zapasy, jsem zvědav.
nevola sa aneta... je to slavka :) moc sa na fore nepohybuje ale odovzdam pozdrav :) po vikende nam do timu zrejme pribudne novy člen takže budeme kompletny tim a budeme obnoveny :good:
tak dočkali sme sa podpisu 4teho tipera do partie a ním sa stava

Martin #27

kvalitna posilka ... chlapec toho vie o hokeji dosť nehovoriac o hokejbale kery aj hrava preto mi je potešenim s nim spolupracovať a je značnou posilou do našho tímu ja mam z tohto člena obzvlašť radosť lebo fandime rovnakemu timu takže vitaj v time martin... zaujímave to bude teraz rozlišovať ťa lebo mame dvoch martinov v time... treba dačo vymyslieť :D
gretzky a brodor
Hannu: 4 típer týmu si myslím, že fakt ozaj dobrá posila :good: O toho hráča som mal aj ja záujem nebudem tajiť a tiež nebudem tajiť, že som bol sním blizko podpisu zmluvi, ale údajne mu prišlo dačo do toho nejaké povinnosti a nevedel či bude môcť pravidelne tipovať, ale asi sa to s jeho strany vyriešilo a preto tento podpis zmluvi :) Naštastie som za neho rýchlo našiel náhradu englanda,ktorého som už vábil dávno a s podpisom zmluvi tiež neváhal dejf s ktorého som raz uistoval, že podpíšem sním zmluvu a raz nie nevedel som doplniť 4 člana. Nakoniec mi chýbal 4 člen a dejf napriek mojmu neistému postoju k nemváhal a podpísal zmluvu a som rád, že je ho mám v týme. Veľa štastia TBB a myslím si, že nový GM tohto týmu a a zmena zostavi pômože tomuto týmu veľmi čo sa už aj prejavuje. Vypadá to tak, že toto budú ozajsný ožrani-pivkári :D :smile03:
Tak to je paradní, že mame další posilu, tak vítej jmenovče!!!! Jo mělo by se to nějak rozlišit aby jsme si neříkali 27 a 83...Věřím, že s dalším borcem bude Best Bibbers ještě lepší tým, zatím jsme třetí v konferenci, což není špatný, ale ani ne nejlepší, cíl je jasný....Dnes mě naštval Jamie Benn z Dallasu....
hehe zato mna potešil lebo som spravne tipol remizu ... hej ved musel som už aj ja raz bodovať a pomocť tímu nielen vkuse ty martin... treba ti aj trocha oddychu po tych skvelych vykonoch aby boli najbližšie ešte lepšie :D

veru pravda čo sa tyka novej posily lepšiu som si ani len nemohol predstaviť na to ako to všelijako sa to vyvijalo s tímom pred sezonou tak stojíme fakt na tom dobre... nad moje očakavania zatial.. klopem na drevo... snad dufam že nezaspime aj ked sme už štyria
Dnes se asi musi tipovat do sedmi nebot v tolik našeho času se začína v Bostonu. Tipovačka je čím dal těžší, ted na začátu sezony je to dvojnásobné. Čim větší zápasový program tim větší šance na posun či pokles v tabulce.Cil je jasný vyhrát minimálně divizi
vau tak dnes sme sa fakt predviedli v najlepšom svetle kedže sme mali dnes najviac bodov tímovo 25 čo nas vyšvihlo na prvu priečku ... mame však len jeden bod naskok takže treba sa poriadne biť ... naša nova posila Martin 27 sa pekne ukazala a vidieť že v štvorici tne vykon aj nejako už vyzera ... Rinne sa nam nenapadne vyšvihla na 4tu priečku v bodovani je z nas najlepšia konečne sa aj mne podarilo zabodovať a dostal som sa do bodovanych priečok a tak mame v jednotlivcoch na bodovanom mieste až troch tiperov a keby martin s nami bol od začiatku verím tomu že by aj on tam zapadal ... :cool: go bibbers :oslava:
Jen neusnout na vařínech, nezpychnout a hrat tak dal.
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG