Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

No pozeram,ze teraz nejako nepomaham.Skor by sa dalo povedat,ze tipujem len do poctu. :?
Nechcem sa vyhovarat,ale ono to bude asi tym,ze vzdy to tipujem velmi narychlo na niekolko dni dopredu,v rannom zhone do skoly.No nic,nieco s tym urobim.

Ale ako tim sa pomaly splhame hore,myslim,ze aj sucasna piata pozicia by sa dala este vylepsit. :smile03:
jedem,kluci jedem :good:
uz sme nad ciarou, a teraz tam ostat a svoju poziciu vylepsovat, dnes mame zasa velmi tazky zapas, ked ideme prepit anjelov :oslava: :razzi:


Inak teraz som si vsimol jeden paradox, keby sme hrali toto kolo klasicky tabulkovo, tak by sme boli suverenni posledni v konferencii a druhi najhorsi v lige, horsi su len kovosrot C :lol2:
Joe S. píše:Inak teraz som si vsimol jeden paradox, keby sme hrali toto kolo klasicky tabulkovo, tak by sme boli suverenni posledni v konferencii a druhi najhorsi v lige, horsi su len kovosrot C :lol2:
ani nie Joe, je to skreslujuce, pretoze ste mali volno, ked sa hralo 12 zapasov a ostatne timy vtedy ziskali 20-30 bodov, takze keby ste vtedy tipovali aj vy, mali by ste celkovo podstatne viac bodov a myslim, ze by ste boli praveze medzi najlepsimi :frajer2:
WildCelt píše:
ani nie Joe, je to skreslujuce, pretoze ste mali volno, ked sa hralo 12 zapasov a ostatne timy vtedy ziskali 20-30 bodov, takze keby ste vtedy tipovali aj vy, mali by ste celkovo podstatne viac bodov a myslim, ze by ste boli praveze medzi najlepsimi :frajer2:
aha, vidis, to ma nenapadlo :D
ale tak na to, ake mame biedne vysledky, sme na tom velmi dobre a co je pozitivne, uz styri zapasy za sebou sme brali aspon bod :thumbsup:
mam natipovano,navecerel jsem se,jdu na pivoooooooooooooooo :wink:
a dej se vule bozi :-P
dame si dnes normalny zapas alebo budeme sutazit ze kto viac vypije? :lol:
arek píše:dame si dnes normalny zapas alebo budeme sutazit ze kto viac vypije? :lol:
Arek, bohuzial na nich v tomto smere nikto nema :!:
Keby sa hralo o najlepsich pitiakov nemaju konkurenciu :)
Derryl píše:
Arek, bohuzial na nich v tomto smere nikto nema :!:
Keby sa hralo o najlepsich pitiakov nemaju konkurenciu :)
no asi tak, i ked neviem, ako je na tom novacik timu Hannu, ale tak kajo ako je na skole, prezentuje sa viac nez solidnymi :oslava: vykonmi, mne tiez sa zadari a PURDA sa tiez nenecha zahanbit :cool:
ale dufam, ze porazime anjelikov aj v tipovacke a posleme ich do pekla :box:
zase to boli len velke reci z vasej strany a :ho*no: z toho :razzi:
no bolo to tesne, 2 body :bitka3: a teraz sa uz musime sustredit na dalsi slager a to proti ftákom obhoreným :D
dnes nie velke derby ale velke stretnutie a nostalgia pri navrate do mesta pivkarov kde som zacinal vo funkcii GM a kde som bol spoluzakladatelom timu :) Nech vyhra lepsi :good:
no vsak pisem, ze šláger noci :)
no som zvedavy, ako to cele dopadne ale skoda, ze zapas vysiel na piatok a nie na sobotu, takto nemoze jozko Stalezjebany spravit reportaz o zapase, pretoze zas sedi v dakej karčme a nuluje sa :oslava:
taak ako sme dopadli proti Firebirds, za supera
canes 2
matejko 9
Chester 6
vodca ftákov janik 5

a u nas
Hannu 9
PURDA 7
ja 2 :D (ciste konto nebolo daleko)
kajo 2

Cize vyhrali sme 16:15 :yahoo:
Jožko Stálejebaný prináša pre vás report zo zápasu Best Bibbers-Fire Birds.
Ako je známe, medzi oboma klubmi panujú nadštandardné vzťahy, bodaj by nie, keď väčšina hráčov už spolu pôsobila, či už v Best Bibbers alebo vo Fire Birds, taktiež netreba snáď ani pripomínať, kto zakladal Best Bibbers.
pred stretnutím to skôr vyzeralo ako na maturitnom stretnutí po rokoch :D všetci si priateľsky pokecali, ale na ľade nikomu nikto nič nedaroval.
Ukážkovým príkladom je canes, ktorý hneď na začiatku duelu nepríjemne atakoval kaja, ktorý to odniesol otrasom mozgu a zlomeným nosom. Joe ako správny kapitán si to išiel s canesom vybaviť :box: obaja dostali trest do konca zápasu a zranený kajo sa skúsil vrátiť aspoň na poslednú tretinu do obrany.
Vo vyrovnanom a veľmi peknom zápase nebola núdza ani o super výkony, ktoré predviedli Matejko a Hannu.
Už sa teším na ďalší vzájomný zápas :thumbsup:
PS: dnes a zajtra hráme proti zverom, snáď budeme úspešní ako poslednú noc, najmä keď oba tímy sú v kríze :razzi:
No mne sa zda,ze otras mozgu mam uz dlhsie a canes to teraz iba "vylepsil" :bitka3:
Mal by som zacat uz konecne aj ja bodovat,lebo moje posledne "vykony" stoja za...este ze sa timu ako tak dari :frajer2:
huraaaaaa,vyhrali jsme :clap:
nocny zapas proti korytnackam:
MY
Hannu - 6
kajo - 8
ja - 12
PURDA - 5

prievidza
barrki - 4
george - 6
ivan - 5
zigy - 7

Takze malo bo ty byt 20-13 a dalsia vyhra z ladu supera, nas dnesny protivnik dokazal drzat krk, iba pred zapasom v piti, pocas zapasu bol vo vsetkych cinnostiach horsi, najma neustrazili kapitana Joea a tym padom bolo vymalovane.
Opäť sa hlási v službe Jožko Stálezjebaný s tým, aby spravil preview dnešného zápasu, respektíve aby nám predstavil dnešného súpera, alebo aspoň to čo z neho ostane :D
Hráme proti tímu SC a je to naše posledné medzikonferenčné meranie síl v tomto kole. Tím nášho súpera vedie dosť kontroverzná osoba x-men. Včera dávali na jojke film o jeho bratoch :D Na bližšie predstavenie tímu stačí to, že by boli spolu s prievidžanmi majstri v rečiach, no zatiaľ sa výsledkovo ani jeden tím nezapísal do análov KTL-ky. A teraz už obrazové predstavenie nášho dnešného súpera :arrow:

Přílohy

no ako sme dnes umelcili?
ja - 0
kajo - 7
hannu - 2
purda - 0


cibula - 6
leonardo - 4
palkovk - 3
ixmen - 6


no dnes ani supeervykon kaja nam nepomohol k dakemu normalnemu vysledku, my traja sme tomu totiz dali :thumbsdown:
Nazdar hoši ! Tak kde je ten prďola co tu čepuje pivo??? :D :D :D

Tak jak se těšíte na náš souboj :?:
Máme pro vás přichystáno :arrow: Obrázek sorry Obrázekobčerstvení Obrázek
excelent píše:Nazdar hoši ! Tak kde je ten prďola co tu čepuje pivo??? :D :D :D

Tak jak se těšíte na náš souboj :?:
Máme pro vás přichystáno :arrow: Obrázek sorry Obrázekobčerstvení Obrázek

Mam rad tuto tvoju naladu a hecovačky aj v inych temach (vacsinou s muzstvami s ktorymi hrame) škoda, že pár slov pred tak dolezitym matchom pozn. jednym z najdolezitejsich, kedze je to obrovske derby nenapisu par slov aj Fear a Tybycek, k tomuto matchu by sa to rozhodne patrilo.
Neviem,ako sme dopadli v noci,ja urcite nie dobre (mam shotout :clap: ) ale dnes by sme sa mali posnazit prerusit seriu red devils :good:
kajo píše:dnes by sme sa mali posnazit prerusit seriu red devils :good:
:bitka3: raz ste nas uz v dôlezitej KTL veci zrusili vid. minulosezonne PO...tak dufam(e), ze sa historia opakovat nebude a dovolite sa timu CH zapisat do analov :D
no dnes boli umelci v time az dvaja, skoda, keby jeden zapas navyse sme trafili, by sme mali dva body, takto len jeden za ixku.

a dnes si ideme zaspominat na lonske plej of :box:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS