Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

sorcerer píše:Joe, dnes skvely vykon! :)
po tych dlhych katastrofalnych dnoch sa uz patrilo, keby sa mi aspon podarilo posunut do TOP 10, ked timovo to nejde toto kolo, hadam dalsie to bude lepsie. Len preco sa ku mne nikto neprida :sad2:
Lebo ja mam diesel... a ten sa trocha tazkopadnejsie rozbieha...:)
dnes som zas pekne prispel, no skoda, ze timu ako celku to vobec nejde, od zajtra to bude hadam lepsie :thumbsup:
No hej, volajaky si nastartovany... Viac ako 19 tusim ani nebolo, co? :D
sorcerer píše:No hej, volajaky si nastartovany... Viac ako 19 tusim ani nebolo, co? :D
Chesto mal 20, po nom to bol druhy najlepsi vykon, skoda par dni na zaciatku tohto tyzdna, som mohol inak zaznamenat pre tim aspon daky uspech :?
juhu, skoncil som v individuale 4. :thumbsup: ked predo mnou su len alex, wild a wolf.

no timovo, tazko sa u vas troch hodnotia dokopy dva body, fakt dufam, ze dnes vam to uz zacne sypat :!:
Takze skoncilo nam 3. kolo KTL NHL a pri pohlade na tabulku asi vidno, ze niet co hodnotit, dnes vstupujeme do dalsieho, tentokrat parneho kola, pricom v parnych sa nam dari, preto sponzori, divaci, GM a asi aj hraci ocakavaju utok na TOP3, lenze nesmie ostat pri slovach, musia prist aj ciny.

A na zaver strucneho prihovoru, chcel by som, aby sa splnilo najvacsie prianie ohladom sutaze, aby sa zlepsila timova komunikacia, vsak o tom tato tema je, no casto to vyzera, ako keby som tu viedol monolog sam so sebou :(

TAKZE BEST BIBBERS DO TOHO :oslava:
to co som pisal vcera, je asi len zbozne prianie, tri shutouty :? :(
Joe S. píše:to co som pisal vcera, je asi len zbozne prianie, tri shutouty :? :(

Kedysi si nas ucil taktizovat, takze som sa pozrel na vase tipy a natipoval inak... takze iba preto ten neuspech u mna! :)
no dobre, tak toto beriem :D ale dnes netaktizuj :wink:
Toz chalani ,uz jsem doma :eek2: mam to za sebou,vse dopadlo jak melo :) ,takze to poradne rozjedem :good: koukal jsem jak to sazela moje baba :thumbsdown: doufam ze to tedka bude lepsi :wink:
tak vitaj spat a gratulujem :) :oslava:

a mozme ist do boja, este aby si kele nasiel cas a bude to fajn
Joe S. píše:no dobre, tak toto beriem :D ale dnes netaktizuj :wink:
Vcera som netaktizoval... je to uz lepsie? :-D
nie, kdeze, asi som kedysi raz pisal, ze ako GM mozem absolutnu spokojnost vyslovit s vykonmi clenov timu az vtedy, ked GM ma vela bodov a ostatni este viac :wink: :frajer2:
ale tvoje dni hadam este pridu
cauky,budto jsem blbej,nebo neumim pocitat,prosim nekoho z tymu o kontrolu -individuelne- :evil: mel bych mit vice bodu.
jinak jako tym :clap: :biglol:
timovo je to paradne zatial :cool: dnes mi to nevyslo, ako malo, ale ako tim sme zatiahli dobre :thumbsup:
no hej no, ale tak dalo sa aj lepsie... :roll: takze treba na sebe dalej pracovat... :cinka:
treba treba, ale ta pozicia, za tu si zasluzime pochvalu :) len ju udrzat



btw. nevie niekto, co je s kelem???? :?
Joe, :o skoda ze to nevyslo,mohli jsme se vice utrhnout.


jinak chlapci jedeeeeeeeeeeeeeeeeem :oslava: :beee:
parada dnes purda, vdaka tebe sme sa pekne utrhli :P len to treba este zveladit :frajer2:
chalani, az nato, ze ste v trojici, tak mate obdivuhodne vysledky :cool:

asi sme vam mali sabotovat ineho hraca, nie keleho :P :roll:
vsak aj mna prekvapuje, ze sa tak dobre drzime, inak nevies, co je s nim? :?
ja neviem, strasne davno som ho nevidel ani na icq :sad2:
mozno janik by o nom mohol daco vediet...
po dlhej dobe bol tim Best Bibbers oceneny komisiou KTL, sme najlepsi za minuly tyzden v timoch a mame aj najlepsieho tipera, PURDU :clap: :oslava:
DVOJZÁPAS Best Bibbers-FireBirds


Dobry den z centraly , prave uzrela svetlo sveta sprava, ze tieto timy sa stretnu v prestiznom dvojzapase, terminy boli stanovene na 27.12. v hale Heliopolis, kde su doma FireBirds a druhy zapas o dva dni neskor u nas. O tom, aky je tento zapas prestizny, netreba moc ani hovorit, staci sa pozriet na supisky oboch timov, z Firebirds posobili okrem kaja vsetci najprv u nas, Matejko a janik su dokonca zakladatelmi timu, canes posobil v Best Bibbers len kratko a aj to bolo len v rezervnom time, co bol akysi experiment v tipovacke Champions League. Z timu Best Bibbers ma skusenosti z posobenia v time FireBirds len sorcerer, ktory sa pred minulym kolom po kratkej anabaze vratil k nam trochu bez formy, ale ta sa uz pomaly vracia :thumbsup:
Tento dvojzapas bude zaujimavy aj z ineho hladiska, potvrdia Best Bibbers vybornu formu, ked momentalne kraluju vo vychodnej konferencii alebo sa Ohnivi vtaci schopia a pomoze im to k splhaniu sa tabulkou zapadu smerom na vrchol?

Pokusime sa vam vsetkym priblizit aj atmosferu v timoch pred zapasom a budeme to priebezne aktualizovat, na kratke rozhovory bol vyslany novy medialny hovorca Best Bibbers Jožko Spitina:

FireBirds
Ako prveho sme sa pytali GM timu, janika, ktory dostal od nas dve kratke otazky:
Jožko Spitina: "Co ocakavas od bliziaceho sa dvojzapasu?"

janik: "Ocakavam koncentrovany a dobry vykon od kazdeho hraca z timu FireBirds. Sice tabulkove postavenie a forma tiperov jasne favorizuje tim BB tak ja mojim tiperom verim a viem ze maju na to aby pivkarov porazili."

Jožko Spitina: "V com je silna zbran tvojho timu a ake slabiny v porovnani z Best Bibbers vidis?"

janik: "Silna zbran je silny tim, vyrovnany no zaroven s famoznym canesom, ktory je vodcovska postava timu v tejto sezone. Slabe zbrane su asi len v tom ze ked sa nam nechce tak dokazeme zapas totalne vypustit"

Dalsi na rade bol Matejko:

Jožko Spitina:"O tebe je zname, ze Best Bibbers su tvojou srdcovou zalezitostou, ako vnimas to, ze nastupis na opacnej strane barikady?"

Matejko: "Je pravda, ze Best Bibbers su srdcovou zalezitostou, pretoze som stal pri budovani toho timu a dlho som v nom posobil, avsak neznamena to, ze by som pocitoval nejake silne tlaky. Som clenom Fire Birds a spravim vsetko pre to, aby vyhrali. Som zvedavy, ako sa budu spravat divaci, pretoze by nebolo moc pekne, keby ma vypiskali po tom vsetko, co som pre ich tim spravil."

Jožko Spitina: "Myslis si, ze zohra v tychto dueloch fakt aj postavenie timov v tabulke?"

Matejko: "Nuz, podla mojho nazoru postavenie v tabulkach je vyznamna vec. Ak sa timu dlhodobo v lige nedari, tak prave v takto dolezitych zapasoch sa chce vytiahnut a ukazat v lepsom svetle. Na druhej strane, ak je utlm prilis velky, tak moze pokracovat dalej. Uvidime, snad budu zapasy tak vyhecovane, ze sa obom timom podari v tabulkach postupit."

Jožko Spitina:"Co si myslis, ze bude rozhodujucim faktorom v spominanom dvojzapase?

Matejko: "Rozhodujuca bude schopnost hrat timovo. Je mozne, ze jednotlivo sa hraci presadia, ale ak nepojde o vyznamny kolektivny boj, tak je tazko pomyslat o uspechu. Dalsi dolezity fakt je podpora v publiku. Ak bude na oboch stadionoch skvela atmosfera, tak budu aj skvele vykony, ak vsak dojde k vytrznostiam a podobne, tak moze dojst aj k znechuteniu timov. Tymto chcem apelovat na fanusikov, aby si zapasy uzili, a aby podoporili svojich favoritov."

Dnes sa podarilo Jožkovi Spitinovi odchytit aj lidra vtakov ohnivakov canesa a to na dost netypickom mieste, v krcme pri pive :D , tak Jožko vyuzil prilezitost a polozil mu 3 jednoduche otazky:

Jožko Spitina: "Ako sa tesis na stretnutie velkych rivalov v KTL BB a FB?"

canesman: "Tak tesim sa mimoriadne na toto stretnutie,po dlhsom case sa stretavame s BB, tento tim patri medzi moje najoblubenejsie, pretoze v sukromi casto chodim s clenmi tohto timu na pivko... Navyse v nasich zapasoch vzdy byva napata atmosfera a zapasy su vyrovnane az do sameho konca."

Jožko Spitina: "O tebe je zname, ze si v BB posobil len vlani v lete a to aj len na kratku dobu, bude mat tento dvojsuboj pre teba extra naboj?"

canesman: "Ano,posobil som tam,ale len chvilu, ci bude mat zapas extra naboj? Ale ano,ako som uz spomenul,clenovia BB su moji kamarati, ale pocas zapasu pojdu vsetky vztahy bokom, hoci fanusikovia BB boli pocas mojho kratkeho posobenia v tomto time skveli, ale aj tak by mi nevadilo,keby zo zapasu odchadzali sklamani."

Jožko Spitina: "Kto si myslis, ze bude vo vzajomnom porovani jednotiek timov uspesnejsi, ty alebo PURDA?"

canesman: "Tazko povedat. Purda je velky tiper, ja sa tiez pokusim zatipovat co najlepsie, ale nejde az tak o nase vykony,ako o vykony celeho timu, mna by uspokojilo,keby nas tim vyhral a nevadilo by mi pri tom,keby som ja nebodoval."

Kaja sa pokusi jozko zastihnut v priebehu dnesneho a zajtrajsieho dna, teraz sa rozhodol vyspovedat GM pivkarov, Joea.

Jožko Spitina: "Pre Best Bibbers je toto po zapase s Drakmi druhy zapas, co robis preto, aby tvoj tim nedopadol tak ako minule?"

Joe S."V prvom rade som oddychnuty, co zrejme aj ostatni clenovia timu a ked sme sa stretli s drakmi, nemali sme taku formu ako v tychto dnoch a najma, pokusame sa usporiadat megavyjazd fanusikov, ktori nam urcite v boji za cennymi bodmi velmi pomozu."

Jožko Spitina: "Myslis si, ze ma tvoj tim na to, aby porazil nevyspytatelnych vtakov?"

Joe S."Jasne, ze mame na to, aby sme svojho supera porazili, PURDA ma teraz skvelu fotmu, ja som sa tiez v porovnani so zaciatkom zlepsil a sorco tiez speje k lepsim zaciatkom, jedinym negativom moze byt len dlhodoba neucast keleho, kedze FB tipuju kompletni"

Jožko Spitina: "Apropo kelemantia, nerozmyslas nad tym ,ze ho nahradis niekym inym?

Joe S. "Rozmyslam, rozmyslam, ale som si povedal, ze do Silvestra pockam a ak sa neukaze, podniknem dalsie kroky"

Jožko Spitina: "Este jedna otazocka, co pre teba znamena bliziaci sa dvojzapas?"

Joe S."Znamena pre mna vela, medzi timami je obrovska rivalita, aj ked vztahy su velmi korektne, co moze potvrdit aj moj naprotivok. A tiez chcem dokazat, ze moje vysledky v minulom kole neboli nahodne."

Jožko Spitina: "Dakujem za rozhovor."

Podarilo sa nam konecne zastihnut aj PURDU a mozeme pridat aj jeho vyjadrenie, ktory odpovede na otazky spojil do jednoliateho celku a ich rozbitie by tomu zobralo vyznam, preto najprv teraz budu otazky vsetky naraz a potom aj odpoved:

Jožko Spitina: "Ako iste vies, v time Fire Birds posobia okrem inych aj Matejko a janik, cize borci, s ktorymi si v KTL zacinal v nasom time, budes to brat ako extra motivaciu, alebo to vnimas ako bezny den v KTL?
GM supera vyhlasil, ze porazit sa dokazu len sami a svojim tiperom veri, ze su lepsi ako tiperi BB, myslis si, ze ma pravdu, kedze ty momentalne vedies v individualnej tabulke a Best Bibbers je na cele medzi timami?
Povazujes za minus pre nas tim ten fakt, ze tipujeme len v trojici?"


PURDA "Matejko,janik :) jsou kvalitni souperi,ale oni zapomeli,ze samochvala hodne smrdi 8) ,my vsak mame velkou vyhodu :wink: ,my zatim hrajeme ve 3 lidech a v tom je nase sila,az budem ve 4 tak jim ukazem jak se drzi basa :lol2: a co se tyce souperu?vsichni jsou porazitelni.My totiz vime ,co je nahore a co je dole,kdyby jsme spadli na hubu ,tak NAS to nebude tolik bolet :wink: a jinak prej a bude ti prano,po utkani bych byl rad ,aby jsme meli vetsi zizen :lol: "

doplnene o vyjadrenia matejka, canesmana a PURDU
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS