Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

O-ou zapomněl sem na 28.a natioval sem včera na 1....Sorry... :(

Ja som sa vcera nadrbal jak syrota po dlhsej dobe.

2. noc za sebou som bodoval pre tim, co to :?: :o :o :o ze by som zacal finisovat? vela napovie dnesna noc

To bylo hrozný po nedývných úspěších pro tým už zasemyslim na odchod...,sakra mít z 9zápasů 2 body... :(

chlapci, to co :?: To ste az taki udiveni, ze sa vasmu GM zacalo darit, ze ste sami prestali dobre tipovat? :wink:
blizia sa zaverecne kola a vypadli sme uz z bodovanej stvorky, takze treba zabrat, 3. miesto v konferencii nie je uplne nerealne, takze :pivo2:

Jeden dolezity oznam: :!:

Ako GM timu som sa snazil vyriesit momentalnu situaciu a oddnes dochadza k jednej zmene v obsadeni timu, a kedze androj stale pise o odchode, tak dnes som sa rozhodol konat a od tohto okamihu sa stava androj volnym hracom pre ostatne timy, chcem mu podakovat za sluzby, ktore odviedol pre tim, ved dopomohol aj k celkovemu prvenstvu v mojom prvom KTL ako GM.


A do timu sa vracia jedna legenda Best Bibbers a to PURDA :cool: tak ho vsetci privitajme mohutnym :taptap:


purda welcome to Best bibbers dobry krok joe.s :taptap:

vitaj PURDA :cool:

diky,za pekne ovace :o a slibuji ze to trochu promichame to poradi je porad stejne,zatlacte vic na pilu :lol:

Joe S. píše:2. noc za sebou som bodoval pre tim, co to :?: :o :o :o ze by som zacal finisovat? vela napovie dnesna noc
A aj vela napovedala... :-) tusim zacnem davat aj tie X-ka, ale ma potom nebite, ked nenazbieram ani tolko bodov, co doteraz... :-)

Vitaj, PURDA... aj ked sa este nepozname, a verim, ze pomozes teamu a zaroven ma nepredbehnes v statistikach... :D

sorcerer píše:
Joe S. píše:2. noc za sebou som bodoval pre tim, co to :?: :o :o :o ze by som zacal finisovat? vela napovie dnesna noc
A aj vela napovedala... :-) tusim zacnem davat aj tie X-ka, ale ma potom nebite, ked nenazbieram ani tolko bodov, co doteraz... :-)
napovedala, trietiu noc za sebou som bodoval pre tim, a ostatni ste boli daleko za mnou :?

a uz som timova dvojka, treba zabrat, aj ty sorcerer :wink: :P

sorcerer píše:Vitaj, PURDA... aj ked sa este nepozname, a verim, ze pomozes teamu a zaroven ma nepredbehnes v statistikach... :D
to je optimizmus :D

medik911 píše:
sorcerer píše:Vitaj, PURDA... aj ked sa este nepozname, a verim, ze pomozes teamu a zaroven ma nepredbehnes v statistikach... :D
to je optimizmus :D
nespamuj nam tu zbytocne :wink:

sorcer teraz sa ukaz ked mas v time konkurenciu nie len v podobe Joe-a ale aj legeny PURDU a zrejme aj emana od dalsieho kola :D

Vitaj PURDA !!!

Purda nieje len legenda BB ale aj celkovej KTL, stal pri jej zaciatkoch a po zraneni sa dopat vratil :cool:

Pamatam si, ze raz sme ta dokonca s emanom chceli aj do EI ale vtedy si to odmietol, tak nech sa ti dari, beranku otres se :D

OpenFire píše:Vitaj PURDA !!!

Purda nieje len legenda BB ale aj celkovej KTL, stal pri jej zaciatkoch a po zraneni sa dopat vratil :cool:

Pamatam si, ze raz sme ta dokonca s emanom chceli aj do EI ale vtedy si to odmietol, tak nech sa ti dari, beranku otres se :D
odmietol lebo som ho vtedy o to ja poziadal 8) :P :lol: vsak beranku :D

To je pech už2.tým zekterýho mě vyhodili.Ani se moce nedivim.
Bylo to se mnou dost bledý,když už mě předhonil (bez urážky) i Joe. :D
Já sem s celkovým výsledkem pro tým spokojenej,teď to nešlo,ale nedávno sem bodoval skoro denně...Tak dík za to,že sem dostal dost dlouhou důvěru... :cool:

Dufam, ze mi sa moj tah s vymenim clenov timov vyplati, kedze androj ziskal pre tim najviac bodov zo vsetkych, ale to bolo najma v prvej casti tohto kola, potom sa vyparil postupne z celnych pozicii + navyse pri jeho mene 2 razy svietilo vo vysledkoch pismenko "N"

tu to je aj ciselne:

androj - 36 bodov
sorcerer - 35 bodov
debil - 34 bodov
Joe S. - 30 bodov ( z toho skoro vsetky v poslednom tyzdni)
viaceri naraz - 14 bodov

eman22 píše:Takze oficialne oznamujem ze na buducu sezonu mam podpisany kontrakt s Pivkarmi.
radsej pouzivaj termin Alkoholikmi, aby sa nenahneval aj generalny sponzor St. Nicolaus :D :wink:



a ked sme uz pri pive, tak tento tyzden prisla lakava ponuka na sponzoring od firmy Heineken, no po dlhom rozmyslani a najma ochutnavke ich produktu GM timu im pekne podakoval a ukazal im dvere. Fuj, to bol humus

ako tak pozeram, angazovanie PURDU bol velmi dobry marketingovy tah a opat taha tim trojica tiperov, bezo mna, vdaka comu sme opat poskocili na bodovanu priecku v tabulke :thumbsup:

Joe S. píše:
androj - 36 bodov
sorcerer - 35 bodov
debil - 34 bodov
Joe S. - 30 bodov ( z toho skoro vsetky v poslednom tyzdni)
viaceri naraz - 14 bodov[/color]
Tak to je ÄŹes :o dyk sem z vás nej...,no nic pĹ™eju vám jen to nej.,hele Joe ale tÄ›ch 30 bodĹŻ je fakt málo :D ,no nic snad si mÄ› Ĺ

[quote="androj"]aspoĹ

janik píše:sorcer teraz sa ukaz ked mas v time konkurenciu nie len v podobe Joe-a ale aj legeny PURDU a zrejme aj emana od dalsieho kola :D
Kuk, tak som tu... ci to nie takto sa ukazat si mal na mysli? :D
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS