Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

dnesny match s kovosrotom:
kajo - 5
ja - ZERO
Hannu - 3
PURDA - 3

kovosrot:
aris - 4
TA - 2
Cathy - 2
ivan23 - 4

Co mi vychadza, ze sme prehrali po predlzeni :x :x :x :x
Zle si ratal kamarat,nastastie.. :razzi:
Tento tyzden som tahal len 2dni,vcera som uz nemal sil :oslava:

Ohladom tipovania:ked som odchadzal pondelok rano do skoly,uvedomil som si,ze nemam natipovane,tak som ich narychlo zbuchal za 2min.Tak potom aj vyzerali :bitka3:
chvalabohu za moju matiku :D
no ale si tipoval, to je hlavne
a len dva dni? ja som tahal len v utorok a tak to aj dopadlo, som sa pekne pozrel do umyvadla :D
Ja pondelok,utorok.Aj v stredu sa volaco crtalo,ale to som uz musel odmietnut :yes:
Dnes by sme mohli natiahnut nasu "seriu" na 3,co povies(te) ? :smile03:
snad sa podari, becko kovosrotu mame co vracat za minule play-off tak pome, znicme ich :yahoo: :box:
jo tretia vyhra v rade
:yahoo: :yahoo:

ideme Bibbers

Dneska mame deathmatch s vrabcami, dufam, ze sa na nich vsetci tesime a tiez na speciality nasho kuchara, ktory pripravi isto nieco zaujimave :frajer2:
Mozno daky report pripravi aj JOžko Stálezjebaný, ak ovsem stihne vytriezviet :oslava:
a vela zdaru pri tipovani, a kazdy si najprv premyslite, co dat, lebo predsa len, su len 4 zapasy a bude rozhodovat kazdy tip
No dnes musi zapracovat trosku timova taktika.A seria vyhier bude snad pokracovat :good:
:butt: :razzi:
dnesny zapas mozem hodnotit len ako prepadak :( :x :x :x

prehrat s vrabcami a tk hanebne, ze dvaja mame dva body a dvaja nulu :thumbsdown:

dnes musime zabrat, prvykrat sa predstavime proti superovi z druhej konferencie, proti pavukom, tak pome do nich :!: :clap:
coze to jsme? :o HVEZDY :lol2: nebo UMELCI :verysad:
last match against spiders:
kajo 10
ja 6
purda 8
hannu 12

spiders:
lukas33 12
coloradcan 12
jozi 8
mike 14

kua, dalsia prehra, vsak uz robme daco :bitka3:

dnes na lade evil insiders musime vyhrat a to bezpodmienecne :!: tak pome Bibbers :oslava:
takze zapase s EI:
eman 2
alex 2
schwolco 2
:arrow: 4 body

a my?
ja 2
hannu 0
purda 0 :arrow: obaja navlas rovnake tipy :roll:
kajo 2 :arrow: neskutocne, takto prehrat v predlzeni
Po poslednych neuspechoch nas caka dnes velky takticky zapas s cicinkami, ktore su v uplne opacnej situacii vo svojej konferencii ako my v nasej. Dnes sa snazte tipovat takticky s tym, ze pozrite, ako natipovali ostatni clenovia timu, aby to nedopadlo ako dnes v noci :verysad: :cry:

A kedze pridu aj vsetci medikovi bratranci, bude mat co robit aj policia, kedze ich Zhúligens su znami v celej KTL :box:
Porazili sme cicinki :yahoo:

dnes treba zdolat aj kovosrot C - len opatrne, uz to neni ten fackovaci panak z uvodu
to neni snad pravda, dalsia prehra v predlzeni :x :x :x :x
a este aj hannu nenatipoval, to co ma byt :?: Ako GM pozadujem vysvetlenie :wink:
dnes musime bezpodmienecne vyhrat, kedze hrame proti

Přílohy

Joe S. píše:dnes musime bezpodmienecne vyhrat, kedze hrame proti
na takom jazdim takze hadaj komu budem drzat palce :D :D :D
kluci,delame to blbe :evil: ,takze dneska 1krok dozadu :wink: a 2kroky dopredu :yes:
prepačte ludia.. nenatipoval som ono nie je to moja vina rad by som bol ale nešiel mi včera net... ani poobede ešte iba teraz na večer mi zapol.. fakt sa hlboko ospravedlnujem... za mna sta prehrali.. je mi to luto :cry:
no poznam to, mne sa toto iste skoro stalo cez vikend, a co uz, prehrali sme, ziskali sme len bod, teraz treba vyhrat :!: :!: :!:
Jožko Stálezjebaný sa hlási s horúcou novinkou z centrály Best Bibbers:"po posledných výtržnostiach fanúšikov embéčiek vedenie BB rozhodlo o tom, že žiadnych fanúšikov hostí na svoj štadión nevpustí, o lístky na tento záujem je v meste veľký záujem a hrozili konflikty nielen BB vs. MB ale aj DD vs. MB" :box:
tak mame tu vysledok zapasu proti slabym beckam, teda mighty bulls:
MY
kajo - 4
ja - 9
PURDA - 4
Hannu - 6

MB
maros - 7
wolf - 6
extreme - 4
maro - 6


Ak som pocital dobre, tak sme urvali len jeden bod za remizu :?
ak si to zratal dobre tak ja to vidim na 15:13 pre vas :D
petrik píše:ak si to zratal dobre tak ja to vidim na 15:13 pre vas :D
jaj, ja umelec, no co, matika v tuto nocnu hodinu :oops:
Joe S. píše:no poznam to, mne sa toto iste skoro stalo cez vikend, a co uz, prehrali sme, ziskali sme len bod, teraz treba vyhrat :!: :!: :!:
čerta veru jak som rad že sa to podarilo apson som čiastočne napravil reputaciu... to mi odlahlo... aj ked stale mohlo byť lepšie konečne som sa už aj ja podielal na vyhre lebo s tou užtočnosťou to vyzeralo priam tragicky snad sa do partie nadupaných už aj ja pomaly zaradím a vytihneme to tam kde patríme... go BB
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES