Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

tak ak mam zhodnotiť dnešný výkon tak Purda nas kvalitne podržal v branke a patrí medzi najlepších brankarov ligy spolu so mnou... no a ostatok.. ja som svojím výkonom nespokojný... jedna remiza je malo... no nie som sam ako vidím...slabší den sme mali šetci... a draci su už len dva body za nami...
ixo píše:No tak, ako tu čítam tak niekomu tu chutí alkohol veľmi však Joe. :roll: Na môjho kamoša asi aj tak asi nemáš ten je už totálny alkoholik. Tomu sa dá povedať, že ten má furt nejaký alkohol v sebe. Dnes si čo zas popil? Ozaj nepreháňaj to z tým alkohol zas veľmi. :wink: Ten môj kamoš sa dá povedať, že je na ňom už závislí, takže žiadna sláva. Čo zarobí to všetko prepije.
my mame len taky tyzden na intraku, teraz sa uz bude ucit :D

dnes som co vypil, zatial len dve velke MAESTRA, co je snad odpoved aj na cepiho otazku :frajer2: :oslava:
dnesna noc v nasom podani:
kajo - 4
ja - 3
hannu - 4
purda - 2

:cry: to je 8 bodov :cry:

superi:
vrabce - 13
letci 13
draci 15

tabulka:
draci 213
BB 208
vrabce 206
letci 204

Kurna, pome Bibbers, vsak snad nedoyebeme na zaver tak genialne rozbehnute kolo a do konca su len 4 dni, tak kazdy plne sustredenie a vela stastia pri tipoch :!: :!: :!:
Joe.S napísal som ti na icq neviem či si ale dostal spravy ono totiž v poslednom čase mi ide jedna vec pomaly net a neodosiela mi ani spravy na icq poriadne tak teraz neviem lebo si mi neodpísal...
kluci,26.10 jdu na operaci :thumbsdown: -utrhl jsem si meniskus, :x takze s vami nebudu komunikovat asi tak 4-5 dni,tak at se vam potom dari :good:
Potom nezabudni natipovat dopredu,purda.
A hlavne,nech ti ta operacia vyjde :good:
Taky ti Purdo přeji brzké uzdravení!! :wink:
PURDA píše:utrhl jsem si meniskus, :x
ak ide "len" o meniskus, to je lazko plazko :frajer2: hadam ked sa sem vratis, budu uz pijacikovia pod bodovanou ciarou :razzi: :D
Hannu píše:Joe.S napísal som ti na icq neviem či si ale dostal spravy ono totiž v poslednom čase mi ide jedna vec pomaly net a neodosiela mi ani spravy na icq poriadne tak teraz neviem lebo si mi neodpísal...
prisla mi sprava a aj som odpovedal na nu, tak mozno pride ti, ked zapnes icq alebo sa stratila po ceste
PURDA píše:kluci,26.10 jdu na operaci :thumbsdown: -utrhl jsem si meniskus, :x takze s vami nebudu komunikovat asi tak 4-5 dni,tak at se vam potom dari :good:
tak nech operacia vyjde :) tim BB bude duchom s tebou na operacnom stole
PS: dufam, ze tvoja strategia tipov bude uspesn :yahoo:
cepi píše: hadam ked sa sem vratis, budu uz pijacikovia pod bodovanou ciarou :razzi: :D
tak na toto snad mozem pouzit len toto: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker:
cepi píše:hadam ked sa sem vratis, budu uz pijacikovia pod bodovanou ciarou :razzi: :D
to myslis este pod vami? :hufi:
viem,viem,zazraky sa obcas deju,ale.. :smile03:
po kratkej pauze tu mame opt nocne zhrnutie:
Hannu - 8
ja - 4
PURDA - 4
kajo - 4

superi:
vrabce - 12
letci 14
draci 4
dnesna meganoc:
ja 7 :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
kajo 20
hannu 15
PURDA 8
:arrow: 35 bodov, som zvedavy na superov

vrabce 30
letci 32
draci 34

Co to spravilo s tabulkou:
1. Best Bibbers 270
.. vrabce 270
3. draci 266
.. letci 266

Toto bude neskutocny zaver kola v pondelok :box: :fucker:
Tak,ak si dobre ratal,bude to este dost zaujimave :frajer2:
skoda,ze my sme sa boju o prve miesto vzdali niekde v polke kola
kajo píše:Tak,ak si dobre ratal,bude to este dost zaujimave :frajer2:
jednu chybicku som tam mal, ale vdaka nej je to este zamotanejsie
FrOX píše:skoda,ze my sme sa boju o prve miesto vzdali niekde v polke kola
to je dobre, kovosrot B je pre nas moc neprijemny super a treba vyuzit, ked ste stratili dych :D :biglol:
3 HVIEZDY TYZDNA (19. 10. - 25. 10. 2008)

kajo - bol 4. najlepsim tiperom uplynuleho tyzdna so ziskom 47 bodov. Vsetky sa vsak ratali do timovych bodov The Best Bibbers, co bola 100%-na uspesnost a ziskal rovnu polovicu ich bodov, cize 50%. 6x sa jeho body ratali jeho timu a vyrazne tak pomohol drzat ho na poprednych prieckach tabuliek.



NECH ZIJE KAJO :oslava:
vysledky dnesnej noci :)

PURDA 9
kajo 6
ja 2 :D
Hannu 4
to znamena 15 bodikov, este pohlaD na superov:
vrabce 15
letci 13
draci 15

Zda sa ze aj posledny den iba ukazal, ako je vychod nesmierne vyrovnany, ked dva najlepsie timy ziskali rovnaky pocet bodov a ich velki konkurenti si pre zmenu podelili 3 miesto, ked zaostali len o dva bodiky
a aby som nezabudol, MAJSTRI MAJSTRI MAJSTRI :clap: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava:
Gratuluji kluci k výhře,byli jste dobří. :good:
Ale teď už jsme na řadě my. :frajer2:
gratulacia pivkari :wink:
jo tak prve kolo za nami a bolo vydarene dufam že ostatne budu aspon takto kvalitne:-) až traja tiperi z tímu obdržali body v tabulke jednotlivcov čo je podla mna tiež dobra štatistika... dalšia vec kajo... fantastický výkon.. ťahun tímu :good: a ešte ma teší to o čom som ja už rozpraval... že sa uspešne dokažeme doplnať.... ked sa niekomu nevydarí kolo ten druhý zariadi pravý opak... napríklad dnes PURDA riadne zahviezdil... najma jeho zasluhou sme sa udržali na prvej pozicii... no naš uspech je v každom jednom z nas... skvele chlapci... !!!!BB rules here again!!!! :cool: :cool: :cool:
Tak pozeram rozrebovanie tohto kola a na uvod sme dostali prijatelneho supera, tak snad potvrdime rolu favorita a mafianov rozyebeme :D :bavme:

Tu mame kompletny program timu v druhom kole:
29.10. Familia Corleone (vonku)
30.10. volny zreb (tipujeme len do individualky)
31.10. KTL free (tipuje sa len do individualky)
1.11. velke derby, ked na nasom stadione privitame najvacsieho rivala v sutazi a to dráčikov z Drexel Dragons
2.11. vylet do kosicov, hrame proti Chorche´s
3.11. domaci zapas so bzuciakmi
4.11. sa predstavime u letcov z BF
5.11. home match s hrdzavou ocelou
6.11. vonku mame suboj s ich "rezervou"
7.11. dalsia lahodka pre nasich fans :fan: nastupime proti :fucker: osklbanym vrabcom :razzi:
8.11. dalsi domaci, tentokrat proti pavukom, ktorym proti nam nepomoze ani spiderman
9.11. sa predstavime pred zrakmi fanusikov, ak im este niektori ostali, prveho vitaza KTL
10.11. pridu k nam čičinki :oslava: :box:
11.11. na martina ideme zbijat C-tim kosicanov :cinka:
12.11. po kratkom vylete na vychod republiky sa zas predstavime doma, ked pride k nam dalsi favorit sutaze a to býci z embčiek
13.11. pozrieme sa do mesta anjelov :wawe:
14.11. zapas nad zapasy, k nemu staci dodat, ze pridu FIRE BIRDS, to snad nepotrebuje ziadny komentar :oslava:
15.11. nas privitaju korytnacky a my im za to nakladieme po tych ich pancieroch :bitka3:
16.11. pridu X-MENI :lol2:
17.11. domaca odveta s mafianmi
18.11. volny zreb (tipuje sa len individualne)
19.11. opat bude cele mesto na nohach, teraz budeme my "hostia" drakov
20.11. Odveta na domacom lade s Chorche´s
21.11. mali by sme sa zrejme predstavit u KH, ak dovtedy nespustia ľad :D
22.11. hrame doma s letcami
23.11. KTL FREE (tipuje sa len individualne)
24.11. von so steelermi
25.11. doma s b-timom
26.11. vonku prideme amputovat vrabcom ich kridla :cinka:
27.11. Pije sa na počesť GM tímu :oslava: :oslava: :oslava: :D :D :D :D
no... bude to namahavý a ťažký mesiac s happy endom ako kukam :cool:
gratulujem k prvenstvu v konferencii.
vidim gabco ze si dobre zapadol..len tak dalej :good: :good: :good:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS