Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

kajo píše:myslim si,ze ja ostanem zatial aj po tejto sezone jediny,kto ziska double.neviem,moc ti neverim,kedze j0man ma pohodlny naskok :)
skusil som zataktizovat, uvidim 8)

skoncila nam sezona KTL, tak ju treba uzavriet :D

bodovy prinos pre tim za uplynule 4 dni / celkovo pre tim:
androj 8 bodov / 46 bodov
Joe S. 11 bodov / 62,5 bodu
maros 3,5 bodu / 42,5 bodu
sorcerer 7 bodov / 63 bodov
viaceri naraz 0 bodov / 19 bodov

Interne poradie v time za posledny tyzden (o premiu 75 000 USD) :
1. Joe S. - 13 bodov
2. sorcerer - 9 bodov
3. androj - 8 bodov
4. maros - 4,5 bodu


Premie za last week:
maros - 20 000 USD
Joe S. - 170 000 USD
androj - 95 000 USD
sorcerer - 20 000 USD

ZHRNUTIE PO KONCI SEZONY:

TĂ­my:

1. The Best Bibbers - 236 b. :wins:

2. Drexel Dragons - 228 b.

.. Blue Angels - 228 b.

4. Fire Birds - 224,5 b.
5. Steelers - 220,5 b.
.. Evil Insiders - 220,5 b.
7. Tippers of the Dark Side - 217 b.
8. Army men - 214,5 b.

Jednotlivci:
2. Joe S. - 98 b
8. sorcerer - 93 b
15. androj - 89 b
33. maros - 71 b


Ostatne veci, zmluvy a podobne, ciele, konecne premie za skoncenu sezonu, to vsetko az zajtra zverejnim, alebo v sobotu.

ESte moj navrh na hymnu :
EUROPE-FINAL COUNTDOWN alebo JEDE JEDE MASINKA

Joe S. píše:alebo JEDE JEDE MASINKA
to nesmieš, to je moja opilecká pieseĹ

Pozri na nazov a banner timu

Super chalani, tak teraz, ked uz je to oficialne vsetkym gratulujem... a som rad, ze som sa mohol pri Vas zviezt do ciela s menom "Prve miesto"... :cool: a preto, jede, jede masinka... :D

Sakra včera sem nestih natipovat já za to natipuju na dny dopředu :x .

Pani, skor nez mi niekto vynada, dopredu sa ospravedlnujem - akosi neskoro som sa dostal k tipom (ako aj vcera), ale dnes ma to stalo natipovanie troch zapasov, ktore sa uz hrali... :( asi jedina vec, co nemam na NHL rad... :(

Ale hlavne, ze sme zdravi... :-)

Dneska sem si spravil chuĹĄ,ale Ĺ™eknu vám zĂ­skal sem 7/8 mejch celkovejch bodĹŻ a 42.mĂ­sto tipovaÄŤky fakt muj cĂ­l neni já se zlepšim,aspoĹ

pocujte, musime zabrat vsetci, odteraz su zvysene premie na 100 000 USD za dany den. Ak bude dalej pokracovat tato bieda, dojde k redukcii platov

se 3 bodama sem vítěz?To je chabý musíme zabrat jako minulou sezónu.

TeÄŹ uĹľ ale fakt,to sme se rozhodli po vyhranĂ˝ sezĂłnÄ› naopak skonÄŤit poslednĂ­? :x
Todle neni dobrý na Fire Birds nám schází 17,5 bodu to už je dost,chce to abysme všichni tipovalo ach jo... :?

no nejak vam to veru nejde a to som sa obaval ze nas budete pekne prehanat a ako vidim aj Joe sa nejak odmlcal asi uz sa venuje skuskam

androj píše:TeÄŹ uĹľ ale fakt,to sme se rozhodli po vyhranĂ˝ sezĂłnÄ› naopak skonÄŤit poslednĂ­? :x
Todle neni dobrý na Fire Birds nám schází 17,5 bodu to už je dost,chce to abysme všichni tipovalo ach jo... :?
robi to iba 13.5 boda,ale aj tak je to dost

kajo píše:
androj píše:TeÄŹ uĹľ ale fakt,to sme se rozhodli po vyhranĂ˝ sezĂłnÄ› naopak skonÄŤit poslednĂ­? :x
Todle neni dobrý na Fire Birds nám schází 17,5 bodu to už je dost,chce to abysme všichni tipovalo ach jo... :?
robi to iba 13.5 boda,ale aj tak je to dost
Jenom :D ,to je hrĹŻza dyĹľ odhajujem... :?

od zajtra sa budem funkcii GM naplno venovat, a dufam, ze nastane obrat k lepsiemu, horsie to uz totiz ani byt nemoze

Joe S. píše:od zajtra sa budem funkcii GM naplno venovat, a dufam, ze nastane obrat k lepsiemu, horsie to uz totiz ani byt nemoze
No, o to lahsie Ti to pojde teda... :-) Ale nie, netreba vesat hlavy... je to teamova hra, takze postupne by sme to mali stiahnut... :)

...a mozno by pomohlo podpisat zmluvy na tuto sezonu... inak musi clovek mysliet na existencne veci, ze ako prezit bez penazi a nemoze sa tak dobre sustredit na tipovanie... :D

1 bod ze 4 zápasů je opravdu málo :( o to víc díky za každý bod-Sorcerovi.

sorcerer, zmluvy su uzvrete uz davno, len este nie su zverejnene vsetkym :wink:

Neska dobrý,12 bodů je slušný.Ale neska to bylo docela fiasko domácí vyhrál 1.

androj píše:1 bod ze 4 zápasĹŻ je opravdu málo :( o to vĂ­c dĂ­ky za kaĹľdĂ˝ bod-Sorcerovi.
Len nevesat hlavu a bojovat... :-)

Joe S. píše:sorcerer, zmluvy su uzvrete uz davno, len este nie su zverejnene vsetkym :wink:
O.K., tak idem pozriet internet banking, ze kolko pribudlo na ucte... :D

tak, trosku s oneskorenim, ale predsa, za uspesne ucinkovanie v minulej sezone KTL ziskal kazdy clen ako premie 5 milionov USD + ja dalsie 3 za celkove druhe miesto v tipovacke jednotlivcov 8)

a teraz tohtosezonne zmluvy, sorcerer na jednu sezonu na 4,5 mil USD, maros na sezonu za 3,5 mil USD, androj na dve sezony, najprv na 4,5 mil USD, a v dalsej sezone az 5 mil USD. Ja mam este zmluvu na dva roky a teraz beriem 6,5 mil USD (to je aj GM poplatok v tom uz), ale asi pride na 25% znizenie platov za neuspokojive vysledky, uvidim este :?

Už je to lepší..deme pomalu,ale jistě nahoru...hezky Joe-neska 10 bodů
a sorcerer 9.CelkovÄ› je nej.Sorcerer 35,Joe S.33,5,androj 30,maros 27,5

skoda, ze som niektore zapasy ale dal inak, ako som cel, mohli byt este 3 body navyse ale trafil som vsetky tri ixy :cool: zatial sa na platy nesiaha, mozno az po dalsom tyzdni :D

ludia inak aspon 2 timy musime este predbehnut Obrázek
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS