Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

fuha, snad sa podari, skus niekoho napr z volnych hracov.. co tak leo napr.?
bola mu dana ponuka... sklamany som z neučasit martina nakolko dostal ban ... jeho tipy su pre tim obrovskym prinosom.. šťastie že už o nič nebojujeme v tomto kole... dokonca sa nam podarilo vyhrať tymi šťastlivcami boli Army men kery nedokazali pretiahnuť našu šnuru :D ok... no zabudnime na nu.. dneska nam konči kolo takže uzavrime to už nejak
Ahoj lidi, chtel bych se všem omluvit za to že jsem dostal ban a nemohl jsem dva dny zatipovat. Až poté co jsem ho dostal jsem si uvědomil, že nemohu tipovat a tak jsem svoji blbostí zavinil oslabení týmu, jsem si toho vědom, činu lituju. Naštěstí, pokud to takhle lze nazvat, to ještě bylo v tom zpropadeným patym kole pro nás a pro šesté jsem zpět. Uprřímě toho lituju z chatu, napsal jsem tam jen jmeno nejlepsiho hrace všech dob a to ještě ve chvíli kdy tam nikdo jiny nechatoval, ale budiž no--.. ted je pred nami to šesté kolo a já sevynasnažím pomoci jak jen budu moci k dobrým vysledkum pro naše barvy...S pozdravem Martin
ahojte spoluhráči.Ďakujem ti Hannu,že si mi dal šancu tipovať za tvôj tím. Ste sympatický tím a rád som jeho členom. :yes: Aj ked bude trochu zvláštny pocit tipovať možno aj v play off, proti môjmu bratovi a jeho kolegom. :wink:
Zdravím Štefane...at se ti daří :)
tak do toho play off sa najprv musime dostať a cesta vedie don jedine ak toto kolo budeme bodovať.. takže pojdem do toho ozlomkrky a dokoonca čo som velmi rad že v štvorici takže Stefan vítame ťa v organizacii TBB a verime že budeš u nas spokojny a pokial budeš už len pravidlene bez absencii tipovať budeme z teba spokojny lebo prioritou je to aby sme mali čo najmenej absencii lebo su to potom zbytočne stratene body a tu vyslovene v tejto suťaži každy bod niekedy rozhoduje...
takže vitma ťa a vela šťastia stefan :good:
dakujem za pekné privítanie v tíme Martin a Hannu. :yes:Od brata viem,že pivkári boli vždy dobrý tím a nikdy v play off nechýbali, tak dúfam,že tradíciu dodržíme aj tohto roku. :wink:
Jestli budeš pokračovat tak jak dneska tak neni problem :D
Zdravim, tak jsem se dozvěděl, že máme v týmu nového partáka a první den ukazal, že to bude výrazná posila. Tak vítej Stefan a hodně štěstí kolego! A pojdme všichni za stejným cílem! Rally for the play off 2010!!!
martin83 píše:Zdravim, tak jsem se dozvěděl, že máme v týmu nového partáka a první den ukazal, že to bude výrazná posila. Tak vítej Stefan a hodně štěstí kolego! A pojdme všichni za stejným cílem! Rally for the play off 2010!!!
dakujem aj tebe martin za privítanie :thumbsup: .Dnes sa mi nedarilo,som rád,že ste nás podržali aspon ty a náš GM Hannu. :thumbsup:
heh no tak to je rarita že mam najviac bodov z timu za den :D v tomto nevynikam velmi... nie som tu ten čo tu vyraba tie podstatne body velmo:D skor posobim dojmom štatistu ale tak som rad že sa mi trocha zadarilo... a hlavne že to prišlo na začiatok nakolko začiatky mame velmi zle... teraz treba zabrať a držať krok od začiatku nakolko toto kolo je pre nas dosť rozhodujuce... nakolko play off nemame teda vobec iste. držim vam palce kolegovia
kurna zasek posledny sice delene ale mali sme byť vyššie dokelu ako je možne že ziskam len dva body ked nie je žiadna remiza ako brutalne neviem predvidať situacie...
Hannu píše:kurna zasek posledny sice delene ale mali sme byť vyššie dokelu ako je možne že ziskam len dva body ked nie je žiadna remiza ako brutalne neviem predvidať situacie...
zatiaľ je to všetko velmi vyrovnané,netreba vešať hlavu, stačí 1-2 úspešné dni a bude to úplne inak. :box:
jo přesně taK . Dneska to nebylo nejhorší...snad budem mít v tomto kole víc štěstí než v tom minulém to bylo děsné
je to fakt celkom tesne aj ked nie sme na postupovej pozicii stale tam sa može poriadne zamiešať kartami... ono dneska sa hra tuším 7dme kolo takže to bude v polovici totok kolo
Máme tady fanoušky Devils takže gratulace k zisku Ilji Kovalčuka
JoJo díky :good:
jasne martin diky veru že nam aj pomohol ved dal dve asistencie v chvilach ked sme to fakt potrebovali...
čo sa tyka bodovania už sme na dosah bodov v plke tipovačky no ak to nenaberie na lepšich vykonoch ako nevyrovnanych tak sa bude bojovať do posledneho dna o body čiže aj o play off
fuuuuuuuuuu ty vole jak mi odlahlo čitam že postupujeme sme poslednym tímom nad čiarou... chlapci dakujem vam velmio pekne... potešili ste ma... očakavania naplnene a predviedli ste fakt velice dobru robotu ako aj obaja martinovia aj rinne nas držala hlavne v prvych kolach a samozrejme radsť mam aj so stefana s kerym počitam aj do buducnosti pre jeho poctivosť v kombinacii so solidnymi vysledkami... a vrhnime sa chlapc do PO ... želam vela šťastia v PO a makajte lebo je ešte čo vylepšovať hlavne posledne dve kola neboli naj... v Play off to bude bud alebo :good:
GO Bibbers :clap: :clap: :clap:
Tak nakonec to vyšlo jsem rád :)
uvidíme jak si povedem v PO
som rád,že sa nám podarilo postúpiť. :wawe: Dúfam,že som vás nesklamal,aké výkony som podával.Vám to išlo celkom dobre a tak sme do play off postúpili nakoniec. :clap: Už sa vie proti komu budeme bojovať v play off? :cinka:
nakolko so systemom nie osm velmi oboznameny tak velmi nevie sa ešte s kym pokial by to bolo však po starych pravidlach že prvy s poslednym a tak dalej tak by sme mali za supera prveho z konferencie a to by boli Drexel Dragons... a tým mame čo vracať z minuleho roka veru ked nas v prvom kole vyradili v serii 4:1 pokial dobre viem... proste viem že sme vyhrali len jeden den..
vitazi konferencii maju 1. kolo volno a postupuju priamo do druheho
vy budete hrat s druhym teamom v poradi, teda s nami ;)
:box:
tak dnes je draft konečne. :oslava: Som zvedavý akú posilu získa náš GM do nášho tímu,aby nám pomohla vyradiť Falconíkov:D
stefan82 píše:tak dnes je draft konečne. :oslava: Som zvedavý akú posilu získa náš GM do nášho tímu,aby nám pomohla vyradiť Falconíkov:D
a tak vrabce by ste mali porazit aj vo stvorici :biglol:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES