Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

No, ty si mozes aspon s hrdostou povedat, ze si zabudol... ale co ja, ja som natipoval a bodov mam 0... :oops: :D :D :D
aspon mas bod do tabulky o naj umelca :good:

ale co je horsie, kazdy den niekto u nas netipne :thumbsdown:
Tak kazdy uz zrejme pise dlhokansky zoznam Jeziskovi, tak sa nieto co cudovat... :D
tonight:
ja - 14
PURDA - 9
hannu - 10
sorco - 10

no ziadna slava, treba makat uz :bitka3:
no dnes sa nam celkom podarilo v porovnani s ostatnymi a pomalicky stahujeme stratu na bodovane miesta

takze treba zabrat :box:
jo, uz len jeden bodik stracame na bodovane miesta, celkovo je tabulka vyrovnana, ale posledne dni nam ide :good:
bylo nacase :yes: ,tedka jenom vzhuru :good:
tak tak a chcelo by to celkovo pozdvihnut aj debatu tu :wink: :oslava:
dnes by to malo vyzerat takto:
ja - 6
purda - 2
hannu - 10
sorco - 8

a tom ci je to dost alebo malo mozme hovorit ked wild urobi globalne hodnotenie
taký priemer... aspon už držíme krok na to aby sme mohli zabodovať v tomto kole. inak nepísal som sem lebo doslova nebol čas všade séom posledný týžden lietal... posledne dva dni som mal aspon vydarene aspon mi vynahradili vstup do kola ktorý bol otrasný takže teraz je 0:0 a treba makať...
takze dnesok dopadol pre nas obstojne, dali sme pod seba cecko kovosrotu a stale je to len bod, no bacha, do konca kola je len tyzden, tak nepozerajme na timy okolo seba ale na slabe becka a cicinki :clap:
no dnes su zaujimave vysledky nhl, ako sa to prejavi na nasich vykonoch

sorco - 6
purda - 8
hannu - 6
ja - zachraneny phoenixom pred nulou :thumbsdown:
juhuuuuuuuuu, sme na bodoch, uz len to tam udrzat a ist v tabulke vyssie :yahoo: :yahoo:

ale co ja robim :eek2:
koukam ,ze se nemuzem utrhnout :verysad:
no ani ja to nechapem, stale to je okolo tej ciary, treba vyskocit hore uz :box:

a ozaj, dufam, ze dalsie kolo nemieni nikto odist, lebo s vami vsetkymi pocitam aj do buducna :wink:
jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :clap:
:prines_pivo: :prines_pivo: :pivo3: :pivo3:
jo sme stvrti, teraz to dnes udrzat a potom do noveho kola treba ist s najvyssimi cielmi :clap:
no, som to dnes teda udrzal :D :D
takze dnesnym dnom nam zacina nove kolo, toto predosle nam nevyslo, i ked konecne stvrte miesto neni najhorsie, z toho snad vyplyva, ake su ciele pre dalsie kolo :oslava:
dufam, ze sa este znulujete, ako ja vcera na intraku :cinka: :oslava: :frajer2:
hlavne, ze som cely den doma... :( a zmeskam zaciatok...
ja to same :verysad:
ved som videl, ze si ma o par sekund predbehol :)
no sa mate cim chvalit, a aj zajtra sa zacina skor, tak pozor na to
done... :) ved jasne, ja som aj tusil, ze cez vikend sa zacne skor, ale tak poznas to, to ides urobit este, hento, tamto a uz je zrazu neskoro... :)
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS