Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Tak nam zbyvaji 4dny do konce roku,doufam ze to udrzime a jeste uteceme o neco vic,aby jsme byli klidnejsi 8) ,jak se rika jak na novy rok,tak po cely rok :biglol:


takze,idemeeeeeeeeeeeeeeeeee :yahoo:
KEEEEELEEEE,boha kde jsi? :o aspon se ozvi :?
PURDA píše:KEEEEELEEEE,boha kde jsi? :o aspon se ozvi :?
tiez sa to iste pytam, asi budem musiet konat a hladat nahradu, lebo dnes nebyt famozneho sorca, by sme tvrdo padli na hubu :(
DVOJZÁPAS Best Bibbers-FireBirds

(Prve stretnutie v hale Heliopolis)




Uz len par hodin ostava do zaciatku stretnutia, atmosfera v uliciach hustne, ktore su plne fanusikov oboch taborov, ale vsetko sa napriek obavam nesie v pokojnom duchu. Priamo pred halou mame vyslaneho reportera, inak medialneho manazera timu, Jožka Spitinu, ktory vsetko mapuje :)
Podla jeho informacii budu mat miestne pohostinstva rekordne trzby, kedze popri piatich tisickach fanusikov Best Bibbers sa nechcu nechat zahanbit ani domaci fans, no ti akosi nadmerne mnozstvo :oslava: nezvladaju a minimalne 200 ich muselo byt odvezenych do tamojsich nemocnic na vyplach zaludka. Kto vie, co budu nasi fans robit, ked zistia ze v hale predavaju len nealko šťanku zlaty bazant :thumbsdown:
O stretnutie je obrovsky zaujem, na 100% bude vypredane a pre tych, co listky nekupia, bude pred halou moznost sledovat vsetko dianie na maxivelkoplosnej obrazovke pred halou.
takze zapas skoncil pre nas jasnou vyhrou, aj ked sme boli len dvaja ale stratili sme lidersku poziciu na vychode :( :x
Sorry Joe, akurat som si isiel pozriet, ze ako som vcera natipoval a gulicka nikde a tipy tiez... nechapem, odprisahal by som, ze som tipoval, ale zrejme som si to iba vsugeroval... ale tak je to skoda, velka skoda - asi by som mal viac ako iba 4 body a by sme skoncili mozno lepsie... :( :( :(
jaaaaj, niekedy by som si zasluzil pat a dvadsat nalozit na zadok... :)
sorcerer píše:Sorry Joe, akurat som si isiel pozriet, ze ako som vcera natipoval a gulicka nikde a tipy tiez... nechapem, odprisahal by som, ze som tipoval, ale zrejme som si to iba vsugeroval... ale tak je to skoda, velka skoda - asi by som mal viac ako iba 4 body a by sme skoncili mozno lepsie... :( :( :(
aby sme skoncili lepsie, potreboval by si viac ako 7 bodov :) ale nevadi, zapas s FB sme vyhrali, dnes nas caka odveta, tak nezabudni natipovat :!:
Neboj, rovno som vcera dva dni natipoval naraz... :)
dobre, lebo dnes nas caka tazka noc, potrebujeme zdolat Fire Birds aj v odvete a navyse mame na Blue Flyers manko 3 body, aj to by sa zislo stiahnut :thumbsup:
Ani jsem nesel na pivo, :evil: protoze by me ani nechutnalo,doufam ,ze zitra to bude lepsi, :wink: vratime se na puvodni pozici? :box:
PURDA píše:Ani jsem nesel na pivo, :evil: protoze by me ani nechutnalo,doufam ,ze zitra to bude lepsi, :wink: vratime se na puvodni pozici? :box:
hadam hej, vratit sa na lidersku poziciu by bolo super :cool:
Ja myslim, ze netreba mat velke oci... uplne staci, ak budeme prvi... :D :D :D
dnesny zapas pre nas skoncil prehrou o dva body, takze relativne spokojnost, na prve miesto vychodu to dnes este nebolo, no stiahli sme stratu na jeden bodik, superrrr

no ked som videl vysledky, myslel som, ze to take slavne nebude, najma u mna, co som vobec netusil, ze som dal tie dve remizy, ktore boli :biglol: :biglol: :biglol:
No, vediet, ze mas spravne remizy, tak by som ich odkukal a mali by sme este viac bodov... :D :D :D
tak v druhom zapase sme vas porazili aj ked len vo dvojici. skoda prveho matchu, keby canes nespravil chybu sa mi zda ze by sme vyhrali aj ten. ale keby bolo keby... mrzi ma ze nie som teraz moc na nete a tie zapasy upadli prachom ale hadam dalsi zapas bude v tomto smere lepsi.
dnesok sa z pohladu GM hodnoti tazko, vysledky boli uplne na pycu, ale aj tak sme dosiahli nadpriemerny vysledok :thumbsup: no ale aj tak sme stratili dalsie 4 body na BF :thumbsdown:
Sme uz v druhej polovici kola, ostava nam 12 dni, takze musime bojovat :!: :oslava:
no kedze kele je dlhodobo nezvestny a aj moja trpezlivost uz vyprsala, dnesnym dnom prestava byt clenom timu a kedze ziadny s oslovenych tiperov, ktori by mohli pomoct nam k uspechu v 4. kole KTL, neprejavil zaujem, toto kolo dotipujeme v trojici. Dufam, ze tento mozno tak trochu riskantny krok sa podari, kedze doteraz nam to ide mozno az nad ocakavanie dobre. No z vyhliadkou nasledujuceho kola sa vedenie timu snazi ziskat posilu :thumbsup:
chlapi prosim vas to logo...dajte si barsjaku flasu :D
To je podvod! Niekto mi dnes ukradol body! :D :D :D

Zazalujem vsetkych hracov... :D :D :D
arek píše:chlapi prosim vas to logo...dajte si barsjaku flasu :D
pracuje sa na tom, zadal som zakazku
No, stale tomu cosi chyba... same priemerne vykony... :(
vubec jsem se nenasel 2x :shock:
uz je to na poriadku, ale sme uz treti :( no z tej lepsej stranky, stracame len 3 body na lidrov :thumbsup:
NO TAK, BOJUJEME
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO