Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

debil píše:
PURDA píše:chlapci,bol :x som tak smedny ze som sa opil, :evil: vela sa ospravedlujem,pokusim sa to dohonit :bitka3:
chlast je asi najcastejsi dovod nenatipovania :D .
ja ked pijem, natipujem vzdy :D lebo to tipnem radsej skor, lebo akcie n aintraku koncia, ked koncia aj prve zapasy
Juhuu, predbehli sme drakov, aj ked asi len o bod, dotiahli Devils, no prve dva timy nam stale utekaju, dnes to bolo dobre, mohlo byt aj lepsie, keby kele natipoval :( a este nas predbehli aj BF :x

ale 27 bodov je krasny vysledok :thumbsup:
Derryl píše:Uz ma svoje najlepsie roky za sebou, ale kto vie mozno sa ani nenazdame a jeho syn Andorvic Kelemarek jr. :bitka3: pojde v jeho šlapajach :D
Ale na to by sa mali vyjadrit kompetentny, je tak arek :D
no hej ten chlapec nam uz pomaly vyrasta, nieco z neho bude.
Jeho atualne parametre su ako stvorene na to aby isiel v slapajach svojho otca.
Vyska 210 cm
Vaha 110 kg
proste kopa svalov, hovado :D
no chlapi, zabrat treba, timovo este ako tak, aj ked 4.-5. miesto nic moc, najma ked DD su za nami len o dva bodiky, no ked pozrem na individualnu tabulku, tak nemozu byt traja tiperi timu poskladani za sebou v siedmej desiatke poradia :? je sice pravda, ze mne sa na moje pomery dari, lenze otazka znie DOKEDY :?: No k ziadnym sankciam pristupovat momentalne nebudem, pretoze verim vo vase schopnosti :arrow: len ich musite predviest :)
dik Joe za hlas v anketach. :thumbsup:
janik píše:dik Joe za hlas v anketach. :thumbsup:
neni zac :D
Zdravicko... :oops:

Kto mi poradi, ze ako si podpis zmenim? :-) Obrazky som tu videl, ale neviem, ze co s nimi... :-)
zeby takto?

Kód: Vybrat vše

[img]http://hokejforum.com/download/file.php?id=33&sid=dd329121cbfa96eaf1d97814363d3f2f[/img]

Dik... :) ale tu splet pismen a cisel :shock: by som asi ani nahodou nevymyslel... :D :D


BTW, uz by sa aj spat ist patrilo... :)
ludia, co sa to deje??? kracame od desiatich k piatim, uz sme predposledni :thumbsdown: Musime sa dotiahnut aspon na body, prinajhorsom na jeden za 5. miesto
chalani, sice sa nedari, ale timova komunikacia by nemusela byt taka biedna, ako je, co vy na to?? nech to tu aspon trochu zije


PS: nezabudnite natipovat v anketach k druhemu kolu
Joe S. píše:ludia, co sa to deje??? kracame od desiatich k piatim, uz sme predposledni :thumbsdown: Musime sa dotiahnut aspon na body, prinajhorsom na jeden za 5. miesto

Klidek, dnes uz som dal aj X-ku, tak sa niet coho bat... :frajer2:
ale to ju musis aj trafit :)
Joe S. píše:ale to ju musis aj trafit :)

Jaaaaj... a to az teraz mi vravis? :D :D :D
ja som ti to uz vecer pisal :D
Ale ja az dnes cital... :-D no nic, dnes to skusime bez X-ky zasa... :-D
a to bola chyba, netrafil si ani nic,purda tiez podobne :( :roll:
treba toto kolo uz dokoncit dako a cim skor nan zabudnut :thumbsdown:
No a nie je aj to umenie? :-D Teda, nie ze by som bol na to pysny, ale tak treba si aj smolu sem-tam vycerpat... :)
Bibbers bojovat, aspon BF musime predbehnut :!:
chlapci,od zitra jsem v nemocnici na operaci s nohou,takze jsem natipoval dopredu.Drzim palce ,snad se polepsime :cry:
PURDA píše:chlapci,od zitra jsem v nemocnici na operaci s nohou,takze jsem natipoval dopredu.Drzim palce ,snad se polepsime :cry:
Hlavne tebe nech to dobre dopadne!
pripajam sa k sorcovmu prianiu
drz sa PURDA. :thumbsup:
Akurat som prisiel domov, tak som zvedavy, ci sa mi tipy stihli uznat alebo uz nie.. :angel:
Joe, dnes skvely vykon! :)
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS