Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Joe S. píše::oops: trosku som na toto tu zabudol, no uz som spat a mozme zacat s pripravami na next season.
Takze sorco, kajo a PURDA, ideme v starom zlozeni po pohar? :cup:
dufam, ze odpovede od vas budu kladne, no nech je to najneskor do 20.9. :wink:
Musim reagovat na mojho oblubeneho usera :cool: Joeika :clap:
Dobží holubi se znovu vracejí :cool: Tak by som to po tej odmlke nazval.
Takisto ako v pripade niektorych inych tymov sa nevie v akom zlozeni bude pokracovat a aj preto novovzniknuta stavkova Zrnkovica :yahoo: dala taky pomerne vysoky kurz na vitaztsvo v KTLke.
Podla mna (uz nehovorim za Zrnkovicu :D ) ked ostane terejsie zlozenie su predpoklady byt medzi najlepsimi.
no len si snad kajo a sorco na nas spomenu

a tak musel som sa vratit, vsak aky by som to bol manager, keby som sa po zasluzenej, i ked trochu pretiahnutej dovolenke nevratil 8)

Zrnkovica nech vypise nove kurzy, lebo Best Bibbers nech je v komkolvek zlozeni, je horucim kandidatom na popredne priecky :box:
takze uz mame prislubeneho prveho tipera pre dalsiu sezonu, legendu BB, snad vsetci vieme, o koho ide :cool:
uz len dvoch, len ako pozeram, uz dlho tu neboli, snad na nas sorco a kajo nezabudli
fuh, dpc, kajo a sorco sa stale neozvali, asi budem musiet sa popytat inde na nahradu, aby sa nestalo to, ze tim ako Best Bibbers ostane bez tiperov :?
joeiiku..ja ti pomozem aspon s logickom..ak cete
tot nieco take v poho k vam sedi...

Obrázek
maro píše:joeiiku..ja ti pomozem aspon s logickom..ak cete
tot nieco take v poho k vam sedi...

Obrázek
logo je dobre, len by to chcelo este tam dopisat Best Bibbers alebo aspon BB :good:
no to uz si hodte tam vy lebo nevem jak vam po voli..
myslis ze ja som daky grafik?:-D daco take normalne, ked bude napisane, bude fajn :cool:
hosi,4ho to rozjizdime 8) doufam ze jste pripraveny :D
napiste do topicu PRIHLASKY TIMOV vase zlozenie aj so zmluvami, prosim, aby som si vas mohol hodit do vyhodnoteni, tim treba prihlasit, aby som vedel ci s nim mam ratat alebo nie, musi sa prihlasit pred startom 1. kola, pocas kola uz bude neskoro, takze najneskor zajtra o 16:00, lebo potom vas budeme ratat az od 2. kola :!:
WildCelt píše:napiste do topicu PRIHLASKY TIMOV vase zlozenie aj so zmluvami, prosim, aby som si vas mohol hodit do vyhodnoteni, tim treba prihlasit, aby som vedel ci s nim mam ratat alebo nie, musi sa prihlasit pred startom 1. kola, pocas kola uz bude neskoro, takze najneskor zajtra o 16:00, lebo potom vas budeme ratat az od 2. kola :!:
neboj uz idem nahlasit, toto bol takticky tah mlcat, aby konkurencia na nas zabudla :D
PURDA píše:hosi,4ho to rozjizdime 8) doufam ze jste pripraveny :D
ja som pripraveny, konecne som absolvoval vsetky predsezonne sustredenia :oslava: a teraz sa mozeme pustit do boja o :cup: pretoze, co ideme???? VYHRAT :clap:
:!: Dolezity oznam :!: :!: :!:

Tim Best Bibbers hlada stvrteho tipera, nechce niekto obliect dres timu, ktory ide tento rok vyhrat KTL :?:
pytam sa kedze na sorca nemam ziadny kontakt :?
Na uvod sutaze mam pre vsetkych fanusikov Best bibbers zlu spravu, sorco sa nezapoji do sutaze v nasich farbach od zaciatku sezony, ale snad casom ho budeme moct opat privitat.
Je to jeho rozhodnutie a preto to musime respektovat a zabojovat :oslava:
to znamena,ze dva ze tri musi bodovat naplno :?
Alebo najst stvrteho tipera,co by bolo asi jednoduchsie riesenie a hlavne VYHODNEJSIE pre nas tim.Inak vcera sme tipovali asi dost rovnako,no co aspon ze ta remiza vysla,inak by sme boli traja umelci :oslava:
no toho stvrteho tipera sa snazim zohnat, snad sa podari
fuh, dnes to nebolo najlepsie, dvaja umelci a ja 4body, skoda, keby bolo bodikov aspon 6, bolo by to solidne, ale aj tak, toto bola iba overtura, to prave orechove zacina v polke nasledujuceho tyzdna
4. tiper najdeny a navyse ma podobny styl ako sorco, nesype remizy, a teda pokial nebude ixkovy den, tak mame istotu vzadu. Tym tiperom je extiper Mighty Bulls (ak ma pamat neklame) Hannu
Joe S. píše:4. tiper najdeny Hannu
hmm, slusna posila..
snazil som sa 8) a kedze uz ponuka trhu bola obmedzena, tak som vobec rad, ze sa mi podarilo vobec nniekoho podpisat :)
tak gabi som rad ze si zase v kolotoci KTl..
Som rad ze si neprijal viacere ponuky z nasej konferencie :D a prijal si az ponuku z tej vychodnej.
vitaj ale spat
jasne dík za privitanie :) budem sa snažiť tipovať čo najlepšie zatial mi to vychadza ako kvalitnemu brankarovi... 2 shutouty :D no rozhodne sa budem snažiť zotrvať čo najdlhšie a pomocť tímu čo najviac... som rad že sa mi vobec do nejakeho podrarilo dostať... kedže sa mi nepodarilo upísať sa MB kedže jednanie o zmluve bolo neuspešne... tak som skusil trh volných hračov bol som dosť pasivny čkal som na to čo príde... a zobral som poslednu ponuku mal som ich viac...
rozhodne nebudem tak pasivny v tipovačke takže superi nič vam nedarujeme na tuto sezonu :D :good:
tak kolegovia... začina sa nam onedlho sezona takže ja vam len prajem vela štastia chalani... budeme ho potrebovať... pobime sa o čo najlepší vysledok , ukažme KTL-ke že rozhodne nebudeme fackovaci panaci... držím vam palce... hor sa do novej sezony :D
GO GO GO!!!!!!! :groupwave:
Hannu píše:tak kolegovia... začina sa nam onedlho sezona takže ja vam len prajem vela štastia chalani... budeme ho potrebovať... pobime sa o čo najlepší vysledok , ukažme KTL-ke že rozhodne nebudeme fackovaci panaci... držím vam palce... hor sa do novej sezony :D
GO GO GO!!!!!!! :groupwave:
fackovaci panaci nebudeme urcite, pretoze tim s takym menom nim ani byt nemoze :oslava:
nepraj stastie len nam, dopraj daco aj sebe :D
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS