Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

takze bodovali sm chvalabohu naplno ale poprosim vas pri takomto pocte zapasov treba rozvrhnut tipy. nemozeme davat vsetci to iste co keby bola remiza? by bola hned strata viem ze sa neda pokryt kazdy tip ale pri jednom dvoch zapasoch treba davat aj remizy aspon dvaja. tim je dolezitejsi ako individualne hodnotenie takze ked idete tipovat vsimajte si aj tipy kolegov z timu
vas GM

ja ti neviem, nech kazdy tipuje, ako tipuje, takato zhoda sa asi nebude stavat tak casto ale v COLORADE je Svatos a vsetci mu verili :P

Joe S. píše:ja ti neviem, nech kazdy tipuje, ako tipuje, takato zhoda sa asi nebude stavat tak casto ale v COLORADE je Svatos a vsetci mu verili :P
ja vam nediktujem ale treba sa nad tym zamysliet. inak sme slaby tim ak nedokazeme zahrat viac variant :!:

janik píše:si nejaky ochotny a co tak na to robit ty? :lol: :lol: ja na to nemam tolko casu a ked mam volno nejake tak ho zase nechcem zabit len tu okolo hf a myslim ze predtym som to uz dost robil a ako GM mam ine povinnosti :P
tss....nebudem snad robit kazdemu timu :shock: :roll: ...ja som len navrhol, ze kto sa u vas nato podujme, tomu to mozem poslat, nehovoril som aby si to bol ty....a apropo....zabera to denne max 5 minut tvojho zivota :P 8)

norvic píše:
janik píše:si nejaky ochotny a co tak na to robit ty? :lol: :lol: ja na to nemam tolko casu a ked mam volno nejake tak ho zase nechcem zabit len tu okolo hf a myslim ze predtym som to uz dost robil a ako GM mam ine povinnosti :P
tss....nebudem snad robit kazdemu timu :shock: :roll: ...ja som len navrhol, ze kto sa u vas nato podujme, tomu to mozem poslat, nehovoril som aby si to bol ty....a apropo....zabera to denne max 5 minut tvojho zivota :P 8)
cas su peniaze a to si teraz nemozem dovolit :lol: :lol:

pekny vykon mato len tak dalej ale aj ja by som zase mohol zabodovat lepsie :?

tak vyzyvam druhy krat nasich clenov aby zacali tipovat aj na

http://www.hokejforum.com/~design/new_ktl/index.php

:evil: :evil: :evil:

odkedy? :P

Joe S. píše:odkedy? :P
hned teraz

a ked natipujem tam, tak uz nemusim tam kde sa teraz?

musim vyjadrit svoju nespokojnost s dnesnym vysledkom kedze ste opat traja tiperi dali taky isty tip. keby ste posluchli moju radu dnes sme mohli byt na lepsej priecke s rovnakym poctom bodov ako supery namiesto toho sme na jeden tim stratili 2b a na dalsie sme nic nezisklai takze sa zamislite lebo budem vyvodzovat dosledky :!:

mna nekarhaj, ja som netipoval ako posledny, myslim

musim povedat ze nie som spokojny s nasim umiestnenim doterajsim a vobec nie som spokojny s komunikaciou v time. takze ak sa to nezmeni po sezone asi nastanu v zlozeni zmeny :!:

ako to myslis s tou komunikaciou? ja komunikujem, ako mozem, viac sa fakt neda mi spravit a z najma mojho umiestnenia som nespokojny, ak sa dokonca mesiaca moje vysledky nezmenia, dobrovolne poziadam o uvolnenie z timu, lebo uz som sa prepadol skoro az na dno :(

dnes slusny vykon :D teda nemyslim tym seba lebo ja sa :oops: :oops: za to ale vy ste podrzali tym opat a sme 0.5b od 3. miesta tak sa aj ja musim lepsie posnazit a aspon stupne vytazov musia byt nase. momentalne mi nejde net tak robim co sa da ale nezarucujem ze sa nestane ze nezabudnem zatipovat :?

janik asi vsadil vsetko na jednu kartu pri dnesnych zapasoch :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Joe S. píše:janik asi vsadil vsetko na jednu kartu pri dnesnych zapasoch :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no som nebol doma na nete lebo mi nesiel a tak nebol cas vymyslat na tolko zapasov nieco tak som to tam nahadzal. :P

Ten odkaz nefunguje.

otazka, preco cheataĹ™ nema banner timu, pokial je jeho sucastou? Ved nas reprezentuje a on takto :roll:

Protoze nema na forum cas a jen sem chodi narychlo tipovat, ale psssssssst 8)

dnes dako sa darilo (niektorym :( ) ale hlavne, ze strata na timy pred nami sa scvrkla :cool:

Ale zas by mohla narust :D :D :D :wink:

zalez, skoncite pod nami :wink:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES