Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SHARKS

mide16 píše:Steven , nemôžem si pomôcť ale čo si tomu PAtrickovi vystrihol hokejku stále mi to vyzerá ako keby držal niekoho pod krkom a išiel mu pridrbať :D :yes: .... ale naaaaaaaaaaaaaaaaadherne DAKUJEM :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Ved musite vyzerat ako tvrdi zraloci :D , nech z vas maju strach :-P
Chlapci tak po dlhej pauze som tu :wawe: :wawe: :wawe: Som pripravený na ďalšiu sezónu :P....ČO sa týka loga a bannerov sú nádherné :good: :good: Čo sa týka názvu nič by som nemenil...to Czechoslovak sharks sa mi vôbec nepáči :-( nechajme to tak ATTACK SHARKS
Už podpísali všetci a ideme na :cup:
:cup: :cup: :cup: BUDE TO NAŠE :wawe:
Dnes najlepší výkon spolu so Spiders :good: 34 bodov :wawe: Konečne som aj ja prelomil tipérsku smolu snaď mi to vydrží :D LEN TAK ĎALEJ SHARKS
Tak v turnaji 8.miesto ale to mi je´úplne jedno :) ... dnešných 8 bodov ma trochu hnevá , mohlo to byť viac , naštastie aspoň Flyer sa činil a získal 6.bodov do tabulky jednotlivcov :good:
Začala nová sezóna a nevstúpili sme do nej práve najlepšie...potešilo aspoň mideho 6 bodov :P....snaď sa to rozbehne... POĎME ZRALOCI
Chlapci prepáčte že som nenatipoval :-( , ale včera som si dosť neštastne zlomil nohu a celý večer som strávil na traumatológii :D ...Sorry ešte raz.
Mischelito44 píše:Chlapci prepáčte že som nenatipoval :-( , ale včera som si dosť neštastne zlomil nohu a celý večer som strávil na traumatológii :D ...Sorry ešte raz.
môžem potvrdiť, bol som ho totiž odviezť :hroza:
Ale ak by si len povedal, že nemáš natipované, mohol som dať za teba, pre budúcnosť. Dúfam, že v takom prípade by to bolo akceptovateľné, či..? :ja_neviem:
Walt píše:
Mischelito44 píše:Chlapci prepáčte že som nenatipoval :-( , ale včera som si dosť neštastne zlomil nohu a celý večer som strávil na traumatológii :D ...Sorry ešte raz.
môžem potvrdiť, bol som ho totiž odviezť :hroza:
Ale ak by si len povedal, že nemáš natipované, mohol som dať za teba, pre budúcnosť. Dúfam, že v takom prípade by to bolo akceptovateľné, či..? :ja_neviem:
Chalani fakt sorry nemam žiaden čas, som rád že vôbec stiham pozrieť hajlajty na NHL.com a občas v noci hokej a potom natipovať ...

S výkonmi to nie je až tak zlé, je to len začiatok , Flyer zatial perfektne ale u všetkých je to ok :good: ...

a teraz k Mischimu ...
Nevadí , hlavne je zdravie... a nech sa ti to rýchlo zahojí :thumbsup:
Diki mide...Nie je to až také vážne 2-3 týždne bude noha v sadre....a potom konečne nejaký pohyb :P Už ma nebaví sedieť doma
Gratulujume Flyerovi , ko nominacii na ALL-STAR GAME ..
Chalani dnes začiname tak nezabudnite natipovať ...
tak na zaciatok slusne delene 1. miesto, mohlo byt aj lepsie :giggle: hlavne moja forma sla v poslednych dnoch rapidne dole, s 13. miestom nie som vobec spokojny, ale zatial sa nic nedeje, nove kolo, nova sanca :cinka:
Tak chalani prvé kolo dopadlo parádne stále sme sa motali v lepšiej polovici no že nakoniec budeme prvý som nečakal ... V top20 sme skončili aj ja aj Nightwolf takže v pohode.
Ako by Arek veľmi rád napísal v obrane solidný The Rev a v bráne nám to vychytal Deno24 :yes: ...

Inak po 6.dni 2.kola so mnou budú robiť rozhovor takže si budete môcť niečo o mne prečítať.

Kód: Vybrat vše

Najbližší rozhovor urobíme s tipérmi, ktorí budú viesť tabuľku jednotlivcov po 6., 12. dni a s celkovým víťazom 2. kola!
:giggle: :sarcasm:
Nightwolf :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:
Posledné dni to bola fakt skvelá jazda, a neverím že by nám PO ešte mohlo újsť, len tak ďalej chalani :wave:
Zabil bych vas, ale :klobuk_dole:
Nightwolf píše:Zaujimalo by ma ze preco sa 'zaratavaju' Revove tipy na dnes, s nim som ukoncil zmluvu par dni dozadu, a este pred vcerajsimi zapasmi uzatvoril novu s midem, neviem kolko ma mide bodov (zrejme tipoval, tazko sa mi to teraz zhana ked som na mobile) ale prehrali sme asi vdaka zarataniu/netipovaniu usera (za predpokladu ze mide mal viac ako 12 bodov by sme vyhrali) ktory uz nie je v time
Opraveno. Raději si prosím zkontrolujte, jestli body souhlasí.
Nightwolf :sok: ja len čumím že je v mojom tíme ...

Ja sa za svoje výkony môžem hanbiť, ale ostatný sa rozbiehaju a keďže sme začali zbierať body tak to nie je až take tragické ...

Makajme nech si udržíme aspoň to 2.postupové miesto do PO, na prvé to už bohužial moc nevyzerá :/
Sanca na 1. miesto este asi je, ale to musime vyhrat vsetky zvysne zapasove dni :box:
taktika na individualku mi vychadza vyborne :psst:
mide16 píše:Nightwolf :sok: ja len čumím že je v mojom tíme ...

Ja sa za svoje výkony môžem hanbiť, ale ostatný sa rozbiehaju a keďže sme začali zbierať body tak to nie je až take tragické ...

Makajme nech si udržíme aspoň to 2.postupové miesto do PO, na prvé to už bohužial moc nevyzerá :/
Teda vlastne, ja som v jeho tíme :hmm: ...

Neviem aku máš taktiku ale vychádza perfektne
Nightwolf perfektné posledne kolo, a gratulujem k celkovému 2.miestu :klobuk_dole:

Musíme teraz riadne zabojovať o pohár, hlavne nech nikto cez Play-off nezabudne natipovať ...
Flyers Fan opäť žralokom :wave:

Flyers Fan - Nightwolf ... to bude duo .. IDEME NA TITUL !!
Parada :jupi: s takymto timom nic ine okrem vitazstva neberem
450 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG