Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

dajak sa to tu umlčalo no dnes nas porazil kovošrot typu A teda škoda že sorco nenatipoval ktovie ako by to potom dopadlo je z toho jasna prehra celkom :( no škodička... snad sa vykony vyrovnaju už... pomaly klesame už sme na hranici bodovania takže treba veru zabrať aby sme držali krok s elitou
tak chalani s BB po dnešnej prehre, to najprv spláchli jedným točeným a potom šli tvrdo trénovať ...

http://www.videotube.sk/video-videa/222 ... at-si-pivo

ale je vidieť, že nenechávajú nič na náhodu a začali na sebe tvrdo pracovať aj v posilke...

http://www.videotube.sk/video-videa/270 ... at-o-zivot

:D :frajer2:
to prve video :lol3: :cool:

to druhe :bitka3: :bitka3: :bitka3:


vsak my vam to dnes vratime aj s urokmi :cinka:
nuž bolo to tesné, ale nakoniec body zostali v KE...
ozaj čo je so sorcererom, dúfam, že sa mu nič nestalo..?
sorco si trosku predlzil all stars vikend, snad po ktl all stars sa zapoji hned do zapasoveho procesu :oslava:
caute, zmeskal som nieco? :-D
ivan23 píše:nuž bolo to tesné, ale nakoniec body zostali v KE...
ozaj čo je so sorcererom, dúfam, že sa mu nič nestalo..?

zatial sa mu este nic nestalo... som vam len daval naskok, ale nejako zle som to asi odhadol... :D :D


inak sorry, chalani, som volajako 'prespal' pokracovanie... :oops:
dnes sme hrali proti dakej sicilskej zberbe, tu je vysledok boja :arrow:

FC:
- TT - 8
- selly - 5


my:
ja - 4 :x :x :x :buch: :buch: :buch:
hannu - 5
Purda - 9
sorco - 2

takze vyhrali sme tesne proti oslabenemu timu, v ktorom vycinala olovena epidemia :samovrazda: :samovrazda:
to je v pohode sorco, my sa nehneváme... :D
Takhle blbe prohrat to je skoda :evil: oni asi ti nasi 2 borci meli prazdne zasobniky :x
dns tu mame allstar game takže Joey držíme palce... :cool: :good: :good:
snad budem sazet vsichni :good: ja jsem to tam uz nabouchal,doufam ze me to vynese do cela :D :yes:
a padam a :verysad: padam
malá momentka z návštevy u chlapcov z BB :

http://www.youtube.com/watch?v=Oys9fo1RnUw

už by to malo byť v poriadku, zle som to zkopíroval :D
dej mi heslo :D
oleee, dnes konecne vyhra nad beckom kovosrotu, teraz treba potvrdit body aj v odvete
:oslava:
no tak v odvete prehra, nastastie, sme nasmu superovi bod ukradĺi a ked nic ine, aspon bod sa nam vo vyrovnanej konkurencii moze hodit, len uz fakt treba zacat vyhravat :!:
inak bibbers bojujme, davam do pozornosti, ze napriek tomu, ze toto kolo nam to moc nejde, mame realnu sancu posunut sa z priebeznej 4. priecky po 4. kole vyssie, letci su prakticky hratelni, doterajsi lidri cepikovci tiez, horsie to bude s Drakmi, ktori maju na nas 2 body a v tomto kole su uz o 5 bodov pred nami (ale to su dve vyhry a je to), preto pome na 1000% :oslava:
po neuspesnom prvom zapase s kentami tu mame odvetu:
HK
Freddie - 2
alex - 6
Kajo - 6
milos - 8

MY
Hannu - 2
ja - 6
Purda - 6
sorco - 8

Takze mame za sebou nesmierne vyovnany zapas, kde doslo k delbe bodov (ak som dobre pocital) :D
Hannu píše:dajak sa to tu umlčalo no dnes nas porazil kovošrot typu A teda škoda že sorco nenatipoval ktovie ako by to potom dopadlo je z toho jasna prehra celkom :( no škodička... snad sa vykony vyrovnaju už... pomaly klesame už sme na hranici bodovania takže treba veru zabrať aby sme držali krok s elitou

vela prace posledne tyzdne... :( a tie posledne dni som aj tak tipoval hrozne, takze by som to z tej biedy nevytrhol... :)
Joe S. píše:po neuspesnom prvom zapase s kentami tu mame odvetu:
HK
Freddie - 2
alex - 6
Kajo - 6
milos - 8

MY
Hannu - 2
ja - 6
Purda - 6
sorco - 8

Takze mame za sebou nesmierne vyovnany zapas, kde doslo k delbe bodov (ak som dobre pocital) :D

este ze ma napadlo, ze piatok nemam natipovany :-D
no to teda, lebo potom by ta napadli ini :lol2:
dnes sme sa stretli s Blue Flyers
tu je zhrnutie:
najprv super
mt-sk - 12
gogo - 12
martinfc - 11
baffy - 8


MY:
Hannu - 9
ja - 6
purda - 7
sorco - 6

VYSLEDOK: Dostali sme riadne na py*u :buch: :buch: :buch: a nas super sa dostal pred nas
dnes v noci sme nastupili proti cepiho bande a dopadlo to asi takto:
BEST BIBBERS
ja - 7
hannu - 6
purda - 5
sorco - 6

oni
leci - 6
kopi - 6
debil - 6
cepi - 4

:arrow: vyhrali sme :yahoo: sice len o bod, ale podali sme velmi dobry kolektivny vykon, len treba takto pokracovat :good:
dojedu zakl.cast a koncim ,prohravat zbytecne me nebavi
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS