Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

dneska je buh s nama :frajer2: :wink:




kluci ja jsem nejak rychle vystrilel prach :evil:
hroza strach a des, len tymito slovami mozem opisat dnesok pre nas, po dlhom snazeni pride jedna noc, vdaka ktorej sa dostaneme mimo boja o celo vychodnej konferencie :x :x :x
Joe S. píše:hroza strach a des, len tymito slovami mozem opisat dnesok pre nas, po dlhom snazeni pride jedna noc, vdaka ktorej sa dostaneme mimo boja o celo vychodnej konferencie :x :x :x
Ahoj Joe.Nerob si z toho, ťažkú hlavu.Ešte nič, není stratené.Do konca je ešte zopár kôl a vy ešte karty na čele, miešať budete.Páči sa mi ako bojujete, aj keď ste len 3.Tak veľa sťastia, do daľších kôl. :clap:
Joe S. píše:hroza strach a des, len tymito slovami mozem opisat dnesok pre nas, po dlhom snazeni pride jedna noc, vdaka ktorej sa dostaneme mimo boja o celo vychodnej konferencie :x :x :x
takisto chcem Joe moralne podporit, nie vzdy sa dari, zijes s tímov, preto ti prajem 2, prinajhorsom 4 miesto :D
Zrazu kolko dobrych dusi je tu, ked sme padli... doteraz nikto nic... :D


Joe, sorry no... asi to zle vyhodnocujes, ked mi stale tak malo bodov davas... :oops: :angel:
sorco, ty neskoro tipujes, ked uz su tri zapasy odohrate, tak ich aspon natipuj presne ako skoncili :lol: :lol: :lol: :lol:

tak jasne, ze bojujeme, no na celo to uz nebude, tak aspon skoncit 4., som necakal, ze aj steelers b pojdu dnes cez nas, no pod nami je stale 5 timov, tak to po konci kola musi minimalne tak ostat :!: :thumbsup:
Takze mame tu horucu novinku, fanusikovia Best Bibbers sa potesia, PURDA predlzil zmluvu na dalsie 2 kola :thumbsup: :taptap: :oslava:
Joe S. píše:sorco, ty neskoro tipujes, ked uz su tri zapasy odohrate, tak ich aspon natipuj presne ako skoncili :lol: :lol: :lol: :lol:

tak jasne, ze bojujeme, no na celo to uz nebude, tak aspon skoncit 4., som necakal, ze aj steelers b pojdu dnes cez nas, no pod nami je stale 5 timov, tak to po konci kola musi minimalne tak ostat :!: :thumbsup:

Maju nafigu system... :) ale nie, moja chyba to bola - ale aspon vidiet, ze nepodvadzam - proste ked idem tipovat, vysledky neviem, hoci sa uz hralo napr. :)
Joe S. píše:Takze mame tu horucu novinku, fanusikovia Best Bibbers sa potesia, PURDA predlzil zmluvu na dalsie 2 kola :thumbsup: :taptap: :oslava:
Najviac sa potesil asi PURDA... zasa bude mat za co chlastat... :D :D :D :D
som rad ze moj ucitel a kolega od zaciatkov mojich krokov v tipovani na forach zostava aj nadalej v tomto time. :good:
a to nie je vsetko, aj so sorcererom som sa dohodol na dalsom posobeni, a to na tri kola, ciza ak dobre pocitam, az do konca sezony 8)
Joe S. píše:a to nie je vsetko, aj so sorcererom som sa dohodol na dalsom posobeni, a to na tri kola, ciza ak dobre pocitam, az do konca sezony 8)
No to hadam ani nie je mozne! :yahoo:
sa neraduj, teraz musis k tomu pridat zodpovedajuce vykony :wink: :oslava:
Joe S. píše:sa neraduj, teraz musis k tomu pridat zodpovedajuce vykony :wink: :oslava:

chjo... :2+2:
ku*va ,podme :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
asi nam ostane len piate miesto :( ale aj za to su dake bodiky, tak lepsie ako nic, no keby sa stal zazrak a tych 10 bodov dobehli sme, bolo by fajn
STALA SA NESKUTOCNA VEC, dnes sme sa vdaka super vysledkom PURDU a sorca dostali do realneho boja o 2. miesto, na ktore stracame puhe 3 body, ale este ani prve nie je tak daleko, 7 bodov, ako vidno, nic neznamena, mame 4 dni do konca, tak sa pokusme o zazrak :cool: :clap:

BEST BIBBERS :oslava:
:shock: :shock: :shock:
to bolo dnes dobreee od vas :cool:

zjavne sa purda so sorcom chceli odvdacit za predlzenie zmluvy :)
asi, a ak bude tak bude slapat aj 4. clen timu, ktoreho coskoro predstavim, tak parada :clap:
kluciiiiii,to byl,ale tah co? :roll: :lol:
to teda, este treba take vykony predviest nasledujuce 4 dni :thumbsup: :oslava:
ROZHOVOR S NOVOU POSILOU BB NAJDETE TU :arrow:
http://ktl.hokejforum.com/view.php?naze ... 2008010007
este si nas ale uz nie dlho, zelam ti vela uspechov v tomto time kajco. a nezabudni na nas tak ako ani mi nezabudneme na teba a dufam ze sa este v jednom time stretneme a ze to nebude trvat prilis dlho toto odlucenie z nasej dvojky :thumbsup:
a urcite si si nemohol vybrat lepsi tim ako je BB, ako by si sa vratil spat ku korenom celeho timu FB, proste parada :clap:
Tak teda sa vitam :D v tomto mojom novom time,a este raz vdaka joe.na uvod by to mohlo stacit,neskorsie by som poprosil aj nejaky ten banner,najidealnejsie keby bol rovnaky ako ten vas :frajer2:
janik:no comment
neboj, banner bude, pokusim sa vybavit, aby bol co najskor :thumbsup: nemusis dakovat, staci, ked nam pomozem na ceste za vitazstvami :frajer2:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS