Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Hannu píše:panečku tak to bola esnota... mali sme riadne draveho supera a vysledok 31:30 pre nas... no kokso riadna drama heh... naklonilo sa šťastie k nam.... rozhodla spravne tuipnuta remiza našej tiperky .. skvely začiatok ludzia
Hannu,rozhodlo hlavně to že coloradcan nestih natipovat ty první zápasy :-( ,ale to už je ted jedno...gratuluji k tak těsné výhře :wink: :thumbsup: ,dal bych si pivo. :D
dík.. fakt to bolo ako brutal najtesnejšie čo som ešte zažil v dueloch... už len preto že bolo tak vela zapasov a vysoky počet nahranych bodov na oboch stranach... dneska nas čakaju korytnačky.. dnes su na programe len štyri zapasy preto bude rozhodovať každy jeden spravny tip :good:
hmmm veru ta sa to dobre pobrabralo... takmer každemu z nas sa podarilo len jeden zapas spravne tipnuť akurat na martina kery dokazal o jeden viac dobre tipnuť... uttok sapotvrdilo to že každy dobry tip je doležity ked sa jedna duely prehrali sme rozdielom troch tipov až...škodička...
tak mame teraz za sebou 1 vyhru aj jednu prehru... chcelo by to nejaku viťaznu šnuru :)
aj jaj škoda dnešneho dna... bol to jeden z mala mojich vydarenych dni no a o 4 body sme tuším zaostali za Hornets. Rinne nemala natipovane treba ju pokarhať :evil:
no dufam že od dnešneho dna sa nam podari naťahovať šnuru viťazstiev nakolko mame si čo vynahradzať po troch prehrach za sebou...
teraz proti rivalovi Drexel Dragons sme ziskali doležite viťazstvo kerym sa nam podarilo posunuť sa pred nich a dufam že to už pojde len a len lepšie vzhladom na to že uvod sa nam dokazil.. dnes to bude proti borcom a zasek bude rozhodovať každy jeden tip nakolko je malo zaapsov a malo ich bude aj zajtra...
no a z DD joe nakoniec sa ti podarilo natipovať najschopnejšie z tímu... spravne si sa nasral proti svojmu byvalemu tímu :D
nech je to aspon menšou utechou pre teba
panečku no dneska sme dominovali a konečne sa šťastie obratilo aj na našu stranu.. traja tiperi u borcov ostali bodovo na prazdno to rozhodlo by som povedal.. no zijde sa každa vyhra a som rad že proti borcom kerym sme prerušili 5 zapasovu šnuru viťazstiev
a ako sme si pekne napravili ten spackany začiatok tak sme si to znova pokazili tri zapasy po sebe už mame prehrate aj z dovodu že Rinne netipovala v dvoch z nich zato v tomto tretom ona nahrala najviac bodov pokial nemylim... sa mi ospraveldnila že maju toho vela v škole že nemohla byť k dispozicii velmi ... ale tak škoda tych dvoch dni nema to až tak zle teraz rozohrate...
ach jaj a už sme sa ocitli na poslednom mieste v konferencii teda riadne nam nejde aj ked tipujeme už všetci štyria, budme zrejme hrať o posledne miesto totok kolo alebo mať extra dobre vysledky :-(
nedaří se ted vubec :-(
Hannu mne to pripadá ako keby si v týme sám :D všetko len od teba príspevky :lol2: a ešte ste pod namy to je fakt smutné :verysad: držím palce že sa vám začne dariť :scare:
no jo možno to tu tak vyzera ale komunikujem s členmi fora až na jedneho a to martina 83 na kereho ja iny kontakt ako tuna cez pm nemam a vlastne on poctivo pravidelne tipuje a aj kvalitne nemam mu čo vytknuť fakt ...
no a pravda totok kolo je zakliate nam... minule duely sme boli na tom velmi dobre teraz sme na tom velmi zle ... čo už niekto musi byť aj na chvoste... tentoraz sme to my..
a aj tak velmi nevešam hlavu predsa len z nas 4och traja su novačikovia a ja som tiež akogm prvu sezonu :wink:
aj to tipovanie nie som v tom vobec majster ked sa dostanem do bodovania jednotlivcov už to je pre mna vyhra ...ako možno ako taky prehlad o hokeji mam ale tipovanie to teda nie ako pozeram
ale stale ste na play off pozicii, co je super, len to tam treba dokopat :-)
Zdravim, no ted to teda nejde co hoši, ale věřím, že se to zvrátí a zase bude lip, dnes je desetizápasový den tak sand se to zvedne. Já bych rad psal příspěvky, ale fakt toho času je fakt malo. Chodim do práce, často jsem tam celý den, pak něco polítat po nákupech, další normální zařizování, přítelkyně a tak...Pak jestě sledovat NHL jako takouvou, taky pes, odpočinek a toho času moc není, kolikrát jsem rad, že stihnu odtipovat, což myslím, že se mi vždy podařilo....tak zatim se mějte
ALe pozor to že nepišu příspěvky neznamená, že ligu a nas nesleduju, to naopak, když to hraju, tak to sleduju a chci pomoct tymu k nejakemu uspechu
Moc se omlouvám že jsem dneska netipoval ale od 5 večer mi vypadl net a zkoušel jsem do 10 a pořád nic takže ještě jednou se omlouvám
ok ved v pohode chlapci a dievča... ved aj tak už totok kolo je stratene tak skušajte čo sa da a na najbližšie finalne kolo nech to klape...

martin 83 - nikto ti nič nezazlieva ved:-D ja to vidim na tvojich tipoch že maš prehlad a z nas 4och tu maš najmenšie absencie tvoju robotu v time označiť možno za najlepšiu tak sa nemusiš tuna ospravedlnovať :)
27 - akceptujem:-) aj ked škoda nakolko ty si schopny zatipovať skvele častejšie jak ja ... mne to tu absolutne nejde... už to prechazda k zufalemu činu že som dal všetky zapasy na remizu takže ... fakt to je už toto kolo zabalene... fakt sustrediť sa už len na nove ... vela šťastia kolegovia :clap:
od zitřka dělám až do nedelního rána, takže to dnes musim až do soboty natipovat, tak snad budem mit lidi zase stěstí . Lets go bibbers
Dnesnym dnom ste sa stali vlastnikmi smutneho rekordu v pocte prehratych zapasov za sebou.. Doterajsi rekord 7 prehier,ktory drzalo viacero timov ste "prekonali" o jednu prehru ( 8 prehier) , cim ste sa dostali na "celo".. :bitka3:
pritom sranda že prave pred touto šnurou sme boli na druhom mieste v tabulke hot streak... no ... je to nanič fakt
maro píše:Dnesnym dnom ste sa stali vlastnikmi smutneho rekordu v pocte prehratych zapasov za sebou.. Doterajsi rekord 7 prehier,ktory drzalo viacero timov ste "prekonali" o jednu prehru ( 8 prehier) , cim ste sa dostali na "celo".. :bitka3:
naskok na cele narasta..= 9 prehra..

gaby treba daco robit. :)
to teda hej... lenže koho sa zbaviť ked od všetkych viem že vedia dobre zatipovať... len všetci mame teraz krizu dosť velku a ja verim že sa to zmeni v poslednom šiestom kole ... sme schopní byť na tomm lepšie... ak to nepojde v 6 kole a nahodou nepostupime do play off tak potom sa tím dočka pred nadchadzajucou sezonou istotne nejakej obmeny... ak by sa nam však podarilo isť do play off a ziskať schopny draft tak podla vykonnosti by som tiež posudil aka by bola buducnosť...
tak tak, treba zabojovat o PO, toto kolo si uz ani nevsimajte vysledky, uz ho len z povinnosti dohrat treba a potom v novom kole od prveho dna ist za 2. miestom v celkovej tabulke :frajer2:
Tak jsem se dočetl o historickém zapisu... Bohužel jsem i já na něm měl podíl, lidi zkusme se ještě vzchopit a co nejrychleji to utnout a neprotahovta historickou černou šnůru
sa musim ospravedlniť za včerajši vypadok lebo som bol cely den na zapase a nejak sa na to zabudlo predvčerom... veru aspon tu vyhru by sme mohli už konečne uhrať a zneškodniť tu seriu prehier... hrozne to tam vyzera... hanba... :nasraty:
takže s obmenou sa začina skoro a to tak že naš tím opušťa Rinne s ktorou rozviazavam zmluvu a bude volnym hračom... nahrada sa prave začina zhanať
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS