Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE MUSTANGS

Chalani nejako strácame,...konferencia nám uniká a tími sa pomaly vzdalujú....asponže naša divízia je taká aká je a vdaka nej môžme ešte nakoniec prekvapiť.Chcem aby sme si postrážili vyťazstvo aspon v tomto mini súboji.... :-P lebo čoskoro nám ju možno zrušia a potom naše postavenie bude vyzerať zle.
Ja osobne vidím,že podávam podpriemerne výkoni a aj dnes som sa mohol vyšvihnúť....trochu ma to serie,no snad sa ešte naštartujem.O vás nehovoriac,každý by potreboval trochu nakopnúť..a nie ísť spanilou formou tímu.
EŠTE ZABERIEME ....GO MUSTANGS GO
Ale čo je ? Nejaké tu nastalo ticho
no hej trochu som sa odmlčal :oops: už od výkendu,kedy som nebol doma....a videl som že to tu "nežije" ,ale čo sa dá čakať,niečo umelo pestovať? :D vytaz11 tu ešte ani raz nebol-či ani nenapísal,i ked ho poznám ale tieto stránky nenavštevuje (je len aktívnym tipérom) no dnes mal radosť že nakoniec skončil predomnou... :oops: mojim veľmi slabým finishom :? ale už som viacmenej hádzal tipy len tak z brucha :D a "ked som nebol najedený" tak to tak aj vyzeralo...čo je pre škodu tímu. No ku koncu ste sa vy trochu vytiahli....takže spkojnosť odomňa,aj ked to mohlo byt timovo trochu niekde vyššie podla predstáv ale nič sa nedeje bolo to len 1kolo a ešte nám zostávajú 2. :yes:
Moje pôsobenie GM malo-môže byť na 1.kolo takže možno je čas vystriedať ma :smile03: ak ste nespokojny,alebo si to chce niekto skúsiť podme dajte návrhy ....no znovu vás asi častejšie prídem sem mrknúť a niečo zbúchať,ale podľa reakcíí som si všimol,že to asi malokoho stálo čo i len za povšimnutie :|
Dneska sme sme dali celkom dobry vykon :hmm:
ja sem chodim len sa mi nechce pisat
:razzi:
vytaz11 píše:ja sem chodim len sa mi nechce pisat
:razzi:

Zato ze si taky lenivy :D tak budes platit pokuty :D kazdy neuhadnuty typ u teba jedno pivo pre mna :oslava: ... pri voac ako 5 neuhadnutych tipov v jeden den flasa tvrdeho :twisted: (Jagermaister, Becher-lemond, Fernet..... ) ......dohodnute !!! :lol2:
:D ale natipoval som viac zapasou :biglol: ako ty takze mi platis ty :oslava: :roll:
chalani uz je pomaly polovica dalsieho kola a zatial sa držíme obstojne (to je tak,že sa na to dá pozerať :yes: ) :) neviem ako,ale momentálne som 3tí v individualke a šlapem na prvenstvo :lol3: kto si ma trúfne dobehnúť? :smile03: inak aky zapas ste pozerali naposledy? (nhl,futbal...)?
ja som naposledy (tj dnes rano) pozeral Floridu 4:3 Atlanta. Dobrý zápas :good: navyše som si na nich vsadil....a hladko sa dostali do 3goloveho náskoku,potom si vypracovali ešte slubné šance,ktoré zostali nevyužité,....Atlantu prakticky do žiadnej večšej šance nepúšťali....skvele bránili a nebezpečne útočili...zachtili mnoho rozohrávok.... :thumbsup: no na konci 2tretiny som mal uz trochu obavy,chcel som aby si náskok 3:0 postrázili az do 3 tretiny,kde by sa atlante asi uz len tazko s tim nieco robilo,ale co som nechcel Kovalchuk 2min do konca do odokrytej bránky znížil na 3:1.Úvod 3tej som zmeškal (WC :oops: ) a už bolo 3:2 :cry: tušil som niečo zlé -a to prišlo v 7 minute kedy už svietil nerozhodný stav 3:3 ...uz som myslel že je to stratené ach,vtedy mi prišlo lúto nevyužitých šancí v 1tretine....(Hortona...) a 7min pred koncom som to uz nechcel/nemohol pozerať (za tiket-ťažko sa pozerať na niečo čo tak uchádza par min pred koncom :smile03: ) a tak som aspon s malou dušičkou že ešte majú nejaký ten čas zaspal....a ráno sa dozvedel skvelú vec že to nakoniec zvládli :clap: a po krasnej otočke Weissa eštekrajšie zakončil Frolík :biglol: Mal som tam ešte zápas CHICAGO 3:0 ST Louis s handicapom (0:1) na chic pri kurze 2,5 to pekne vyšlo a tak som si okrem dobrého hkejového zážitku aj niečo prilepšil :smile03: len teraz mi je lúto že som mohol byť s Panterákmi až do konca a to sladšie by to bolo ta radosť ,..čo už.. :-(
Sorry ze som netipol ale cely tyzden mam horucku takze zamna tipuje sestra a vcera nebola doma :doh:
blackhawks88 píše:zamna tipuje sestra
:D :D lol
blacks a vyzná sa aspon trošku v NHL? :D dúfam,že jej to pojde aspoň tak ako tebe :smile03: a ty sa už konečne uzdrav :yes:
Obrázek

včera som skúsil UEFU,a pri normálnych vysledkoch by asi málokto dokázal vyhrať :shock: a mne sa to podarilo.... :lol3: tie male kurzy si nevšímajte hej? :oops: -aj tie mi tam nazbierali normalny kurz a hlavne že to vyšlo :clap: zvolil som netradične podanie a to na počet červených kariet v zápase (čkz) ,na to či bude pokutový kop (pkop) ,alebo že tím nedá gol v oboch polčasoch (D/Hgop) :yes: Nechcel som zaspamovať všetko napriklad že v každom zapase nebude červená karta-sa mi to zdalo nerealne a aspon 1 som čakal,to isté platí aj o pokutovom kope...ale nestalo sa a pravdepodobne by som aj vtedy trafil,ale takto sa mi to viac páčilo :yahoo:
Gratulujem k dnešnému skvelému výkonu,zaznamenali sme totiž najviac bodov :clap: i ked sa situácia v tabulke radikálnejšie nezmení-zostávame na 8mieste konferencie,ale na kazdý tím pred nami sme sa o niečo priblížili......

THE MUSTANGS ..... .. 18 ..
....... Sage ............ .. 10 ..
....... vytaz11 ........ ... 8 ..
....... Cibula1210 ...... ... 8 ..
.... blackhawks88 ..... ... 6 ..

blacks ako si na tom? lebo tvoja segra sa ale drží :smile03:

(MIMOCHODOM) dnes som znovu správne a výťazne zarezal na NHLke :yahoo: Obrázek

aaaa zápas Dusseldorfu bol prerušený :cry: a to po 2tretine a stavu 3:0!!! škoda,...ževraj problémy s ľadom.
Ked adrenalín stúpa :frajer2: :yahoo:
Obrázek
DNES TO BOLO SKVELE sice to bol 2hý najlepší výkon dňa no dosť dôležitý,z hľadiska že sme poskočili vtabulke a na niektoré tímy sme získal dnes aj 10bodov :smile03:

..... THE MUSTANGS ........ .. 33 ..
....... Sage * ............ .. 16 ..
....... vytaz11 * ......... .. 13 ..
....... Cibula1210 ........ ... n ..
....... blackhawks88 * .... .. 17 ..


dnes sme postrádali dalšiu absenciu :sad2: no zvládli sme to bravúrne,vdaka backsovi (či jeho sestre) a mne sa už tradične podarilo dobre bodovať :oops: - a dnes som sa dokonca vyšvihol na 1.miesto v individualke
Chalani ospravedlňujem sa za tiieto dni čo som netipoval. Bol som u frajerky a cely cas som pomahal svokrovcom a naozaj som ani nemal kedy skocit na net . Nikde ani na ICQ ani na pokec ani face ani nic .... ospravdlnujem sa :( Snad to timu neublizilo
nie v poho tentoraz ti to ešte tolerujeme :smile03: NO veríme,že (nám) to teraz vynahradíš nejakou extra dávkou dobrých tipov :biglol: inak sme sa celkom držali ...a nabudúce si daj na to trošku pozor...--------- pre istotu tipni na 1-3 dni dopredu :)
Tak pôvodne som to mal stihnúť :D ale najskôr frajerka sce na nákupy :D Potom svokrovci nečo potrebujú a vieš ako to je keď odvrávaš svokre :D ..... Ako ja som nemával nikdy absencie.......Ale frajerka dokáže robiť divy..... vieš ako to bolo v rozprávke PRINCEZNA ZE MLEJNA :D ......... "Víš co žensky dovedou???" :D
Ozik Sage :D ..... Vidím že máš v obrázku logo môjho bývaleho tímu :D ..... to čo ťa napadlo prosím ťa :D ???
chalani dneskaj,akože klobúk dolu :smile03: cibula sa pekne revanšoval za absenciu,...a výťaz nám dnes nejako vyskočil,čo ma len teší :clap: :clap:

tímto výkonom sme sa dostali nielen do čela svojej divízie,či konferencie ale rovno do čela celej KTL :cool:

..... THE MUSTANGS ........ .. 30 ..
....... Sage * ............ ... 6 ..
....... vytaz11 * ......... .. 16 ..
....... Cibula1210 ........ .. 14 ..
....... blackhawks88 * .... .. 10 ..


mne sa taktiež niečo podarilo :yahoo: je tam zápas už zo včera+dnešna NHL

Obrázek

Obrázek


a cibula nemám nejak pevne vyhradený "obľúbený" tím :yes: sledujem NHL,baví ma a pozriem si čo práve dávaju v TV-(dobré pre širší prehlad nhl,ako pozerať vždy len svoj oblubený tím,i ked nastupuje proti iným superom) A tak nejak sledovaním zápasov,tipovaním,nejakým dianim,či ťahmi si ma vždy nejaký tím trochu získa a k nim potom nejaký čas sympatizujem :smile03: zo začiatku to bol Dallas,ktorý sa mi pekne predviedol v zápase čo som sledoval,neskôr to bol Detroit-kedže sa im nedarilo som sa o nich viac zaujímal,že čo je príčinou....a vyhladával si ich prenosy odvtedy zázračne lapajú znovu po dychu aj zo zraneniami zužovanou zostavou hrajú pohladný hokej,a ked som mal proti nim podané mal som "na mále".. potom zasa chvilku Buffalo skvelými zákrokmi golmana Millera,ktory sa mi strašne zapáčil ..... :smile03: a tak to nejak ide A nedávno to bola ešte Florida chvílku sa jej nedarilo,potom som na nu 2x úspešne za sebou podal a zároveň to i sledoval,taktiež nesklamali...
pekne chalani pekne, klobuk dolu. Ste nas pekne obehli :-(
Počuj Sage :D ale ja som myslel ten obrazok tuna naľavo pod menom :D PANTHERS :D..... to bol moj tim kedysi :D
no cibula to bola len zhoda náhod,ked som sledoval Floridu chcel som nejakého patera,aspoň ako symboliku a páčia sa mi čierny panteri a to mi nahodne vyhodilo z googla tak asi tak :)

Dnes to bol další skvelý výkon,ktorý nás podržal v čele KTL :clap: a nielen to v konferencii sme si dokonca vytvorili 8 bodový náskok na Mighty Bulls a divíziu ovládame o 10 bodov pred Blue Angels :good: Takže to máme vo svojich rukách a to je podstatné :yahoo:

..... THE MUSTANGS ........ .. 36 ..
....... Sage * ............ .. 14 ..
....... vytaz11 * ......... .. 18 ..
....... Cibula1210 ........ .. 18 ..
....... blackhawks88 * .... .. 14 ..


ešte 4 dni zaberieme, a postrážime si celkové prvenstvo v KTL na toto kolo,takže chalani VERÍM VÁM.

mimochodom sa mi podarilo dostať do ALL STARS teamu :yes: ktorá sa tipuje v sobotu ,trošku mi držte palce a snad dobre odreprezentujem i náš tím :clap:

a chalani aby ste nezabudli : Prajem vám Šťastné a Veselé Vianoce,splnené priania,aby ste prežili ducha Vianoc a strávili ich zo svojimi najbližšími....(a aby sme už vyhrali KTLku :smile03: ) inak ako ich prežívate?
Chalani chcel by som v tomto kole vyhrať nielen konferenciu ale celú KTL :-P čo vy nato? 3kolá pred koncom máme sľubný 7 bodový náskok :yes: ,takže teraz od vás čakám o niečo lepšie bodové zápisy ,nech tu vidia že Mustangs tu niesu len do počtu :clap: a ja snád vyhrám aj individualku :oops: a do nového roka vstúpime ako výťazi,a tak ako sa hovorí ako na nový rok-tak po celý rok :smile03: LETS GO MUSTANGS
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS