Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WHITE CASPERS

hlavne že si vravel že celý tým končí a si s nimi dohodnutý,že nebudete podávať a oni smelo tipujú :D :hroza: :scare: :scare: :scare: :scare:
Nájdite nám niekto nového GM .... hmm??????? veď je ešte veľa takých čo tipujú sólo...hmm...

Sopko neviem, prečo sa vzdávaš...
michal225 píše:hlavne že si vravel že celý tým končí a si s nimi dohodnutý,že nebudete podávať a oni smelo tipujú :D :hroza: :scare: :scare: :scare: :scare:
no tak asi budu pokracovat ale musim im zohnat este GM
Takze tuto nepriaznivu situaciu v time musime co najrychlepsie spolocnymi silami vyriesit:

Existuje par moznosti ako tento tim zachovat a najlepsia moznost by pravdaze bola navrat sopka. Ak ale sopko nema zaujem (co je evidentne) tak sa kormidla GM ujme Tiperka alebo Alesandro. Alebo si mozete najst jedneho z volnych tiperov. Tu je ich zoznam.

Josef1975
androj
lilo68
R-U-D-Y
Cibula1210
hlado
Zezy

- jedno je ale jasne, treba to co najskor vyriesit :idea:
No niežeby som nechcela, ale ani netuším, čo to obnáša byť GM... takže by som privítala niekoho nového...aj tak sme v tíme, zatiaľ len dvaja
Nebola som tu pár dní a ani netipovala, lebo som bola na školení, tak sa ospravedlňujem...
tiperka takze si nova GM ? :thumbsup:
zmeny prospeli len tak dalej pokracujte :good: :good:
ja ani neviem, no :lol2:

bernie vitaj v klube :wave: a super začiatok, len tak ďalej :cool:
Alessandro a Sopko super výsledok v piatok :clap: :clap: :clap:

ja som zabudla tipovať :bitka3:

ale zvládli ste to super, tých 20 b :wave:
krassaa treba teraz makat makat musi byt play off
teraz sme to riadne dosrali jedine alessandro odviedol poctivu pracu inak sme zabudli natipovat traja tragediaaaaaaaaa :bitka3: :bitka3:
212 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS