Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Se velmi omlouvám, ale neąel mi net, toho 26. 9. se netipoval.

A jeątě jedna věc, neąlo by tam ty zápasy, na které se tipuje, psát trochu dřív?

ale ja budem tipovat len za jednej podmienky, a to ze sa budu uverejnovat zapasy na cely vikend, cez tyzden som totiz bez netu a iba dnes som si v ke vsimol jednu net-kaviaren :?

Joe S. píše:ale ja budem tipovat len za jednej podmienky, a to ze sa budu uverejnovat zapasy na cely vikend, cez tyzden som totiz bez netu a iba dnes som si v ke vsimol jednu net-kaviaren :?
nechcel si napisat na cely tyzden nech sa uverejnuju? a pocuj na tom som rovnako kym ni nezapoja net ale ak ho zapoja tak v KE mozes chodit tipvoat ku mne :D

tak supiska podla mojich predstav a podla moznosti co prave mame. lebo vidim ze lahsie si niekto zalozi novy tim ako ziska nejakeho clena do uz fungujuceho timu :cry:

JoeS.
Matejko
cheatar
janik

nech to odsuhlasi este majitel, dohodneme sa na zmluve ale mala by byt na 1 sezonu plus opcia vyska platov zalezi od vedenia :lol:

chcel som to tak napisat, ale nevyslo :lol: :lol: :lol: :lol:

tazka cesta domov

Joe S. píše:chcel som to tak napisat, ale nevyslo :lol: :lol: :lol: :lol:

tazka cesta domov
no to verim z KE do RK :wink: ale tak ved pohoda.

pocuj ake mas skypemeno?

nemam skype, iba icq 8)

Joe S. píše:nemam skype, iba icq 8)
tak icq :lol:

janik píše:lebo vidim ze lahsie si niekto zalozi novy tim ako ziska nejakeho clena do uz fungujuceho timu :cry:
Muzu potvrdit :lol: :lol: :lol:
Muj team je ready vas porazit :wink:

Senátor Palpatine píše:
janik píše:lebo vidim ze lahsie si niekto zalozi novy tim ako ziska nejakeho clena do uz fungujuceho timu :cry:
Muzu potvrdit :lol: :lol: :lol:
Muj team je ready vas porazit :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: keby nahodou tak aspon mozme povedat ze ste z nasej tiperskej skoly vysli teda aspon ty :D :D

Vy mate prinejmensim cheatare, kterej pripravu celkem dobre zvladal...rek bych, ze i lip nez ja... :cool:

a nejdeme aj my oznamit verejnosti sponzorov? :D

chlapi, hodim sem tipy na prve dni NHL, potom to berte do uvahy pri vyhodnocovani, dik 8)

4.10.2006

Carolina-Buffalo 2
Toronto-Ottawa X2
Colorado-Dallas 1

5.10.2006

Atlanta-Tampa 1
Rangers-Washington 2
Ottawa-Toronto 1
Detroit-Vancouver 1
Pittsburgh-Philadelphia X
Nashville-Chicago 2
Minnesota-Colorado X
Edmonton-Calgary 2
Phoenix-Islanders 1
San Jose-Saint Louis 1

alkoholovy partneri ako sa patri :D :D :D :pivo2: :pivo2:

Matejko píše:Po tvrdych a narocnych rokovaniach nam pribudli dalsi dvaja partnery.

RIO BAR z Brna, kt. na moj smutok nema nikde na webe umiestneny svoje logo a pozor prekvapenie pre pivarov, ale niekedy aj oddych treba:
Obrázek
toto berem za to budem sutazit aj zadarmo ak ma nalejete kofolou :lol: :lol: :lol:

Majitel BB Matejko to trochu prehnal s tymi hlavnymi sponzormi:
Upozornujem,nech je to aj trochu na urovni a nie na urovni scifi ÄŤi sajns fiction!
Verejnosti sa oznamuju len hlavnĂ­ sponzori a nie aj mini sponzori!
Takisto je nutne aby aspon jedneho sponzora si dal do podpisu kaÄľdy jeho ÄŤlen!

takze mam dva body.

1. navrhujem PURDU vyhlasit cestnym clenom BB. myslim ze si to zasluzi.
(majitel Matejko vyjadri sa)

2. cheatar mas cas cez tyzden? nerobil by si timove statistiky ? ak nevies presne co myslim tak si pozri v nasej teme alebo v inych je tam kto v ktorom kole ziskal kolko bodov a tieto veci. dufam ze sa na to das aj ked to nieje lahka praca.

Vas Rio Bar bz som chcel vlastnit. ze 2mega zisky pri 75 percentnej zlave. :lol: . Kokso vy tam musite mat brutalne marze.

eman22 píše:Vas Rio Bar bz som chcel vlastnit. ze 2mega zisky pri 75 percentnej zlave. :lol: . Kokso vy tam musite mat brutalne marze.
he ale 75% zlava len mi a ostatny clenovia rio baru to hravo nahradia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
takze beriem k nam BigPeta ak bude suhlasit ja budem tipovat akurat individualne budem nehrajuci GM, lebo canesman ide k Ice Cats.
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS