Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

hehe díky Joe :D jo inak som rad že som pomohol tímu držať to mne ide hlavne o tímový vysledok aby som sa dostal tento rok aspon tam kde som sa nachadzal aj minulý rok čiže na prvých poziciach s tímom MB a chcem im konkurovať...dajma tomu že mam vydarenejšie kolo no musí aj take byť... ja len dufam že toto kolo ešte zabojujeme o druhe miesto... predposledný den som sklamal ked som mal zo siedmych zapasov len dva body no snad ssa mi dnes napravila reputacia ked som bodoval na stopercent... tu je naš vysledok :
Hannu- 4
Joey - 2
Purda - 2
Sorcerer - neviem či som len ja slepý ale dvakrat som si prešiel a nevidel som ťa takže 0
poradie zodpoveda abecede samozrejme:D

porovnanie spraví Joe to je jeho... aby si sa nenudil no :lol2:
neni to zlý vysledok... taký istý lebo ako som videl naše tipy bolo to dobre taktizovane ... natipovalo sa tak takticky na všetky možnosti vysledku zapasov...
sorca som ani ja nevidel, asi sa zabudol v krcme pri :oslava:
Joe S. píše:sorca som ani ja nevidel, asi sa zabudol v krcme pri :oslava:


Ze stastne a vesele... zmeskal som nieco? :oslava: :D
fuha dnes to bolo divoke... tri nuly.. nemohli sme konkurovať nikomu:D šetríme sa na dnešne zapasy ktorých bude plno:D
sorcerer píše:
Joe S. píše:sorca som ani ja nevidel, asi sa zabudol v krcme pri :oslava:


Ze stastne a vesele... zmeskal som nieco? :oslava: :D
skoro boj o tretie miesto :oslava:
plno? 4 nuly :?: :lol2:

ale tak pozeram, ze posledne dni nas diskvalifikovali z boja o druhu priecku a dnes sa na nas trohu dotiahli draci na 7 bodov, treba si ich udrzat za sebou :bitka3:
takze tonight:
hannu - 12
ja - 10
purda - 8
sorco - 10

neviem, ci to bude stacit, ale tak este dame pohlad na drakov, ktori podla mojich prepoctov ziskali rovnako 22 bodov ako my a dnes je len 5 zapasov, takze 7-bodovy naskok uz snad nepustime :!:
Podme Bibbers :oslava:
uff, este ze sa to dnes skoncilo... :biglol: draci tusim zacali silnejsie kridlami mavat... :roll:
kruci,ze jsem neposlech svoji starou :verysad: rikala dej tam 2,minule byly same 1 :yes: a to nerozumi moc hokeji,hold zensky maj jinej mozek :roll:
PURDA píše:hold zensky maj jinej mozek :roll:
to mi povidej :lol3:
no parada, ciel splneny, tretie miesto sme udrzali, dnes treba regenerovat :oslava: a od zajtra bojovat o dalsie bodiky :good:
takze dnes nas caka po dvojkolovej pauze, opat zapasovy system, nastupujeme proti letcom, snad vieme, co je nasou ulohou, pred domacimi tribunami im osklbat kridla :clap:
ja radsej prsia ako kridla... :)
:D tsssssss to su mi komentare:D tak veru je pred nami kolo a system ktorý nam velmi nezapasoval naposledy ked sme ho mali v kole takže je čas to zmeniť... ideme na to od začiatku hlavne dnešným zapasom.. inak škoda toho že sa dnes netipovalo celkom jednoznačne vysledky boli z mojej strany clekom dobrý zisk by som mal
sorcerer píše:ja radsej prsia ako kridla... :)
joj, dakto tu len na kozy mysli :D
Joe S. píše:
sorcerer píše:ja radsej prsia ako kridla... :)
joj, dakto tu len na kozy mysli :D
paci sa sorco, bude dost? :lol:
Obrázek :lol3:
podla baffyho prepoctov by sme mali ziskat dva body do tabulky, ci je to pravda, kedze wildak asi zhana nahradny zdroj elektriky :D
takze my :arrow:
ja - 4
hannu - 4
sorco - 6
purda - 6

letci
baffy - 6
mt-sk - 4
martin - 6
gogo - 2

Fuh, tak toto bolo LTT, ze fakt LTT :clap:

musim pochvalit cely tim za vysoko netakticky vykon, kedze keby boli dvojky, by sme zle dopadli :D ale tak BF by boli na tom este horsie :lol2:
kdo se boji,nesmi do lesa :smile03:
cepi píše:
Joe S. píše:
sorcerer píše:ja radsej prsia ako kridla... :)
joj, dakto tu len na kozy mysli :D
paci sa sorco, bude dost? :lol:
Obrázek :lol3:


ze dik... to su, ak sa nemylim tie, co zabijaju... skusme to pre zaciatok radsej s niecim mensim... :D :D
Joe S. píše:podla baffyho prepoctov by sme mali ziskat dva body do tabulky, ci je to pravda, kedze wildak asi zhana nahradny zdroj elektriky :D
takze my :arrow:
ja - 4
hannu - 4
sorco - 6
purda - 6

letci
baffy - 6
mt-sk - 4
martin - 6
gogo - 2

Fuh, tak toto bolo LTT, ze fakt LTT :clap:

musim pochvalit cely tim za vysoko netakticky vykon, kedze keby boli dvojky, by sme zle dopadli :D ale tak BF by boli na tom este horsie :lol2:


co sme vyhrali? :D
porazili sme letcov aj v odvete :clap: :clap: :clap: :yahoo: dnes to bolo jednoznacnejsie, ako predvcerom

a tuto noc nas cakaju chorches, snad potvrdime dobry zaciatok kola :good:
leci - 8
kopi - 6
debil - 8
cepi - 13

ja - 4
hannu - 8
PURDA - 11
Sorco - 8

:x :x :x :x :x :x :x :x zas som to do*ebal ako sa len dalo, nech je uz all stars pauza :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3:
nevadi :good: ,zitra bude lip :cool:
dnes v noci sme sa stretli s drakmi a tu vysledok toho
Ja - 5
Hannu - 0 :lol2:
Purda - 4
sorco - zasa sa opil :D


Rozik - 2
exo - 3
Tybycek 2
fear - 5


Konecny vysledok - Drexel 8-9 BEST BIBBERS


Tesne, ale predsa by to malo byt tam, dnes treba potvrdit dobry vysledok aj v domacej odvete :box:
potesila ma Vasa dnesna vyhra ozrankovia :oslava: lebo jednym ockom sledujem aj pocinanie si DD :)
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS