Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

škoda tohto kola.. nepopasovali sme sa dobre s novým systemom takisto som sa neskoro zobudil na dobre vykony... kebyže mi to ide aspon priemerne v tej prvej polovici no šlo mi to hrozne... asž druha zaznamenala niečo lepšie v podoby hviezdy týždna... a jeden zas*aný bod mi chýbal aby som bodoval v tabulke jednotlivcov... :x :x :x
nič do noveho kola to chce body
petrik píše:kua, keby niet blbych ciganov tak sme mozno treti :bitka3: :bitka3: :bitka3:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sa nechechtaj :bitka3: vies co to bolo na intraku za stavy? kazdy mal uz abstak
tak chalani,tak si odpocinem :yes: ,zitra to roztocime :good:
no tak ako vyzera zaciatok noveho kola pre nas
ja 8 bodov :thumbsdown:
hannu 10
purda 11
sorco 12 a to nestihol prve dva matche, mohlo byt bodov 14
njn, ale uspech to rozhodne nie je, ked som videl, ako tipovali v inych teamoch... :)
zacali sme tretie kolo, ako sme skoncili druhe :D :cry:
fuh, to ssu vysledky v NHL a ako to bolo v nasom podani?
sorco - 12
hannu - 0 :biglol:
ja - 14 :shock:
purda - na zapas sa nedostavil, asi to prehnal s :oslava:
kluci,moc se omlouvam,ja nato uplne zapomel :evil:
diky ze jste to podrzeli :good:
preco sme vlastne az na 8. mieste?! :eek2:
btw, co zmluva a premie... napadlo ma, ze to treba spomenut este kym sa dari... :32:
sorcerer píše:btw, co zmluva a premie... napadlo ma, ze to treba spomenut este kym sa dari... :32:
zmluva zatial na kolo, plat neznam jaky si mal vlani, ale bezi taky isty, i ked by si si zasluzil novacikovsky kontrakt :D
a premie, samozrejme dary od sponzorov, ako neobmedzene mnozstvo piva Maestro a dary nasich spriatelenych liehovarov :D
PURDA píše:kluci,moc se omlouvam,ja nato uplne zapomel :evil:
diky ze jste to podrzeli :good:
nic sa nedeje, len nabuduce si to ustraz, keby som na nahodu nedal tipy, ale rozmyslal, bol by asi bodoval len sorco :D
tak co joe zatial sa jako dari??? :oslava: podla predstav ci mate furt malo promile? :thumbsdown:
:D :D :D ak treba dodam vychadniarsky smrtak-mix najtvrdsich vychodnych alkoholov a to moze byt niekedy dobry humbuk :D :D :good:
ja neviem cim to je, vsak vcera som sa dokonca este pred zapoctom znuloval a nepomohlo ani to :cry:
a to sme sli povodne len na MAESTRO do Beerhousu a skoncili sme v ZEMPLINSKEJ KARČME :oslava: :D
tak po tej zemplinskej si musel byt viac vygumovany jak blondinka cez vikend an swingers party :D :D :D :D
co jaka blondinka :?:
bude nasa bieda pokracovat?
tu su nocne vysledky:
sorco - 8
ja - 9
hannu - 8
purda - :?: :?: :?:
HK - 15
SC - 15
DD - 11
ST - 15
SA - 16

Toto znamena, ze sme odskocili od Hokej KEnt na 3 body :D a najma draci su pod nami :clap:
joe ty preco nemas teamovy banner?
chces? :D velmi som ho nepremakaval ale zen obrazok je chutny :lol:

Obrázek
petrik píše:chces? :D velmi som ho nepremakaval ale zen obrazok je chutny :lol:

Obrázek
:fucker:

ja neviem, kde sa mi podel banner, viem ze som ho mal :shock:
Tak už nemizí jen příspěvky s tipama, ale i bannery z podpisů :-D :-D
The Thrasher píše:Tak už nemizí jen příspěvky s tipama, ale i bannery z podpisů :-D :-D
A zda sa, ze o tom vies toho najviac... mhm... :D
Joe S. píše:HK - 15
SC - 15
DD - 11
ST - 15
SA - 16

Toto znamena, ze sme odskocili od Hokej KEnt na 3 body :D a najma draci su pod nami :clap:


a preco sme stale na 8. mieste potom? :D :D :D
kua, ja som cisty ch*j, ja som vcera netipol myslel som ze som dal :bitka3: :oops: :x
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS