Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Joe S. píše:
janik píše:Joe - neskutocny vykon :thumbsup:
neskutocny v porovnani s ostatnymi, ale este by sa tam nasli rezervy :) len keby sa ku mne este niekto aj pridal
No,jdeš příkladem a opřel jsi se do toho opravdu pěkně :good: ,snad Tě ostatní nebudou následovat a spíš se inspirujete výsledky cepika a jeho Ďáblů,tam by jste si měli vzít příklad. :haha: :frajer2:
tak to teda nie, toto kolo musime byt na bodoch, chcem aby BB boli v play-off.
A este jedna zaujimavost, parne kola nam idu, ved v druhom sme boli :winner3: , v stvrtom :winner2: , takze kolki by sme mali byt v kole siestom :?: :frajer2:
Kolikaty? No logicka rada...3, 2, 1...a podle nekterejch matematiků 0la neni číslo, takže ji přidýme. Mě to vychází, že budete 10. v tomhle kole :lol: :lol3: :frajer2: :box: :wink:
norvic píše:
Joe S. píše:navrat formy nie je jednoducha vec, to sa nevrati za den-2, skor to trva aspon cele kolo
v BB s tym maju skusenosti kazde druhe kolo :lol: :lol:
hovado :lol3: :lol3: :lol3:

ale aj v tretom kole, ked sa timu nedarilo, som zrejme aspon ja formu mal, ked som bol 4. v individuale
podme best bibbers, stelers b nam uchadzaju, ale na druhych minimalne manko 4 body, tak Hrrr na ne :bitka3:
Joe S. píše:podme best bibbers, stelers b nam uchadzaju, ale na druhych minimalne manko 4 body, tak Hrrr na ne :bitka3:
kde tie casy su, teraz sme dole :thumbsdown:
nikto nekomunikuje :thumbsdown: :thumbsdown:
Ludia, co je s vama :?:
nedari se,neni chut mluvit :evil: je potreba protrhnout smulu,pak se snad rozjedem :roll:
PURDA píše:nedari se,neni chut mluvit :evil: je potreba protrhnout smulu,pak se snad rozjedem :roll:
viem, ze neni chut, ani ja ju moc nemam, ked sa nedari, ale aspon aby tu nebolo mrtvo, vsak tvorime spolu tim, kurwa :!:
Tak jedem, vsetci za jedneho, BEST BIBBERS vitazom
Ako pise purda,nedari sa a ani nie je chut.A popravde ani casu nie je nejak prilis vela.No hadam sa zadari,uz by sa patrilo :twisted:
nedame si niekedy zapas? :twisted: BB vs. BA, niekedy ked bude vela zapasov
dufam ze mate v time bitkara, lebo joman sa uz davno nebil :clap:
no jasne, ze mame, vsak PURDA sa spravnym sposobom prezentoval v All Stars Game - zapas by som bral Umelci vs. Umelec Joe .
A s vysledkami mam dojem, ze sa to otaca spravnym smerom, uz sme 2. ale strata na prvych je priepastnych 25 bodov.
Ale to co som ja spravil vcera, snad nema obdobu :x :x :x
Joe.z toho si nic nedelej,me se to stalo v sobotu :roll: to se da jeste dohonit :thumbsup: oni skobrtnou a my zaberem a jsme tam :wink:
takze,hosi zaberem at se nam lip pije. :lol:
no joe,tebe sa to stalo raz,mne viac krat.Myslim to,ze som nenatipoval,ale vyhovarat sa nebudem,z tych vela krat co som mal "n" som zabudol,ostatne som mohol zvladnut.No aspon,ze teraz trosku pomaham k tomu zatial sympatickemu druhemu miestu.
chvalabohu, ze nam to zacalo uz konecne ist, len aby to vydrzalo az dokonca. :oslava:
no hej dnes ste to pekne zabili :lol3:
BB chcu vsetky tituly naraz, ako v minulom kole PT :lol3: :lol3: :lol3:

Len neviem, ak by sme si dali zapas BA-BB, tak vyhraval by ten kto bude mat viac umelcov alebo viac bodov? :hmm: :lol: :lol: :lol3:
juhuuuuuuu, drzime fantasticke tretie miesto a hlavni rivali su pod nami :thumbsup:
a pozeram, ze aj na kaja sadla konecne trosku forma :)
Dufam,ze to potrva trosku dlhsie.Ale ako sa poznam,po vysloveni (teda lepsie povedane po napisani )tejto vety sa mi zas prestane darit.Tretie miesto je zatial slubne,ale preco sa nepokusit ist vyssie? :wink:
kajo píše:Dufam,ze to potrva trosku dlhsie.Ale ako sa poznam,po vysloveni (teda lepsie povedane po napisani )tejto vety sa mi zas prestane darit.Tretie miesto je zatial slubne,ale preco sa nepokusit ist vyssie? :wink:
prave preto som to tak opatrne pisal, aby som to nezakrikol :)
Tak jasne, ze mozme ist aj vyssie, druhe miesto je hratelne, prve je uz moc daleko, ale do konca casu dost, len najme netreba pozerat len hore, ale dole, no ti dole, uz snad cez nas nepojdu :box:
ci boha, dnes sme tomu s purdom dali :biglol:

za to kajo parada :thumbsup: a sorco, na to nemam slov :clap:
Uz sme len 3 body za RD, a na becko kovosrotu mame len 16 bodov, cize skusme ich este :oslava:
No,to uz by som mal radsej n-ko.. :D
Ale sorco to dnes poriadne rozbalil,stacilo aby sa len k nemu niekto pridal,a naskok diablikov sa dost vyrazne zredukoval :)
ti dam enko, nic take :oslava:
Ani mna netreba prechvalit, mal som tam aj n-ko par dni dozadu... :) inak sorry, ale v praci mam toho vyse hlavy, tak dufam, ze to tu zvladate aj bez mojich ustipacnych prispevkov zatial... :)
No ale s nimi by to bolo trochu lepsie.Kazdopadne ani ja nie som na tom najlepsie,ale snazim sa.. 8)
sorcerer píše:Ani mna netreba prechvalit, mal som tam aj n-ko par dni dozadu...
enko sa podarilo aj mne minule :x volako prestava ludom na fore fungovat pamat :bitka3:
sorcerer píše: inak sorry, ale v praci mam toho vyse hlavy, tak dufam, ze to tu zvladate aj bez mojich ustipacnych prispevkov zatial... :)
zvladame, ale je to veselsie, ked aj nieco napisu sem vsetci clenovia timu, nielen ja
kajo píše:Kazdopadne ani ja nie som na tom najlepsie,ale snazim sa.. 8)
veru veru, aj snaha sa ceni a ked sem piseme viaceri, tak sa aj timu skor dari :thumbsup:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG