Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HUNGRY PIRANHAS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Chris píše:
myslím,že po dnešku si s mojou posilkou pre teba velmi spokojný a nelutuješ,že sa Cibula skôr neozval :wink: Boli síce trochu problémy pri podpise,ale to už je za vami a teraz už môžte sa sústrediť len na tipovaciu stránku :wink: Dekinko najlepší výkon dna,klobúk dolu :klobuk:
Jestli se mu to povede i dalších 20 sobot, tak budu jen rád :-D samozřejmě výkon :good:
Dekinko výkon dne číslo 2! Už se stoupáme do zajímavšjích míst, jen tak dál :thumbsup:
danchez píše:
Chris píše:
myslím,že po dnešku si s mojou posilkou pre teba velmi spokojný a nelutuješ,že sa Cibula skôr neozval :wink: Boli síce trochu problémy pri podpise,ale to už je za vami a teraz už môžte sa sústrediť len na tipovaciu stránku :wink: Dekinko najlepší výkon dna,klobúk dolu :klobuk:
Jestli se mu to povede i dalších 20 sobot, tak budu jen rád :-D samozřejmě výkon :good:
tak dnes to je tá 2 opäť velmi pekný výsledok,uvidíme ako to bude pokračovať :wink:Ale aj vy ostatný,parádne výkony zatial zo dna až na 1 miesto ,na to,že ste sa dali dokopy za 5 minút 12 :klobuk:
Vidno, vyhodili ste matuzalema a hned dominujete...
Metuzalema :lol2: jo, zatim se na to diva hezky, snad to vydrzi. AndyF je legenda tymu, jeho prace hlavne v PO byla neocenitelna :klobuk:
danchez píše:Dekinko výkon dne číslo 2! Už se stoupáme do zajímavšjích míst, jen tak dál :thumbsup:
Gratulujem k parádnemu 1 miestu Dekinka medzi jednotlivcami a i tímovo ste to tam parádne dávali a zaslúžene je z toho takýto supr výsledok. :frajer2:
Tak gratulace týme, že jsme to dotáhli hned v úvodu k prvnímu místu a taky Dekinkovi k prvnímu místu! :thumbsup: :thumbsup:
Dík, že jste pravidelně tipovali a dneska začíná další kolo, tak pojďme uhrát zase nějaký výsledek :wave:
Sorry lidi, ja jsem nevedel, ze du proti vam. Kdyz mi Petrik dal smlouvu, vidina penez me zcela zaslepila.. :oops:
Slibuju, ze je to maximalne na jedno kolo :andy:
AndyF píše:Sorry lidi, ja jsem nevedel, ze du proti vam. Kdyz mi Petrik dal smlouvu, vidina penez me zcela zaslepila.. :oops:
Slibuju, ze je to maximalne na jedno kolo :andy:
No mas jeste cas 17 hracich dni, aby sis to tady vyzehlil :nono: :cry:
danchez dekinko dobra praca :klobuk: .Z tolkych zapasov mat 0 sa mi asi este nepodarilo.SORRYY
Další úspěšné kolo za námi :thumbsup: Tohle kolo pokud se nepletu bylo poprvé, kdy jsme se ani na jedinný den neohřáli na prvním místě :poklona:
mě s Badhedem moc nechybělo k prvnímu fleku v individuálce, škoda, hlavně jsme udrželi druhý flek :)

Jinak jsme ke 6. kolu odtipovali každý den, kromě Dekinka, který jednou zapomněl ( což se stane :) ) :yahoo:
Zatím jen a jen spokojenost se vším. Uvidíme jak dál, snad to v PO potvrdíme :!:
Koukám,že sem moc nepíšete :-D přesto Vám, gratuluji k postupu a přeji hodně úspěchů v dalších bojích KTL :cool:
excelent píše:Koukám,že sem moc nepíšete :-D přesto Vá, gratuluji k postupu a přeji hodně úspěchů v dalších bojích KTL :cool:
To ne no, všichni se soustředí na tipování :-D každopádně díky :!:
A my pokračujeme do dalšího kola :thumbsup: doufám vítězného, ale bude to těžké :nervozny:
Tak letos KTL pokračuje bez tohohle týmu, se spoluhráči z minulé sezóny jsem se nedomluvil a skládat nový tým narychlo jsem nechtěl. Aspoň to budou mít ostatní v téhle sezóne lehčí :jn:
ale jinak hodně štěstí :good:
V minulej sezone ste boli kua silný tím.. škoda vás :neviem:
Tak neaktivní tým na druhém místě v 1. kole, tady něco s tou aktivitou nesedí předsedo. :jn:
Tak po vyrovnaném boji máme letošní sezónu za sebou. Soupeři gratulace a hodně štěstí v dalším boji.
Letošní sezóna s tolika divizními zápasy, hraných hned za sebou se stejným soupeřem byla dost zvláštní... :dole: Snad se to vrátí do starých kolejí a bude to tipování pestřejší.
Jestli se nepletu, tak jsme odtipovali všechny zápasy, za to dík :klobuk:
A příští sezónu ve stejném složení (doufám!!!) oslavíme titul a budeme moct vyvěsit dres pro AndyF :dudo:
Zároveň díky všem tipérům, lidem co se starají o KTL a matolinovi za zpestření statistickým okénkem :klobuk:
danchez píše:
čtv 22. dub 2021 21:11
A příští sezónu ve stejném složení (doufám!!!) oslavíme titul a budeme moct vyvěsit dres pro AndyF
kto by to bol vtedy cakal, ze tento rok sa AndyF postavi proti vam v Playoff. :)

Diky za peknu seriu a vela stastia dalej.
Také děkujeme za pěknou a vyrovnanou sérii, kde skoro každý den rozhodl jen jeden zápas o tom kam se štěstí nakloní. :)

Každopádně i přestože je tady dědek legenda týmu neznamená to, že mu dáme cestu do finále zadarmo. :box:
rambo001 píše:
pon 11. dub 2022 22:38
Každopádně i přestože je tady dědek legenda týmu neznamená to, že mu dáme cestu do finále zadarmo.
Obrázek
Gratulujem k postupu do finale,zasluzite si to za skvele vykony ake predvadzate ,good luck a zabavy prajem :klobuk:
Dle grafického modelu před PO procentuální rozložení na titul:
Piranhas 6.9%, Mighty Bulls 28.1%
=> Kurzy 14.5 vs 3.55
Here we go
Ak by ťa zaujímali aj aktuálne pravdepodobnosti podľa H2H tak:
pred finále:
69,5% ku 30,5% v prospech Bulls
po prvom dni finále:
52,8% ku 47,2% v prospech Bulls
Velmi zajímal, díky :good:
Kurzy vypsané před finále by Matolin SK: 1,44 : 3,28 (s nulovou marží SK :-D )
Chalani ďakujeme za peknu sériu kde často krát rozhodoval jediný zápas ako tím máte môj respekt a je vidno že svami treba počítať aj do buducna tak snáď sa v budúcej sezóne stretneme. :klobuk:
725 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS