Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

PURDA píše:KLUCI,ani nevite jak se stydim,2-3x jsem netipoval a mohli jsme byt prvni ,takze to berte jako velkou omluvu :( ,doufam ze je dorazime :wink:
Purdo si zatipuj par dni dopredu a mas to. Istota je gulomet. Ale pohoda ini to zatiahli za teba.

Super, skvele, perfektne... :D ked uz som "vyhorel" ja, aspon zvysok teamu zabral... :cool:

Tak a sme tam kde patrime od zaciatku KTL. Na cele Hitparady. Vyborna pracicka ALL. :cool: A aj Pudasa treba obvzlast pochvalit, vtupil si do svedomia a hned je s toho plny zasah. :cool:

juhuuuuuuuu, sme na samom cele, dufam, ze tam ostaneme az do konca, kedze sme boli povazovani len za tych, co budu utocit zo zadu a nahodou mozu prekvapit, este raz jupiiiiiiiiiiiiiii

EGESEGEDRE :pivo2: :pivo:

ako pozeram, za posledne dva dni sme par bodikov na obhorene vtaky stratili, dufam, ze ste odhodlani to dohnat :wink: .

Joe S. píše:ako pozeram, za posledne dva dni sme par bodikov na obhorene vtaky stratili, dufam, ze ste odhodlani to dohnat :wink: .
No, my sme bodiky nestratili :D to len oni nam o kus dalej odleteli, ako by sme chceli... :D :D

ved ich zacnu palit gule a prestanu podavat take nadludske vykony :D .

Chlapi je cas sa vratit na celo. Pome aj ked FB maju dost naskok da sa to dotiahnut. Treba yamakat a sme na cele.

Joe S. píše:ako pozeram, za posledne dva dni sme par bodikov na obhorene vtaky stratili, dufam, ze ste odhodlani to dohnat :wink: .
Joe ja prestupujem len do timu ktory ma sancu vyhrat. Nehrajme sa na torcharov. Musime vyhrat. Si myslim, ze sme vsetkych presvedcili ze na top3 mame. uz iba maly krocik a sme na spi*i. Takze ziadne depresivne reci. Sme najlepsi.

ved ja verim vo vitazstvo, ale musime dobehnut tuto stratu, skoda, ze dnes sa nepodaril daky ten bodik, no kol je este dostatok, tak vsetci do boja a do krciem, ak uz vyschli sponzorske dary, ak budeme na cele, uz su prislubene dalsie a co clovek nespravi pre chlast :wink: :pivo2:

Nie sme odkazani odkazani na okeny a podobne vody z pracky ako jeden nemenovany tim :D .

Je za nami dalsi tyzden bojov o celkove prvenstvo KTL NHL a tak prisiel cas pozriet sa na to, ako na tom kto je so ziskami pre tim a pre seba-tam ide o individualnu premiu 100 000 USD :

TĂ­move zisky:

sorcerer - 69 bodov (za posledny tyzden 37 bodov)
eman22 - 59 bodov (35 bodov)
Joe S. - 17 bodov ( 0 bodov) :oops:
PURDA - 33 bodov (18 bodov)
viaceri naraz - 32 bodov (32 bodov)

Individualne poradie za last week:

1. eman22 - 59 bodov
2. sorcerer - 53 bodov
3. PURDA - 45 bodov
4. Joe S. - 44 bodov

:arrow: eman ziskava premiu 100 000 USD, kazdy clen timu 25 000 USD za vitazstvo timu v kole 19.3. a za ten isty pocin si po dalsich 50 000 USD pripisu PURDA a sorcerer


Ako na tom stoja jednotlivi clenovia timu v tabulke?
3. sorcerer 91
.. eman22 91
39. Joe S. 74
43. PURDA 71

a na zaver tabulka PO kola :P

1. Fire Birds - 221 bodov
2. Best Bibbers - 213 bodov
.. Evil Insiders - 213 bodov

4. Drexel Dragons - 209 bodov
5. Red Devils - 198 bodov
6. Ice Cats - 197 bodov
7. Blue Angels - 191 bodov
8. Army Men - 147 bodov


A nezabudnite aj vy ostatni daco napisat, vsak bojujeme o titul :wink:

To co boli za vysledky v noci? :? toto je bohovske, na celo stiahneme dva body, ale klesneme z druhej na stvrtu priecku :( dnes sa musime dotiahnut na celo :!: :wink: .

No, clovek by aj popisal... ale kazdy den sem prichadzam v strese, ze ako sme dopadli, ci sme natipovali lepsie ako superi... :D pozriem najprv BB, potom FB a potom uz len smutne zatvaram prehliadac... :D :D

netreba vesat hlavy :!:

6 bodov, to su dve remizy, cize nic :wink: .

Mhm, asi by si mi nemal vyplacat odmeny... vzdy po ich vyplateni akosi neviem chytit dych a tipujem hrozne... :D

dnes musis natipovat dobre, inak zacnem nad tym rozmyslat.

chalani, bacha na pondelok, hra sa len jeden zapas, treba to trosku takticky ponat, aby sme nemali nulu, hugo dal jednotku, ja remizu, tak dajte dakto aj dvojku :wink: .

Chlapi bojovat. To mi nikto nepomoze. Treba zabojovat lebo sam na ten titul asi muzstvo nedovediem.

eman22 píše:Chlapi bojovat. To mi nikto nepomoze. Treba zabojovat lebo sam na ten titul asi muzstvo nedovediem.
vsak robim co mozem, ale ked nejde, tak nejde, ak nenastane zlepsenie z mojej strany, budem musiet spravit jedno rozhodnutie, tento tyzden uz musia by len take vysledky, ako som natipoval :x :x :x :x :x

Joe S. píše:dnes musis natipovat dobre, inak zacnem nad tym rozmyslat.
Ze ja som radsej ticho nebol... :lol:

Joe S. píše:chalani, bacha na pondelok, hra sa len jeden zapas, treba to trosku takticky ponat, aby sme nemali nulu, hugo dal jednotku, ja remizu, tak dajte dakto aj dvojku :wink: .
Minule si tiez nieco take pisal a som to ponal takticky potom s vysledkom 0 bodov... :oops:

eman22 píše:Chlapi bojovat. To mi nikto nepomoze. Treba zabojovat lebo sam na ten titul asi muzstvo nedovediem.
:oops:
Ved sa snazime... si mi spociatku iba na chrbat pozeral v individualnej tipovacke... :P nuz a teraz, keby som nemal okuliare na nose, tak ani Ta tam vpredu nezbadam... :wink:

Nuz, tak si idem teda tie tipy este raz pozriet... mozno nieco zmenim... 8)

Soccerer a Purdo skvela pracicka. Zas sme nie blizsie prvemu miestu. parada., len tak dalej. :cool:

GM timu dakuje vsetkym za vratenie sa do hry o celo, aj ked ja zas nula :oops:

mate extra premiu po 200 000 USD z platu GM 8)

eman22 píše:Soccerer a Purdo skvela pracicka. Zas sme nie blizsie prvemu miestu. parada., len tak dalej. :cool:
Diky... zajtra Ti to budem moct, dufam, oplatit... :D
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO