Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SHARKS

Jasne no prepacte no ale urcite nebudem taky aktivny ako brat. Nemam tolko casu byt na pc a preto iba natipujem a do temy budem pisat len niekedy. Za pochvalu na adresu na moj vykon dakujem fakt mi to na premieru vyslo a dufam ze to tak pojde dalej. Tak :cinka: :box: :clap: :frajer2:
Okej v pohode ja som len chcel Stevena trošku podpichnúť :good:...Dnes ďalša výhra nad Včielkami medonosnými :box: ..Nabby super 8bodov ... Verím že to takto pôjde ďalej..
GO SHARKS !!!
Tak druha vyhra v rade som velmi spokojny... aj ked sme nenahrali vela bodov dnes tak sme Hornets porazili.. Nabby super vykon :good: . Teraz som si vsimol ze je vyhodnejsie tipovat iba jednotky alebo dvojky... ak by dnes dal kazdy z nas vsetky 1 tak ma osem bodov a tak ich mame len 4... je to skoda no. Skusme si niekedy vsimnut a spravme to :clap:
Tak dnes to bol opäť hrozný výkon. Síce sme vyhrali ale ať po predĺžení :thumbsdown: . Nahrali sme úbohých 18 bodov čo je dosť málo. Ako som už spomínal ak dáš všetky zápasy jednotky tak ti to niekedy naberie viac bodovo ako keď rozmýšlaš. V prípade, že by niekto dal jednotky dnes tak ma zaručených desať bodov :cool: . Výkony sú v tejto sezóne veľmi zlé ale napriek tomu máme už tri výhry, dva v riadnom hracom čase a jednu po predĺžení. Mischelito podáva fantastické výkony a v individuálnej časti je veľmi vysoko. Zatiaľ čo Nabby a Steven sú na priemerných pozíciach. Pavelski ešte len začal ale podáva veľmi dobré výkony :box: :box: :box:
No dnes som ani ja veľmi nepomohol...8bodov bolo dosť málo...treba viac makať :box: a snaď to bude lepšie :cinka:
Tak dneska sme nepodvali dobrý výkon a po dvoch výhrach v rade sme okúsili trpkosť prehry. Síce sme prehrali až po predĺžení ale viac by ma logicky potešilo víťazstvo. Dnes je na programe dosť zápasov tak zabojujme :box: Hráme proti silným Falcons, je to veľmi ťažký súper a v prípade výhry by som sa asi po*ral. Tak sa pokúsme ich poraziť. Dnes cítim, že budeme hviezdiť tak :good:

Inak spravil som nové podpisy takže ak chcete môžete si ich nastaviť ako ,,podpis"
Nabby:
Obrázek
Mischelito:
Obrázek
Pavelski:
Obrázek

:clap: COME ON SHARKS! :clap:
Tie podpisy sú parádne :cool:
No ale ako vidím ani tie nám nepomohli. Jednoznačne jeden z najhorších výkonov čo som zažil. Niečo neskutočné úplne slabých 13 bodov veď to je bieda roka :thumbsdown: .Neviem čo mám ktomu povedať. Som neskutočne sklamaný kvôli svojím výsledkom ale ani vaše niesu najlepšie. Tiež ste natom dosť zle ako ja. Mischelito zo začiatku ako už býva zvykom tiahol celý tím ale postupne sa vytráca aj on. Nabby dnes asi najlepšie. Bratku snaž sa veď viem, že tipuješ dobre. Spametajme sa preboha... :oslava:

Dnes hrajeme proti Draxel Dragons veľmi silný súperi avšak v tejto sezóne sa im moc nedarí tak to kua využime. Nech mám ráno aspoň dobrý pocit z výhry pred odchodom do tej skurv.enej školy :cinka: . Zabojujme a konečne vyhrajme viem že máme najviac. Taký Insiders dnes excelovali a najmä YZY tomu chcem dať pochvalu lebo perfektný výkon fakt... :scare: patrik rovnako paradne neviem ako tie body kua nazbierali. Zdá sa mi že ja som mal úbohých šesť pričom taký yzy a petrik mali niečo cez šestnásť :eek2:
Díky Steven, cením si tvoju pochvalu. Kiež by sa však darilo aj druhým tipérom z nášho tímu. Síce výsledky o tom nesvedčia, no ako tím tipujeme celkom biedne. :-( Mňa prekvapujete čo sa týka vašich výkonov, pretože som vás aj s Mustangmi tipoval na hlavných favoritov v sezóne ako aj v play off.
Tak paráda dnes sme porazili Dragons v pomere 8:4 :clap: :yes: :smile03: Tri body sú doma poďme oslavovať :good: Dobrý výkon Mischi aj Pavelski obaja po štyri body. Ja mám body dva a nabby nula ale to nič nemení natom, že sme vyhrali :frajer2:
Tak dnes opäť výhra nad ,,Borci" ja som podal ostrasný výkon ale to len preto, že som chcel tipovať az náš klub a nie na seba. Nejaké tipy som dal iba pretože v prípade žeby vyšli by vyhrali naší súperi. :thumbsup: V individuálke som medzi poslednými ale to len pretože tipujem za TÍM!.Mischi dnes opäť paráda vyhrali sme iba kvôli jeho výkonu pavelski dobre a nabby taktiež ja som sklamal ale dôvody som spomínal :oslava:

Výsledok:
.......... ATTACK SHARKS .......... ... 9 .. : ... 8 .. .............. BORCI ..............

Naše bodovanie:
Obrázek
....... ATTACK SHARKS ..... ... 9 ..
.......... Nabby .......... ... 2 ..
....... Mischelito44 ...... ... 7 ..
.......... Pavelski8 ...... ... 2 ..
.......... Steven * ....... ... 0 ..

:clap: MISCHELITO SI BEST! DNES VÝHRA IBA KVOLI TEBE! :clap:
Tak dnes musim aj ja mischelita pochvalit predviedol paradny vykon a ukazal sa v paradnom svetle. Vyhrali sme uz dva zapasy v rade tak dufam ze to takto pojde dalej. Ak sa mi zda dobre tak sme na tretej pozicii co je celkom pozitivne :frajer2: Nato ze sme prve dva zapasy v tomto kole prehrali je to dobry vysledok. Dneska je tam opat dost zapasov tak dufam ze vyhrajeme po tretí krat :clap: :clap: :clap:
Diki Steven aj Pavelski...cením si to a som rád že sa mi opäť podarilo vzhupnúť medzi top 2O...Budem rád ak budeme vyhrávať čo naďalej....takže :


GO SHARKS
Tak dneska sme opäť vyhrali takže super :clap: . Nepodali sme síce nijak extra výkon ale výhra je hlavná :good: . Dneska máme voľno tak si oddýchnime a zajtra zberajme ďalšie dôležité body. Sme druhý v tabuľke čo je veľké plus :oslava: . Ak budeme v takýchto výkonoch pokračovať tak budeme určite umiestnení v prvej päťké čo by ma potešilo :oslava:

COME ON SHARKS!
Gratulujem k výhre a postupu na 1.priečku. Ak vám zostane takéto tempo, tak sa bez problémov udržíte na 1.priečke. Budeme to mať ťažké, rovnako ako aj ostatné tímy. :verysad:
Za gratuláciu úprimne za celý tím ďakujem :smile03:

Tak dnešný výkon bol fakt perfektný. Celkovo sme dosiahli až tridsať bodovú hranicu čo je zo všetkých támov KTL asi najväčší počet.Hlavná je ale výhra a tú nám doprial GM Steven začo mu veľmi ďakujem :clap: . Dneska sú tam iba zápasy, ktoré sa neberú do úvahy tabuľky takže tipujte ako chcete. O individuálnu činnosť mi vôbec nejde lebo bojuje sa za tím takže verím, že nám takáto excelentná forma vydrží čo najdhšie. :oslava:

Ak by to takto ďalej všetko pekne krásne šlo :scare: tak by sme skončili jasne prvý čo by bolo neskutočné. :yahoo:

COME ON SHARKS!!!


:groupwave:
chcem vam pogratulovat k dnesnemu vykonu dnes ste si zasluzili vyhrat boli ste lepsi :good:
Tak je to suuuuuuuuuper....sme prvý a to je super...teší ma aj moje individuálne hodnotenie....a Diki sopko za pochvalu :D
Tak dneska hrajeme proti Steelers čo sú veľmi ťažký súperi avšak mi proste musíme vyhrať. Ja som si na tipoch dal veľmi záležať a verím, že moje tipy na prekvapenia budú niesť ovocie :oslava: . V prípade výhry môžeme ostať na prvej priečky a uistiť si náskok avšak v prípade prehry môžeme ísť o pár políčok dole tak dúfam, že získame tri body :clap:
Tak dneska opäť výhra o jeden bod už sme vyhrali päť zápasov v rade čo je fantastický výsledok :frajer2: . Aktuálne sme na prvom mieste konferencie Dark Riders takže čo viac dodávať. Bolo by perfektné keby sa nám to prvé miesto podarilo udržať avšak dokonca piateho kola je ešte dosť hracích dní takže je dosť možné, že sa to ešte v hornej polovici zamieša :yes:

Takže dokonca tohto hracieho kola je ešte 12 dní.
17.1: Obrázek 11:9 :good: Red Devils
18.1: Obrázek 20:18 :good: Mighty Bulls
19.1: Obrázek 20:26 :thumbsdown: Ice Cats
20.1: Obrázek 10:4 :good: Golden Knights
21.1: Obrázek 23:22 :good: Fire Birds
22.1: Obrázek 4:8 :thumbsdown: Evil Insiders
23.1: Obrázek 33:30 :good: Cassovia Warriors
24.1: Obrázek VS. Blue Flyers
25.1: Obrázek VS. Žiadne zápasy
26.1: Obrázek VS. Blue Angels
27.1: Obrázek VS. Army Men
28.1: Obrázek VS. Voľný deň

:box: Pokúsme sa teda si svoje krásne umiestnenie udržať! :box:

:groupwave:
No chlapi, podľa toho rozpisu vám už 1.priečka asi neunikne. :good:
yzy19 píše:No chlapi, podľa toho rozpisu vám už 1.priečka asi neunikne. :good:
Absolutne by som sa podľa toho rozpisu neriadil. Je úplne jedno či hrajeme z prvými Flyers, ktorým sa darí alebo trápiacim sa Furios Dogs. Každý tím má svoju silu a je úplne jedno proti komu hraješ. Proste to nieje ako La Liga, kde Barcelona privíta Osasunu a roznesie ju. Tu je to iné a nejde o to proti komu nastúpiš. Je dosť možné, že tipéri majú rovnaké myslenie a tipnú to rovnako takže určite by som sa neriadil podľa rozpisu. Možno ma nechápete ale lepšie to už napísať neviem :lol:
Steven píše:
yzy19 píše:No chlapi, podľa toho rozpisu vám už 1.priečka asi neunikne. :good:
Absolutne by som sa podľa toho rozpisu neriadil. Je úplne jedno či hrajeme z prvými Flyers, ktorým sa darí alebo trápiacim sa Furios Dogs. Každý tím má svoju silu a je úplne jedno proti komu hraješ. Proste to nieje ako La Liga, kde Barcelona privíta Osasunu a roznesie ju. Tu je to iné a nejde o to proti komu nastúpiš. Je dosť možné, že tipéri majú rovnaké myslenie a tipnú to rovnako takže určite by som sa neriadil podľa rozpisu. Možno ma nechápete ale lepšie to už napísať neviem :lol:
Ja ťa chápem, ale narážam na to, že podávate stabilné výkony a to by musela prísť fakt smola. Osobne si myslím, že to máte už vo svojich rukách.
YZY to by som netvrdil :wink: Ale mohli by sme :good:
yzy19 píše: Osobne si myslím, že to máte už vo svojich rukách.
Lolo prisiel si na velku vec.. Ked su prvi tak ked neprehraju myslim ze aj tam ostanu.. :biglol:
450 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG