Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

no, momentalne sa ja trapim, ale vy ste super zabodovali :cool: uz sme 2. :cool: 8)

vcera vecer som mal par gin-tonicov, tak hadam sa to dnes odzrkadli na vykone :)

sorcerer píše:
androj píše:Neska já s debilem dobrĂ˝,ale Joe...0,5 bodu.
Nod doufam,že se nám tak povede dále 8 bodů na den je slušný.
Tak dik, ze si ma vynechal... :D
Sorcerer bodoval, nie ja, aby bolo jasne. :wink:

sorcerer píše:
androj píše:Neska já s debilem dobrĂ˝,ale Joe...0,5 bodu.
Nod doufam,že se nám tak povede dále 8 bodů na den je slušný.
Tak dik, ze si ma vynechal... :D
Promin,to mě mrzí... :D Jen tak dál,2.místo nechcem,vezmem to zipem,to znamená výhra... :D

super. potvrdzujete druhe miesto, neviem, ci Vtaci spravia taki vypadok aj teraz ako tomu bolo posledne kolo, asi uz nie, ale budem velmi spokojny aj s :winner2: :P :cool: 8)



len keby som uz aj ja zabodoval :( :?

debil píše:
sorcerer píše:
androj píše:Neska já s debilem dobrĂ˝,ale Joe...0,5 bodu.
Nod doufam,že se nám tak povede dále 8 bodů na den je slušný.
Tak dik, ze si ma vynechal... :D
Sorcerer bodoval, nie ja, aby bolo jasne. :wink:
Pohoda, kludne boduj najviac kazdy den - ide o team... :-)

To nie je mozne Devils na nas uhrali dva body dnes.

to co sa dialo za posledne dni? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

RD nam riadne odskocili :?

a ako som v rychlosti pozeral, minule androj nenatipoval :x :x :x :x :x :x :x

Joe S. píše:to co sa dialo za posledne dni? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

RD nam riadne odskocili :?

a ako som v rychlosti pozeral, minule androj nenatipoval :x :x :x :x :x :x :x
Jo,ale 2x sem nj.z BB.
Tamto bylo kvůli zranění... :(

no co, zijeme ci co? nedari sa nam, nikto sem nepise, zacina mi to priipominat posledne kolo :? :( :cry:

Co budem vypisovat. Neni to bohvieco, ale treba uhrat aspon tretie miesto. Aj samotny sef timu by mohol masivnejsie zabodovat raz za cas. :D A treba pisat do hlavnej diskusie o NHL.

vies, ako rad by som uz konecne bodoval pre tim vyrazne? ale forma ostala dakde, neviem kde :cry: :cry: :cry: :cry:

ale uz som sa dostal do piatej desiatky, este tak o par desat miest hore a bolo by to dobre :oops:

Treba nieco zmenit. Ja napriklad som nad tym najprv strasne rozmyslal, pozeral som vselijake statistiky pred natipovanim a aj tak som houno uhadol no a potom ked som to tam nacapal bez nejakeho rozmyslania tak sa mi darilo lepsie.

ja to nahadzujem vzdy bez velkeho rozmyslania
:oops:

debil píše:Treba nieco zmenit. Ja napriklad som nad tym najprv strasne rozmyslal, pozeral som vselijake statistiky pred natipovanim a aj tak som houno uhadol no a potom ked som to tam nacapal bez nejakeho rozmyslania tak sa mi darilo lepsie.
Ahaaa, tak tu robim chybu... :D

treba mat aj stastie, ja zo som tipovval podla seba, potom sa nedarilo tak tabulky a teraz podla seba, treba proste najst spravnu taktiku v spravny cas a ono to pride. tot moja skusenost Joe :wink:

sorcerer píše:
debil píše:Treba nieco zmenit. Ja napriklad som nad tym najprv strasne rozmyslal, pozeral som vselijake statistiky pred natipovanim a aj tak som houno uhadol no a potom ked som to tam nacapal bez nejakeho rozmyslania tak sa mi darilo lepsie.
Ahaaa, tak tu robim chybu... :D
Nejlepší je rozdělit si ligu do dvou-favoriti-Nas,Pit,NJD,Det,....
a ''nic moc''-STL,COL,ba i NYR...
A pak je to lehký př.-NAS-COL-1,ale COL-NAS-x-pokud hrajou doma...,neni to nic světoornýho,ale já teď v typování docela spokojenost tým se zvede... :P

chlapi bacha, kezmarcania sa priblizuju, musime ich napor odrazit :!: :wink:

bojujte lebo aj stvrte miesto dostane bodik ked sa nam sutaz tak pekne rozrasta

janik píše:bojujte lebo aj stvrte miesto dostane bodik ked sa nam sutaz tak pekne rozrasta
ved ja viem a prave preto vyzyvam na boj, kedze by bolo vhodne, aby takyto velky tim hral v PO a nielen v skupine o umiestnenie

Joe S. píše:
janik píše:bojujte lebo aj stvrte miesto dostane bodik ked sa nam sutaz tak pekne rozrasta
ved ja viem a prave preto vyzyvam na boj, kedze by bolo vhodne, aby takyto velky tim hral v PO a nielen v skupine o umiestnenie
spravne tak to ma byt. a nechystate trosku zmodernizovanie bannerov? lebo tieto boli planovane na kratsi cas a nie su zas tak premakane :wink:

Joe S. píše:chlapi bacha, kezmarcania sa priblizuju, musime ich napor odrazit :!: :wink:
Já bojuju každj den (i o přítomnost v týmu). :D ,bojujuem o 1.dycky...stačí pár-''lucky days''.

Neska sme to s debliem po**ali,3 body s 11 zápasů to je hrůza... :cry2:

caute ze mensi problemik mate
maros uz uvas nieje a preco ma stale va banner????ci on je uz odkazany?vyrieste to lebo to moze pliest tych co vyhodnocuju :cry: :wink:

janik píše:
Joe S. píše:
janik píše:bojujte lebo aj stvrte miesto dostane bodik ked sa nam sutaz tak pekne rozrasta
ved ja viem a prave preto vyzyvam na boj, kedze by bolo vhodne, aby takyto velky tim hral v PO a nielen v skupine o umiestnenie
spravne tak to ma byt. a nechystate trosku zmodernizovanie bannerov? lebo tieto boli planovane na kratsi cas a nie su zas tak premakane :wink:
vsetko sa uvidi, no dobry napad, len musim doma porozmyslat nad dizajnom :D

a ty wole, dnes som bol najlepsi z nasho timu :D , co asi znamena, ze ostatni zle tipovali :(

vsetko sa uvidi, no dobry napad, len musim doma porozmyslat nad dizajnom :D

a ty wole, dnes som bol najlepsi z nasho timu :D , co asi znamena, ze ostatni zle tipovali :(
Hele klidni to je po dlouhý době :D ...,(ale dík,žes nás zachránil),3 body...fuj... :(
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS