Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Joe S. píše::) si zakladajuci clen fanklubu Best Bibbers? :wink:
urcite nie, ved vies, ze ja som 100% verny Blue Angels :fan:
skoda, no neva :lol: :lol: :lol:
sice veduci nedopadaju dobre, vid predsedu fanklubu Evil Insiders :lol: :lol:
Do kelu, zda sa, ze PURDA nemal dostat darcekove balenie, zda sa, ze este stale :oslava: , nastastie nie sam, ale s clenmi Red Devils :lol: :lol: :lol:
mame za sebou este len dva dni, a zda sa, ze to bude tazke, Blue flyers zatial valaju :thumbsdown: ale co ma tesi a zaroven aj DESI, je prebudzanie šípkovej Ruženky a ked dojdu love na alkohol devilom, budu aj oni tazky super, preto je potrebny kazdy bodik a chcem upozornit na jednu vec, pre istotu si vsimajte zaciatky zapasov, aby sme v buducnosti na tom nestratili :!:
a na zaver, pozrite si individualnu tabulku, to tu uz dlho nebolo a asi ani nebude, ja som v TOP 10 na ôsmom mieste :clap: :frajer2: :box: :oslava:
arek píše:
Joe S. píše::) si zakladajuci clen fanklubu Best Bibbers? :wink:
urcite nie, ved vies, ze ja som 100% verny Blue Angels :fan:
pamatate sa na Andorvica Kelemarka? :lol: :lol: ...stary ujko o palici, ale nas najvacsi fanusik, ktory robil poriadky na tribune :D
norvic píše:
arek píše:
Joe S. píše::) si zakladajuci clen fanklubu Best Bibbers? :wink:
urcite nie, ved vies, ze ja som 100% verny Blue Angels :fan:
pamatate sa na Andorvica Kelemarka? :lol: :lol: ...stary ujko o palici, ale nas najvacsi fanusik, ktory robil poriadky na tribune :D
A spolu z ultras fanusikmi Drexel Dragons a Evilovcami robil poriadky na tribunach ked zmastil kolkokrat aj 20 ultrapravicovych :D fanusikov z oboch taborov.
Ale uz nieje v takej forme ako byval :box:
uz ho zmoze aj jedna flasa palenky?
Joe S. píše:uz ho zmoze aj jedna flasa palenky?
Uz ma svoje najlepsie roky za sebou, ale kto vie mozno sa ani nenazdame a jeho syn Andorvic Kelemarek jr. :bitka3: pojde v jeho šlapajach :D
Ale na to by sa mali vyjadrit kompetentny, je tak arek :D
no na fanklub BB to mat nebude, lebo :pivo2: ma fanusikov vsade :)
sakra,nejak se mi to nechce rozjet :evil:

po tymovy spolupraci-spokojenost :D
Po vcerajsom neuspesnom derby sme sa dnes revansovali svojim fanusikom a ukazali, v com je nasa sila :thumbsup:
Uz sme sa ujali vedenia v tabulke vychodnej konferencie, co je super, len tam vydrzat, za zmienku stoji aj prekvapive umiestnenie GM timu, cize mna :D ked okupujem sokujucu 4. priecku. Sice len 5 kol je za nami, ale aj mala radost je radost :cool: :clap: :biglol:

K dnesnej noci, ako vidno velmi dobre zapracoval tandem Joe S. a kele, zo zadu to istil aj Purda :thumbsup:

Len by ma zaujimalo, co je so sorcom, uz par dni nenatipoval, ponuknem odmenu za akekolvek informacie, ktore by smerovali k jeho najdeniu :frajer2:


dnes oslavujem svoje sviatky, tak teda na moje zdravie :oslava: :oslava: :oslava: :oslava:


BEST BIBBERS :pivo2:
tak at ti teda slouzi :clap:
Uz som kontaktoval sorcerera, dufam ze sa mi coskoro ozve. :?
Inak ja vobec nie som spokojny so svojimi vysledkami. :sad2: Dufam, ze sa to zlepsi, lebo budem musiet pristupit k nejakym radikalnym zasahom. :bitka3: :box:
kelemantia píše:Inak ja vobec nie som spokojny so svojimi vysledkami. :sad2: Dufam, ze sa to zlepsi, lebo budem musiet pristupit k nejakym radikalnym zasahom. :bitka3: :box:
ak sa to do piatku nezlepsi, budes poslany na vikend na chatu, kde budes musiet cely cas chlastat atd atd
:D
Joe S. píše: Len by ma zaujimalo, co je so sorcom, uz par dni nenatipoval, ponuknem odmenu za akekolvek informacie, ktore by smerovali k jeho najdeniu :frajer2:


dnes oslavujem svoje sviatky, tak teda na moje zdravie :oslava: :oslava: :oslava: :oslava:


BEST BIBBERS :pivo2:

Najprv, :oslava: - dufam, ze hlava moc nebolela na druhy den... :D


Nuz a potom sa hlasim o tu odmenu za info o sorcovi - zistil som vsetko potrebne, ze co stvaral za tie dni! :D :oops: :oops: :oops:
Joe S. píše:
kelemantia píše:Inak ja vobec nie som spokojny so svojimi vysledkami. :sad2: Dufam, ze sa to zlepsi, lebo budem musiet pristupit k nejakym radikalnym zasahom. :bitka3: :box:
ak sa to do piatku nezlepsi, budes poslany na vikend na chatu, kde budes musiet cely cas chlastat atd atd
:D

Ja som si tento trest nariadil dobrovolne za svoje nedostatky za posledne dni a to uz na tento viked a bez akehokolvek odkladu - ale naozaj som si takyto trest nezasluzil... :roll:
sorcerer píše:
Najprv, :oslava: - dufam, ze hlava moc nebolela na druhy den... :D


Nuz a potom sa hlasim o tu odmenu za info o sorcovi - zistil som vsetko potrebne, ze co stvaral za tie dni! :D :oops: :oops: :oops:
nebolela moc, iba trochu rano :D niektorym je zo vcera este stale zle a ja uplna pohodka :P

No huraaa, ze si sa vratil :)
Joe S. píše: nebolela moc, iba trochu rano :D niektorym je zo vcera este stale zle a ja uplna pohodka :P

No huraaa, ze si sa vratil :)

Holt, pravidelny trening je pravidelny trening... :D :D
no pravidelny ako pravidelny, aj ked je pravda, ze v poslednych tyzdnoch som toho popil dost :D
Juhu, dnes to bolo celkom dobre, predbehli sme drakov, stiahli devils, ale zatial mi vrasky na cele robia hraci rezervy kovosrotakov :x Ale keby sme dnes zahviezdili ako Insideri, tak to by bola uz uplna pecka

A len tak pre zaujimavost, GM timu po dnesku okupuje delene druhe miesto v individualnej tipovacke :shock: :shock: :shock: :shock:

PS: dnes k veceru dostanu timove bannery aj ostatni dvaja clenovia timu len musim dojst domov :cool:
ako som spominal, tu su bannery pre nase nove posily :)

Přílohy

dnesna noc bola pre nas tim kataklizma a teda zasa mozme dohanat celo tabulky :roll:
takze dnes ocakavam dobre vysledky :!: :)
dnes to bolo v nasom podani dalsie pokracovanie kataklizmy :thumbsdown:

Zda sa, ze treba dojst k radikalnemu kroku a to, znovu navstivit timoveho psychologa, takto to dalej ist nemoze :!: :cry:
chlapci,bol :x som tak smedny ze som sa opil, :evil: vela sa ospravedlujem,pokusim sa to dohonit :bitka3:
PURDA píše:chlapci,bol :x som tak smedny ze som sa opil, :evil: vela sa ospravedlujem,pokusim sa to dohonit :bitka3:
chlast je asi najcastejsi dovod nenatipovania :D .
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS